Sayfa 1/4 1234 SonSon

Konu: Eskişehir Kartalları

Eskişehir Kartalları

Arkadaşlar merhaba. Arattım forumda bulamadım böyle bi başlık. Varmıdır bu şehirde toplu organizasyonlar birlikte maç izlenen yerler bi dernek mesela yardımcı olacak birileri vardır dşye düşündüm...

çok aradım ama yok bende bu sene geldim abi ama nasıl bi şehirse yok burada

Bence güzel organizasyonlar yapılabilir ilki trabzon maçı olabilir mesela

Ben mezun olmadan önce bi OgülüKARTALLAR vardı nerdeyse her maça çoğunluk sağlandığında otobüs kaldırıyorlardı.Onun dışında hiç duymadım böyle bi topluluk

Buralardan konya deplasmanına gitmeyi düşünen var mı?

Eskişehirde derbiyi barlar sokağında ve ya herhangi bir mekanda izlemek isteyen var mı gayseli şehriyiz ve izleyebileceğim arkadaşlarım renkli benimle aynı dertten muzdarip olan varsa iletişime geçebiliriz.

Alıntı Atila Iyisever Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eskişehirde derbiyi barlar sokağında ve ya herhangi bir mekanda izlemek isteyen var mı gayseli şehriyiz ve izleyebileceğim arkadaşlarım renkli benimle aynı dertten muzdarip olan varsa iletişime geçebiliriz.
    Irtibata gecelim,son anda bisey degismedigi takdirde kesinlikle sizinle izlemek isterim

Bir aksilik olmazsa (ki olursa da ....) Liverpool maçına Eskişehirden eşlik edecek bir dost var mı ?

22.02.15 Eskişehir-Beşiktaş maçında tribünde olacaklar ?

Büyük bir sıkıntı olmadığı sürece ordayım, sıkıntıdan kastım bilet fiyatları ğs maçında 200 liraydı malum öğrencilik

Bizimki de 200 lira gibi uçuk bir fiyat olmazsa inşallah oradayım ben de

Gördüğümde şok oldum zaten galatasaray maç fiyatını

Bakalım inşallah düzgün bir şey yaparlar benim bi arkadaşta gelecek ama eskişehir passo şu var o girebiliyor mu bizim tribüne