Sayfa 46/50 İlkİlk ... 3643444546474849 ... SonSon

Konu: Türkiye'den Transfer Haberleri | 2017-2018

#YarımıTamamlaBurakTrabzona hashtag'i açılmış twitter'de. İnşallah böyle bir şey gerçekleşir ve kurtuluruz şu hırsızdan.

Alıntı Yusuf Arslan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cengiz Ünder >>>>> Roma - 13 milyon euro. (Di Marzio)
    Cok iyi para. Basaksehir icin. Muhtelen iyi bir orta saha ve 2 stoper alirlar ya da 1 stoper 1 kanat

HUAWEI NXT-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cengizin başarılı olacağına inanıyorum italya gibi zor bir lige gidiyor ama salih gibi olmayacaktır.

Alıntı Yusuf Arslan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cengiz Ünder >>>>> Roma - 13 milyon euro. (Di Marzio)
    Allah yolunu açık etsin

SM-A510F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Mehmet Erhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    #YarımıTamamlaBurakTrabzona hashtag'i açılmış twitter'de. İnşallah böyle bir şey gerçekleşir ve kurtuluruz şu hırsızdan.

buna bizimde katılmamız lazım

Cengiz keşke La Liga veya EPL'ye gitseydi. Serie A sert bir lig yaw! Umarım sakatlamazlar çocuğu. Uzun yıllar milli takıma hizmet edecek...

Aly Cissokho ---> Yeni Malatyaspor (Bedelsiz)

bu sabah gazetesi neyin kafasını yaşıyor çok merak ediyorum doğrusu.

fenerbahçe psg den lucas moura ile ilgileniyormuş. adam 24 yaşında ve piyasa değeri 40.000.000 euronun üzerinde

şaka gibi haberler .

Bu isler boyle bi oyuncun piyasada tutarsa "emre mor" onun usyunden turkiyede yillarca ekmek yersin.
    Fenet emre mor'u aliyor diye haberleri saldi muzzy ozcan ;bu transfer donemi benim bildigim bi bursaya simdide fenere makedon cocugu okutmus.

Alıntı Huseyin Kurt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu isler boyle bi oyuncun piyasada tutarsa "emre mor" onun usyunden turkiyede yillarca ekmek yersin.
    Fenet emre mor'u aliyor diye haberleri saldi muzzy ozcan ;bu transfer donemi benim bildigim bi bursaya simdide fenere makedon cocugu okutmus.
    Yalniz bursaya okuttugu dedigin cocuk ile tottenham ve everton da ilgileniyordu

gs bursada kadro dışı kalan mert günokla anlaşmış. cenk gönen de malaga ya gidiyormuş. malaga hiç oynamayan cenkte ne bulduysa artık