Sayfa 3/56 İlkİlk 1234561353 ... SonSon

Konu: Dünya'dan Transfer Haberleri | 2017-2018

Alıntı Enver Eren Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Real Madrid Porto'ya 1M€'a kiraladığı, Casemiro'yu 7.5M€ 'a geri aldı. B.k'unu çıkardı Porto artık
    Adamlar ayak üstü tüm dünyaya tecavüz ediyor.

Alıntı Semih Başkaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Real Madrid Porto'ya 1M€'a kiraladığı, Casemiro'yu 7.5M€ 'a geri aldı. B.k'unu çıkardı Porto artık
    Kiraladigi adami niye para ile geri alsin R.Madrid? Zaten 2017 ye kadar sozlesmeli oyunculari :S

G. Töre'den sonra Pedro Franco > M. City

Biraz ufak bi kulüp yazında inandırıcı olsun arkadaş, hayvan gibi şi yapıyonuz ya

Alıntı Metin Sayan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Semih Başkaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kiraladigi adami niye para ile geri alsin R.Madrid? Zaten 2017 ye kadar sozlesmeli oyunculari :S
    Anlaşma şu şekildi bence. 1m€ kira yani peşinat verdiler. Sene sonu da biz bu adami kesin alacagiz 15'e. Ama siz vermek istemezseniz bize 7,5 verirsiniz dendi. Aksi takdirde adami 15 e porto alacaktı...

LG-D802 cihazımdan gönderildi

Persie Roma'ya gitmiş. Demekki imzalayacak Lazio'yla

Alıntı Muhammed Dilek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İmzalasında kurtulak. Fbye Gsye yazmaları adamı tedirgin etmiyor değil Uçan Adam Pörsiyeeeeee

Lazio başkanı Claudio Lotito: "van Persie ile anlaştığımız yönündeki haberler saçmalık. Böyle bir transfer yapmadık."

Hoooayyyydaaaaaağğğ Mete Düren staylamıdır bu nedir anlamadım

Alıntı Çağrı Gökhun Sevindik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Muhammed Dilek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İmzalasında kurtulak. Fbye Gsye yazmaları adamı tedirgin etmiyor değil Uçan Adam Pörsiyeeeeee
    valla beni hic tedirgin etmiyor.
    renkliler ayni bizim gibi futbolcularinin maasini odeyemezken gidip en iyi 2/3 futbolcularina verdikleri toplam maasi son zamanlar cok sakatlanan van persie'ye vermezler daha dogrusu veremezler.

V. Persie için kendilerini bile verirler ama yetmez kardeşim.
    Biliyorum transfer edemezler. Ama yinede renklilerle ismi geçmesi bile rahatsız edici.
    Şuan yıllık 15M euro falan alıyor diye biliyorum.
    7-8M eurodan aşşağıya imza atmaz.
    Bu parayı da TR'de kimse veremez.
    Ama basın sallamaya devam ediyor işte

İlkay Gündoğan, Barcelona'da.....

Alıntı Çağrı Gökhun Sevindik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlkay Gündoğan, Barcelona'da.....
    Fazla önyargılı yaklaşmak gibi olmasın da, İlkay Barca'da tutunamaz bence. Nuri ve Hamit gibi olur sonu.

Rakitic tutunduysa İlkay'da tutunabilir bence. Barca bi de Sevilla'dan sağ açık aldı. Çok çok iyi olmayan bi adam. Bütçeyi daralttılar mı naptılar bunlar anlamadım

Barcelona'nın transfer yasağı kalktı mı?

Harbiden bu barcelonanın transfer yasağı sezon ortasına mı denk geldi? Gerçi geçen sene de ertelediler adamlar hayvan gibi transferler yapıp 3 kupa aldılar.

ilkay'ı bilmiyorum ama tolgay'ın üzerinde durulsa barça da oynar bence, teknik ve fiziği tam oraya göre