Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Zlatan Ibrahimovic "Ibrakadabra"

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Erdal Yikit tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Ferhat U?urlu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    has golc? m??
    sen el fenomeno ya yeti?medin san?r?m
    ibraya k?t? demiyorum yanl?? anla??lmas?n sak?n. ibrada kral golc?d?r.
    ama benim g?r???m golc? deyince el fenomeno Ronaldo' nun yeri ayr?d?r

Abi ben tek has golc? Zlatan demedim ki. Has golc?lerden biridir dedim. B?ylesine gol ile i? i?e olan, inan?lmaz goller atan ?u d?nemde ba?ka forvet var m??
    El Fenomeno'yu da izledik. O da has golc?n?n dibidir zaten. Bir ?ey inkar etti?imiz yok. Sezar'?n hakk? Sezar'a. ?u d?nemde tart??mas?z ?bra iyidir. Ama ayn? d?nemde Ronaldo ve ?bra olsayd? o zaman belki de Ronaldo derdim.

ps: ?bra'n?n idol? Ronaldo idi. O y?zden konu kapan?r

tamam yahu k?zma yanl?? okumu?um
    ?bra'n?n idol? Ronaldo idi. O y?zden konu kapan?r

Yorum Yap

?brakadabra sevmeyen yoktur, herkesin sempati duydu?u bir oyuncudur.

Jag ?r Zlatan "ben Zlatan" kitab?n? okuman?z? tavsiye ederim m?thi? an?lar?n? anlat?yor, aile sorunlar?, d??lanma, vs.

Skickat fr?n min GT-N7105 via Tapatalk

Yorum Yap

Ronaldocuyumdur ama bu adam bi de?i?ik tarif edilemez bi egosu kendine has tarz? var canl? izledi?im i?in ?ansl? hissediyorum kendimi

Yorum Yap

Cr7 ile birlikte oynamas?n? hep istemi?imdir ama denk gelmedi. Zaman?nda Barcelona'ya gidince ?ok ?z?lm??t?m. Orada da d??lad?lar zaten adam? Messi sempatizanl??? y?z?nden.

Yaln?z Barcelona'ya gitti?i zaman iyi bir kaz?k atm??t? Mourinho, ard?ndan da ?ampiyonlar Ligi'ni kazanm??t? o kadroyla

ps: ?u adam CL kazanamad? ya, ?ok ?z?l?yorum be.

Yorum Yap

ronaldenyo dan daha iyi .

Yorum Yap

has golc? m??
              Aynen,El Fenomeno ba?kad?r.
              O adam?n ya?ad??? sakatl?klar? bir ba?kas? ya?asa,hayat?n?n geri kalan?nda y?r?yemezdi san?r?m.
              ?zledik be ger?ek Ronaldo !

Yorum Yap

Biz o tart??may? kapatmam?? m?yd?k ya

Yorum Yap

Dunyanin gelmis gecmis en stil adami, Cr. Ronaldocuyum, R9 u sever begenirim ama su 8 dakikalik videodaki farkli golleri atacak tarzda bir komple adam yok, kafayla atiyor, solla atiyor, sagla atiyor, topukla atiyor, yari sahadan rovasata cakiyor, 5-6 kisiyi birbirine bagliyor, bakkala yollamalar, hiz, cabukluk, guc, akil, pozisyon bilgisi her sey var adamda, yeni stada gelse de bir sezon izlesek yahu...

Yorum Yap

Messi en iyi olabilir, Ronaldo da en istikrarl? olabilir ama baz? goller var ki onlar? sadece ?brahimovic atabilir.

Yorum Yap

Aslı Tufan Tokadc? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      has golc? m??
                      Aynen,El Fenomeno ba?kad?r.
                      O adam?n ya?ad??? sakatl?klar? bir ba?kas? ya?asa,hayat?n?n geri kalan?nda y?r?yemezdi san?r?m.
                      ?zledik be ger?ek Ronaldo !

tart??ma ba?latmak gibi bir niyetim yok sadece kendi d???ncelerim bunlar, Messi ve CR7 bir oyunun kaderini asla tek ba?lar?na de?i?tiremeyecekler, hep tak?mlar? iyi oldu?unda onlar da d?nyan?n en iyileri olacak ama Maradona ve Ronaldo tek ba?lar?na oyunlar?n ve tak?mlar?n?n kaderlerini de?i?tirdiler!

?braya gelince en g?zel yorum budur;

Aslı Burak Kocabas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Messi en iyi olabilir, Ronaldo da en istikrarl? olabilir ama baz? goller var ki onlar? sadece ?brahimovic atabilir.

Yorum Yap

No 9 bamba?kad?r Zirveye o varken ba?kas? oturamaz. Ama bu burnunu yedi?im de acaip bi?ey be abi. Faal golc?ler i?inde en iyisi en karizmati?i en burnu b?y???(her iki anlamda) Ronaldoyu ve ?bray? izleyebildi?im i?in ?ansl? hissediyorum.

Yorum Yap

Aslı Burak Kocabas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Bence konu kilit.

Hele R9'u kesti?i video... Bir b?y?k a??p ba?a sar?p sar?p izlenir. Hayranl?k, ?a?k?nl?k, sevgi, sayg? vs. vs. d?zinelerce duygu ??kar?labilir o videodan. Hayatta en fazla tatmak istedi?in duygu nedir deseler 2.s?rada ku?kusuz ?bra'n?n o andaki duygusu diyebilirim.. Birincisi malum Be?ikta? formas?yla ?n?n?'ye ??kmak

Messi gibi bir sistem top?usunu be?e alt?ya katlar ?ok rahat. ( Messi yetenekli, b?y?k bir futbocudur. Ama asla belli seviyenin ?st?ne ??kacak ?ekilde world class de?ildir bence !) CR7 konusunda da emin olam?yorum ama ?bra daha ?st?n yarat?lm?? bence.

Yorum Yap

?ok farkl? bir oyuncu cidden. Fiziki ?st?nl???n? ?ok iyi kullanan bir oyuncu. Efsane g??l? ve o g?ce o v?cuda ra?men h?zl? say?labilir bir oyuncu.
                            Gol vuru?lar?n? konu?maya yok zaten mesele uzar gider.
                            Bence ?uan PSG'den ?ok daha iyi bir tak?mda oynuyor olmal?yd?

Yorum Yap

?ok farkl? bir oyuncu cidden. Fiziki ?st?nl???n? ?ok iyi kullanan bir oyuncu. Efsane g??l? ve o g?ce o v?cuda ra?men h?zl? say?labilir bir oyuncu.
                              Gol vuru?lar?n? konu?maya yok zaten mesele uzar gider.
                              Bence ?uan PSG'den ?ok daha iyi bir tak?mda oynuyor olmal?yd?

S?per bir hikaye

"zlatan, e?er ba?ka kul?plerden teklif gelirse sana de?erlendir"
                              "hi? bir yere gitmiyorum. barcelona'n?n futbolcusuyum ve burada kalaca??m" dedim.
                              bartomeu ?a??rm??t?.
                              "peki bu problemi nas?l ??zece?iz?"
                              "benim bir fikrim var" dedim
                              "neymi??"
                              "real madrid'i arayabilirsin"
                              "neden arayal?m?"
                              "??nk? ger?ekten gitmem gerekiyorsa, real madrid'e gitmek istiyorum. sen bu anla?may? yapabilrsin."
                              deh?ete kap?ld?. "?aka yap?yorsun" dedi
                              m?thi? bir ciddiyetle ona bak?yordum.
                              "kesinlike de?il, ortada bir problem var. ba??m?zda beni tak?mda istemedi?ini s?yleyebilecek adaml??? olmayan biri var. ben kalmak istiyorum. ama beni satmak istiyorsa ??k?p kendi demesi laz?m, a??k ve net. ve tek gitmek istedi?im kul?p real madrid, bilesin"

maksat "real madrid'e 50'ye sataca??ma 20 milyona milan'a satar?m" dedirtmek. sonunda da ?yle oldu zaten.

Yorum Yap

Ibra'ya gay misin diye soru y?neltirsen alaca??n cevap budur

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X