Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Ma??n Adam? Sizce Kim?

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

K?t? oynayan yine yoktu ama oyum Necip'e..

Yorum Yap

Aslı Mustafa Bilgic tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Bir tak?m en az 4 oyuncusundan mahrum iken muhte?em bir oyun oynuyorsa o tak?m?n tamam? en iyi oyuncudur..bir kere bunu teslim edelim..
      Kimi neden se?tiniz diyemem..hepsi s?per oynad?..ama ben gol pas? vereni her zaman ?ne ??kar?r?m ?stelik o ki?i sahada basmad?k yer b?rakmam??sa burun fark?yla ?ne ??kar?r?m..o nedenle se?imim Olcay oldu..ama hepsi birer y?ld?z gibi parlad?lar..bu ma?alar?n ?nemini d???rmeye ?al??an arkada?lar umar?m bir ?eyler ??renmi?lerdir..kimse bu tak?m?n moralini yolunu h?rs?n? ?zg?venini kesecek s?ylemler yapmas?n..co?mu? u?uyor kartal?m..te?ekk?rler Be?ikta??m..y?re?ine eme?ine sa?l?k..aynen devam..neler yapabilece?inizi ve kendi g?c?n?z? g?r?p kendinizi tan?yorsunuz..hep daha iyiyi kovalay?n..m?kemmelsiniz..?ok ma? size yar?yor..bunun fark?na var?n..?ikayet yok..gollere ve y?rekten m?cadeleye devam..
      G?khan Kerim Olcay ?nde muhte?em i?ler yapt?lar..
      ?ncelikle g?zel yaz?n i?in te?ekk?r ederim. Aynen hislerime terc?man oldun. Y?ksel Be?ikta?. In?allah g?zel g?nler geliyor.

Yorum Yap

Enerji.

Yorum Yap

Cenk

Yorum Yap

Herkes bug?n birbirine yak?n bir performans g?sterdi, herkes iyiydi, Cenk diyece?im galiba uzun zamand?r oynam?yordu Trabzon ma??nda da gol att?, bu ma?ta da direkten d?nen topta da gol hakk?yd?.

Yorum Yap

Ersan G?l?m . ?ok kritik 2 m?dahalesi var ?uan g?z?mde canlanan . ve daha niceleri sakatl??? in? ciddi de?ildir .
              Oyumu G?khan a verdim . temposu tak?m? gaza getiriyor . zira kerim de ayn? .

Yorum Yap

Kerim...

Yorum Yap

Tak?m?n en iyisi Necip'ti bana g?re sonrada Kerim ve Cenk

Yorum Yap

K?t? olan yoktu bu aksam, hele ikinci yarida t?m oyuncular cok iyi oynadilar.

Ben oyumu, Demba Ba'yi aratmadigi ve ateda bende varim diyen Cenk'e verdim.
                    O muhtesem sutu iceri girseydi, yillarca konusulacak gollerden biri olacakti.

T?m takimi, teknik heyeti ve emegi gecen herkese tek tek tesekk?rler!

Yorum Yap

50 defa dedik tek ?n liberolu sistemde Necip gayet iyi oyuncudur ama i? sa? beke falan gelince ?ocu?a da yaz?k ol?yor sinirle laf eden bize de.

Yorum Yap

beni yanilttigi icin Necip

Yorum Yap

Kerim eve ko?arak gidiyodur Nas? bi ci?er olm ?yle

Yorum Yap

Serdar.

Yorum Yap

Bir ka? haftadir ma??n adam? sorusuna 'tak?m' diye cevap veriyoruz. Bu fazlas?yla mutluluk verici. Isim vermem gerekirse Cenk ayr? haketti. 😊

Yorum Yap

pedro hep es ge?ilyor bu oylamalarda, adam buz kal?b?n?n i?inde oynuyo sanki

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X