Sayfa 3/6 İlkİlk 123456 SonSon

Konu: 1 - 15 Aralık İddaa Programı

İngiltere ligi ne patlattı be bugün.

Bugün kazanabilen var mı?
    Hepsi patladı gitti!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Alıntı Mustafa Cici Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Atilla Acar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Yücel Mutlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Mustafa Cici Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hani herkes der ya şu kişi çok kazandırıyor sayfayi beğenin diye hikaye hepsi. Tuttur sitesinde seed01 var onun kuponlarina oynuyorum 2 haftadır sadece basket ve oynadigim 15 kuponun 12 si geldi bir bakın derim

O herifi nasıl bulcaz ki bide aslında o kadar uzağa gitmeye gerek yok.Forza da ki Turgay Akdağ 10 maçın 9 unu 8 maçın 7 sini 3 maçın 2 sini vb. özelliği var 15 e 12 ı ıh
    https://www.tuttur.com/populer-kuponlar
    burda elemanın kuponları var ama eskişehir torku konya basket maçından patlama ihtimali çok yüksek bana göre. normal şartlar altında bu maçın alt bitmemesi bana göre mucize ama adamın bir bildiği vardır belkide
    biri mucize mi dedi inşallah oynamissindir üst 154 baremden
    Yok guvenip oynayamadim 1 sayiyla gecti galiba bizim maci ve dacka maclarini yazdim bankoydu onlar.
    Premier lig gümleyince bugun butun kuponlar yatti.

Ne var ne yok millet

Bayadır buraya uğramadım ama bende herşey aynı

İyi akşamlaaaaarrrrrr...

Oynadığım siteyi değiştirip öyle denicem bide

Grasshopper - YoungBoys; Aralarında oynadıkları son 3 maçta 4'ten aşağı gol çıkmamış, bu maçta tek gol...

Porto H2 ajax h1 Telekom ms2 ve real h1 oynadım geldi maçlar küçük oynadım 5 misli kupon tuttu

Yer
    ayrılık da sevdaya dahil çünkü ayrılanlar hala sevgili #7
    Ilk golü veli atar oynadım diyen bi arkadaş vardı. Buralardaysa saygilar.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

eskişehir 10 dan 1200 lira gitti 11 maç 10 u geldi resim koymayı beceremedim birde bugun 4 liraya şanlıurfa 2 / 1 ve napoli 2/1 verdim napoli 2 den 0 geldi diğer maç tuttu kafayı yedim bügün kafayı

Arada hepsi geliyor böyle ama onda da misli çok düşük oynamış oluyorum hıamına

1 saate kadar yeni tek maç kuponlarıma geliyorum

S.Bükreş handikap yapamayınca 100 liradan olduk dün akşam... Gerçi isim, renk ve logo hakları alınmış adamların elinden bilsem oynamazdım

ImageUploadedByTapatalk1418053352.040428.jpg tek maç turgay hastalığına yakalanmış gibi hissediyorum kendimi