Sayfa 1/6 1234 ... SonSon

Konu: Forza Beşiktaş Tasarım Çalışmalarımız

Forza Beşiktaş Tasarım Çalışmalarımız

Forza Beşiktaş forumu üyeleri olarak, Beşiktaş'ımızla ilgili tasarım çalışmalarınızı bu başlık altında yayınlamanız durumunda, forzabesiktas.com web sayfası girişinde ve sosyal medya ( Facebook, Twitter, İnstagram) hesaplarımızda paylaşılaşacaktır. Çalışma konusu Beşiktaş'tır. Beşiktaş'ımızla ilgili her konuyla ilgili çalışma yapabilirsiniz.

1- Yapmış olduğunuz çalışma, herhangi bir yerden alıntı olmamalıdır. Çalışma, size ait olmalıdır.

2- Çalışmanızda, Forza Beşiktaş ve çArşı imzasına yer vermeniz gerekmektedir.

3- Çalışmanızda, forzabesiktas.com adresi dışında; web sitesi, isim, nick vb reklam içeren unsurlar paylaşılmayacaktır.

4- Herhangi bir siyasi unsur içeren, çalışmalar paylaşılmayacaktır.

Yapacağınız çalışmalar için, şimdiden teşekkür ederiz.

Forum Kurulu
    Konu Forum Kurulu 4 tarafından (27 Ocak 2015 Saat 12:36 ) değiştirilmiştir.
    http://forum.forzabesiktas.com/showthread.php?1223-Forza-Be%C5%9Fikta%C5%9F-Forum-Kurallar%C4%B1

Cok paylaşım yaparim da hepsinde imzam vardır. Yaptığım tum eserlere imza birakirim , onu nasil yapacağız ki ?

Teşekkürler Sinan, çalışman girişe atılacak
    Ridvan Yildirim maalesef herhangi bir imza olan çalışmayı atamayız.İkinize de ilginizden ötürü teşekkürler.

Alıntı Sinan Öz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sinan ellerine,emeğine sağlık çok güzel olmuş.

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

Ve an itibariyle introda. Ellerine sağlık gayet iyi.

Alıntı Merve Güleryüz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Elinize sağlık merve hanım.

Siyahın zindan olsun beyaz aydınlık yazısının altına güzel günler yakın kartallar sabrediyor tarzı birşeyde eklenebilir tabi nacizane fikrimdir bu.

Güzel çalışmalar gelmeye başladı,
    Emeği geçen herkesin eline sağlık.

Sevgili Sinan kardeşim, tek kelimeyle müthiş, ilk giriş sayfasında gördüğüm anda da bayıldım; çok çok yakışmış, ellerine sağlık.

Sevgili Merve kardeşim, o kadar çok beğendim ki anlatamam; özellikle yeni stadımıza “Kartal Bakışı” ilahi, ellerine sağlık.

Gelir gideriz hepimiz bir gün bu Alem’den ama bir gerçek vardır ki; BEŞİKTAŞ ölümsüzdür, her ikinizin de gözlerinizden öperim Kartal’larım.

Hocam tamam imza kısmı kolay da ben boyle bilgisayarda hazirlanacak biseyden bahsetmiyorum. Elle çizilmiş bi resim , graffity vb. Calismalar olabilir. En iyisi bi ornek hazirlayayim. Cunku elle hazirlayip forza imzasi atmak biraz zorlayabilir :-)

çArşı ve forza'nın png hali yok mu acaba?