Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon

Konu: Eskişehir Kartalları

https://www.facebook.com/groups/259466840767325/

Arkadaşlar böyle bir oluşum yıllardır var Eskişehir'de.
    Deplasmanlara yeterli sayı çıktığı taktirde otobüs, araba kaldırılır.
    Her maç toplu olarak Twenty Six Aquarium'da izlenir, gayet aktif zaten grup..
    Facebooktan iletişime geçebilirsiniz, ben mezun oldum ve artık Adana'dayım

OgüBjk olarak duyurular olacaktır, sezon başladığı zaman buradan da yazarım tanışır kaynaşırız

Anadolu Üniv'deyim bende ilk sene pek kovalamadım böyle şeyleri. Bi organizasyon toplu maç izleme vs. olursa gelirim.

Yalnız geçen sene birkaç kez denk geldi eskişehir taraftarı cafe cafe gezip formalı eleman arıyordu ya. Hatta son gs maçında tango'daydım gelip bakıp gittiler dışardan. Dışarı çevik kaynıyordu.

Formayla felan gezmek büyük sıkıntı. Adalar'da felan özellikle formayla gördüler mi sıkıntı çıkarıyorlar. Bi iki gsli arkadaşımın başına gelmişti.

Alıntı Emir Aslan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Anadolu Üniv'deyim bende ilk sene pek kovalamadım böyle şeyleri. Bi organizasyon toplu maç izleme vs. olursa gelirim.

Yalnız geçen sene birkaç kez denk geldi eskişehir taraftarı cafe cafe gezip formalı eleman arıyordu ya. Hatta son gs maçında tango'daydım gelip bakıp gittiler dışardan. Dışarı çevik kaynıyordu.

Formayla felan gezmek büyük sıkıntı. Adalar'da felan özellikle formayla gördüler mi sıkıntı çıkarıyorlar. Bi iki gsli arkadaşımın başına gelmişti.
    Evet kardeşim, az kavga etmedim burada yerliler ile özellikle bu sene eskişehir çok kötü giderse gerçekten daha da sıkıntı

Burdaki arkadaslarla haberleselim o zaman ozelden numaralari falan alalim beraber izleyelim maclari..

varmı hafta sonu için bir maç organizasyonu

bence pazar maça burdan geleceklerle toplanıp gidilebilinir

Yarından itibaren artık Eskişehir'deyim ben de. Lizbon maçı ve akabinde Eskişehir maçı için herhangi bir etkinlik, organizasyon vs varsa bilgilendirebilir misiniz? Osmangazi üniversitesindeyim bu arada.

Bu aralar Esogü'de stand açılacak... Oralara da gidin ve arkadaşlarınızı götürün yavaştan tanırsınız bizim gençleri.
    Ben Eses maçında vipte olacağım. Passolig sebebiyle girmeyecektim ama vip için öyle birşey istemiyorlarmış nasıl bir mantıksa artık Tff'ninki...

Oluşum için vatsap grubu kurulması gayet iyi olur...
    Çalışıyorum ben burda, o yüzden ünideki arkadaşlarla iletişime geçip organizasyon yapılmalı

Arkadaşlar kurduk vatsap grubunu
    Özelden numaralarınızı bana bildirirebilirsiniz

Academy Beşiktaş vardı yıllar önce. .yavuz abiler filan. Noldu acaba?

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi