Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu: Fener maçı öncesi Vodafone Arena motivasyonu

Fener maçı öncesi Vodafone Arena motivasyonu

Siyah-Beyazlılar, yeni stadı Vodafone Arena’yı Kadıköy’deki derbi öncesi fiilen açacak. Yönetim inşaatı süren statta bir soyunma odasının kritik maça kadar hazır hale getirilmesi talimatını verdi.
    Karşılaşma öncesi tüm takım buraya gelerek son maç toplantısını yapacak. Ardından Beşiktaş Çarşısı ve Balmumcu’da taraftarıyla bütünleştikten sonra Şükrü Saracoğlu’nun yolunu tutacak.

YÖNETİMDE HAZIR BULUNACAK
    Siyah-Beyazlı yönetim bu kapsamda hâlâ inşaatı devam eden statta bir soyunma odasının hazır hale getirilmesi için talimat verdi. Buna göre futbolcular maç günü Arena’ya gelecek ve motivasyon toplantısını burada yapacak. Spor ekipmanlarını da burada giyecek. Yöneticilerin de tam kadro yer alacağı organizas- yonun ardından takım otobüsüne binecek olan futbolcular ve teknik heyet Beşiktaş Çarşısı’na giderek burada taraftarlarıyla bir araya gelecek. Sonrasında ise kafile Balmumcu Caddesi üzerinden E-5 Karayolu’na bağlanarak Boğaziçi Köprüsü üzerinden Kadıköy’ün yolunu tutacak.
    Konu Yavuz Korkmaz tarafından (17 Şubat 2015 Saat 11:58 ) değiştirilmiştir.

Ben kararsızım bu konuda.
    Ne zaman böyle gereğinden fazla motivasyon yüklesek bize patlıyor.
    Tecrübesiz kadro kaldırmıyor bu yükü. Bence çok germemek lazım.

Bence takımı gereksiz bir baskı altına sokmanın alemi yok.

takımı semtten uğurlamak güzel olur. ama baskı yaratır mı orası soru işareti. gerçi zaten başarısızız derbilerde güzel bi fikir gibi geliyo bana. motta gbi oyuncuların kafa göz yararak oynamasına da sebep olabilir)
    Konu Ozan Kerman tarafından (17 Şubat 2015 Saat 12:33 ) değiştirilmiştir.

Ya yeniliriz seri devam eder ya da efsane olur kazanırız

Bence denemekte fayda var.

Gitsinler doğru düzgün sakin sakin sahaya çıksınlar , adam gibi sakin soğukkanlı ama topa hırslı futbollarını oynasınlar bu hucüm hattıyla zaten fb yi 2 ters bi düz mars ederiz . Biz napıyoruz her fener maçı öncesi böyle rutinin dışında ekstra birşeyler deniyoruz sonra biliç adamların yerlerini falan değiştiriyor , oyuncular saçmalıyor. Gitsinler rutinden oyunlarını oynasınlar . Biz kendimiz rakibi gereğinden fazla önemsiyoruz sonra yeneceğimiz maçları kaybedip geliyoruz.

sonra motta caneri dövsün , veli emreyi boğsun , olcayda volkanı tokatlasın di mi

Biz futboldan onlar kaostan besleniyor.

Ne kadar sakin kalabilirsek o kadar daha etkili daha akıllı futbol oynarız diye düşünüyorum .

yapmadıklarımızda elimize ne geçti yapalım bide böyle deniyelim

Alıntı Cagatay Kavak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yapmadıklarımızda elimize ne geçti yapalım bide böyle deniyelim
    bende aynı şeyi düşünüyorum sezonun ilk yarısı adamlar yendi bizi,şimdi sıra bizde

Aman diyeyim böyle şeyler yapmasınlar, sakin sakin koyup gelelim.

ben*ce*böy*le*şey*ler*e*ge*rek*yok*ef*en*di*ce*koy *up*ge*le*lim

Şimdi bunlar biz stadı açtık deyip kombinelerin 1 yilini bu tarihten itibaren işletmeye başlamasınlar.

HTC One X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyle birsey yapilamaz soyunma odalarini fener macina yetistirmeleri imkansiz.