Sayfa 3/6 İlkİlk 123456 SonSon

Konu: Forza Beşiktaş Tasarım Çalışmalarımız

Bende vektörel logoları rica edeceğim.

Konu Feyyaz Emin tarafından (17 Şubat 2015 Saat 12:43 ) değiştirilmiştir.

Sinan kardeşim çok güzel çalışma tebrikler.

Yok böyle bir şey; eksiksiz tüm kardeşlerimizin çalışmaları birbirinden güzel, inanın; şu ana kadar beğenmediğim bir tane çıkmadı, hepinizin ellerine sağlık Kartal’larım

Muammer abi teşekkür ederim güzel görüşün için...

Bu da Liverpool'un kalesini bombala bestesine İTHAFEN yapmış olduğum çalışma umarım beğenirsiniz.

Konu Feyyaz Emin tarafından (17 Şubat 2015 Saat 22:27 ) değiştirilmiştir.

@Feyyaz Emin

Çalışmalar için teşekkürler. Tasarımlarınız sosyal medya hesaplarımızda paylaşılacaktır.

Alıntı Muammer Kırmızıgül Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sinan kardeşim çok güzel çalışma tebrikler.
    Teşekkür ederim abi.

Gezmeye değil, Fethetmeye geldik!

Alıntı Ahmet Can Turhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Feyyaz Emin çalışmalar harika ellerine sağlık.
    Teşekkürler kardeşim.

Alıntı Forum Kurulu 2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Feyyaz Emin

Çalışmalar için teşekkürler. Tasarımlarınız sosyal medya hesaplarımızda paylaşılacaktır.
    Teşekkür ederim beğenmenize sevindim.

Ben tasarım programlarından anlamam hiç. Paint ile anca bunu çıkarabildim
    Üzerinde çalışmak isteyen buyursun

kara.jpg

Tasarım yapacak kadar Photoshop yeteneğim yok ama fikir paylaşımı da kabul ediliyordur umarım.
    18 Mart Çanakkale Zaferi için hem maçtan da 1 gün önce, Seyit Onbaşının 276 kg'luk top mermisini kaldırdığı görseller gibi bizim futbolculardan Gökhan Töre olabilir, Demba olabilir eğildiği bir fotoğraf ve üzerinde futbol topu olabilir, kupa olabilir.
    Gönlümden geçen "Necip Onbaşı" aslında.

Alıntı sinan öz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı volkan.topdemir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yapılan çalışmaların sayfa girişinde olmasa dahi, sosyal paylaşım hesaplarınızda çalışmayı yapan kişinin ismiyle yayınlanması hem emek hemde daha fazla kişinin konuya ilgi duyması açısından faydalı olacağını düşünüyorum. şu isimli taraftarımızın çalışması diye paylaşım yaparsanız eminim daha fazla kişi çalışma gönderecektir. Herkes beşiktaşlılığını haykırmak ister, isminin forza sosyal hesaplarında geçtiğini görmekte herkesi gururlandırır... Konuyu yorumlarınıza bırakıyorum... Saygılarımla..
    volkan karderdeşim güzel bir öneri getirmiş sopsyla medya hesaplarini kullananlara bunlari isimlerle yaysinlar sonuçta herkez buraya üye değil hem teşvik hem takdir olur

[/QUOTE]

Alıntı Feyyaz Emin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Muammer abi teşekkür ederim güzel görüşün için...

Bu da Liverpool'un kalesini bombala bestesine İTHAFEN yapmış olduğum çalışma umarım beğenirsiniz.

AGA ADAM YĞRAŞMIŞ EMEK VERMİŞ HARAİKA İŞ BİLADER ELLERİNE SAĞLIK