Sayfa 1/46 123411 ... SonSon

Konu: Dünya'dan Transfer Haberleri | 2016-2017

Dünya'dan Transfer Haberleri | 2016-2017

Basında yer alan veya gerçekleşen transfer haberlerini bu başlık altında konuşalım.

Khedira - juventus ile anlaştı haberi var ne kadar doğru bilemiyorum.
    real için bir kayıp diyebiliriz. xabi alonso dan sonra bir tek khedira vardı o bölgede bu sene, o da gitti bakalım kimi alacaklar.

Inter, Alex Telles için Galatasaray'a 8 milyon euro vermeye razı oldu ve anlaşma sağlandı. ( Millet Gaz.)

Alıntı Çağrı Gökhun Sevindik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Inter, Alex Telles için Galatasaray'a 8 milyon euro vermeye razı oldu ve anlaşma sağlandı. ( Millet Gaz.)
    İnterin basinda demiröen 2 var belliki tellese 2 milyon euro bile verilmez

Alıntı Atilla Acar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    real için bir kayıp diyebiliriz. xabi alonso dan sonra bir tek khedira vardı o bölgede bu sene, o da gitti bakalım kimi alacaklar.

Real, Pogba yi alabilir, tam Real de oynayacak bi adam tabi Man City devreye girmezse.

TRANSFER - Ali Adnan, €2M'ya Udinese'ye transfer oldu. Önümüzdeki sene Granada'da kiralık olarak forma giyecek.

Manchester United, Sevilla'lı Carlos Bacca için 21.5 milyon avroyu gözden çıkardı. ( Metro )

Alıntı Çağrı Gökhun Sevindik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    TRANSFER - Ali Adnan, €2M'ya Udinese'ye transfer oldu. Önümüzdeki sene Granada'da kiralık olarak forma giyecek.
    udinese boş adam almaz kolay kolay.Aslında tosic dense Ali Adnana hayır demezdim ben

Ümit Karaal fiziğini geliştirse 10 yıl sol bek aramayız. Teknik var, hız var ama güçsüz.

gs li dzemaili yi fiorentina istiyormuş. 3 milyon gibi rakama vereceklermiş sanırım. adam yarım sezondur yatıyor. biz oynayan adamları bile pazarlayamıyoruz.

Alıntı Alican Osanmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Essien > Pana

Pektemek Ersan gibi yeteneklilere verilen paraya bakınca bedavaya gitmiş

Alıntı Atilla Acar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kedirayı düğünümde bile oynatmam ben velinin başka bir vearsiyonu kendisi

Real'i bırakma nedenidir Benitez.

Başarılı da olamaz zaten.