Sayfa 3/9 İlkİlk 123456 ... SonSon

Konu: Fenerbahçe Maçlarımız (Anı, Resim, Video vs.)

Alıntı Mehmet Erman Ozden Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fb deplasmanın da rakip takım taraftarlarına doğru cinsel organını açan bir şahıs vardı.
    Resmini koymak istemedim. Silinmez bir hatıradır şüphesiz.
    Onların tribününde bir sene sakallı sonraki sen de bıyıklı vardı tam tersi de olabilir onları hatırlayan var mı? kudurmuştu adamlar resmen bizim yüzümüzden

Sakallı sakallı
    Seveyim ananı...

Bıyıkılı bıyıklı
    Seveyim ananı...

Zaaa XD

Benimde unutamadığım anılarımdan biridir bu maç ve sergen yalçın,yıl 1996, 18 yaşındayım,sofradayız, yemek yiyoruz,cine5 in maç yayınlarını yaptığı yıllar,sergen frikikten 90 da golü atar ve bendeniz havalara uçarım,evdeki fenerliler kudurur tabi,başta babam olma üzere, vay be kaç yıl geçmiş,yaşlanmışız

2-0 yenildiğimiz 2-2 kırmızı kartın çıktığı (Mansız ve Ali Eren), o maçta yeni açıkta polisle tartışmıştım önüme geçti diye

Alıntı Metin Vardarbas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Mehmet Erman Ozden Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fb deplasmanın da rakip takım taraftarlarına doğru cinsel organını açan bir şahıs vardı.
    Resmini koymak istemedim. Silinmez bir hatıradır şüphesiz.
    Onların tribününde bir sene sakallı sonraki sen de bıyıklı vardı tam tersi de olabilir onları hatırlayan var mı? kudurmuştu adamlar resmen bizim yüzümüzden

Sakallı sakallı
    Seveyim ananı...

Bıyıkılı bıyıklı
    Seveyim ananı...

Zaaa XD
    O bahsedilen macta ciplak diye kufur ettik. Agladi falan en sonunda .
    Senin bahsettigin mac sanirim 1-0 kaybettigimiz mac. Alexin macin basinda attigi. Dieride 1-1 biten mac olmasi lazim gutinin attigi.

Balkonunuza - caminiza bayrak asin

@Metin Vardarbas
    Ciplak olayindan eminim ama digerlerini karistiriyor olabilirim

Alıntı Ali Bodak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Benimde unutamadığım anılarımdan biridir bu maç ve sergen yalçın,yıl 1996, 18 yaşındayım,sofradayız, yemek yiyoruz,cine5 in maç yayınlarını yaptığı yıllar,sergen frikikten 90 da golü atar ve bendeniz havalara uçarım,evdeki fenerliler kudurur tabi,başta babam olma üzere, vay be kaç yıl geçmiş,yaşlanmışız
    Ben bu maca dersaneden kacip girmistim. Carsi kiziltoprak tarafindan dagita dagita gelmisti diye hatirliyorum. Bu freekick ten 4 dakika once sergen gene vurmustu ve yanaglara takilmisti. Biz gol diye sevindiydik.
    Bide bu freekickten hemen once zaten ruzgarli olan hava; inanilmaz artmisti. O kirmizi kosu pisttinden toz gibi bisi kalkiodu.
    Sergen vurdu; ben topu havada gordum. 2 kisi merdivdn bosluguna atladi ( dusmedi- ordan atladi sevincten ). Davulculardan biri kafasina vuruyordu davulu. Bana sarilan abide daha sizi sogutlucesmede kesicez diordu. Ne guzel gunmus be.
    Bide bu mactan once bunlar gs yi 4-0 yenmis olabilir. Tribunlere cagiriolardi falan. Yanlis ta hatirlio olabilirim.

Birde ertugrulun 86. Dakikada attigi mac vardi. Onuda unutamam. Fenerliler takimlarini alkisliyorlardi o sira. Sergen kesti, gol oldu. Yikilmisti tribun.
    Tum kapali senola kartal diye ziployordu. Superdi.

Neyse. Cikamayacagim bu basliktan. Insallah hafta sonu bir yenisi olur

Uchenin ayağını kırıldığı högh ün kırmızı gördüğü maç vardı. Kadıköydeki ilk deplasman maçımdı. bizi maçtan yaklaşık 2 saat sonra çıkarmışlardı tribünden. yola çıktık abiler emanetsizler arkaya falan diye bağırıyorlardı. Her tarafa emanet zulalamışlar teker teker çıkartıyorlardı. tabi biz söğütlüçeşmeden kadıköye inene kadar bir tane fb formalı adam görememiştik.

Alıntı Mücahid Anbarkaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uchenin ayağını kırıldığı högh ün kırmızı gördüğü maç vardı. Kadıköydeki ilk deplasman maçımdı. bizi maçtan yaklaşık 2 saat sonra çıkarmışlardı tribünden. yola çıktık abiler emanetsizler arkaya falan diye bağırıyorlardı. Her tarafa emanet zulalamışlar teker teker çıkartıyorlardı. tabi biz söğütlüçeşmeden kadıköye inene kadar bir tane fb formalı adam görememiştik.

O mactan once bi araba donmustu diye hatirliorum pistte. Bide ece erkene kufur ediyorlardi. 2-1 bitmisti galiba.

Sergenin maçtan önceki gecenin köründe gece kulübünden çıkarken görülmesi,akşam iki tane iteledi , fark atacaklarını sanan fenerlilerin zor kurtulması

Batuhan kazmasının boş durumdaki Boboya atmayıp kendini kıral yapması Higuain in ilik gibi golünü saymayan şerefsiz bir hakem

Tello nun tk finalinde direkten dönen topun çıkardığı ses.hala yankılanıyodur bi yerlerde

Kadıköy'de fb nin 24 vey 25 maçlık yenilmezliğini bozduğumuz maç vardı. 1 - 0 dan 2-1 çevirdiğimiz maç. Ronaldo atmıştı ikisinide. O maçta unutulmazlar arasındadır bence

Alıntı Fikri Toper Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kadıköy'de fb nin 24 vey 25 maçlık yenilmezliğini bozduğumuz maç vardı. 1 - 0 dan 2-1 çevirdiğimiz maç. Ronaldo atmıştı ikisinide. O maçta unutulmazlar arasındadır bence
    japon bayragı mevzusu ordan başlamıştı zaten diye hatırlıyorum

Alıntı Ozan Kerman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Fikri Toper Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    japon bayragı mevzusu ordan başlamıştı zaten diye hatırlıyorum
    Aynen öyle başlamıştı.

o kadar cok fb maçım var kı ılk etapta aklıma gelenler
    -ılk gıttıgım fb maçıdır...kadıkoyde fb bızı cıdden perısan edıyordu kalemızde jurkovıc vardı ınanılmaz oynamıştı eskıden gazetelerde oyunculara yıldız verılırdı hurrıyer Jurkovıce süper yazmıştı yıldız yerıne ılk ve tektır bu olay...Rıza Penaltıdan atmıştı 1-0 almıştık
    -Zekının 87de attığı 1-0 alıp sampıyonluga gıttıgımız mac
    -uchenın ayağının kırıldığı 4-5 atacağımız maçı zar zor 2-1 almamız
    -bır fb maçında Inonude yan yana ızlerken pepe kudurdu y.....dıye tutturdu derken pepe metının gollerden sonra kendını parçalaması
    -Genc BEŞİKTASLILAR dernegı dıye bır oluşum ıcındeydı Carsı...fb maçında 70-80 tane davul vardı ama cok sağlam saklanmıştı, fblıler 10 tane davulla başladılar davulunuz yoksa davul verelim dıye makaraya bızde hıc ses yok maçın başlamasına yakın davullar ortaya cıktı fblılere davullar bayraklar g---mı gırdı dıye makaranın kralı yapıplım rezıl oluşları
    -schumacherın ılk BEŞİKTAS maçı Samet aybabanın jubılesi...Ibrahım Tatlıses gelmışti beyaz gıyınmıstı bızde Ibo beyaz fılan dıye beste yapıyorduk Ibo bır anda herkesın gönlünde bır aslan yatar bende fblıyım dedikten sonra bır daha bırsey söyleyemeden ıcerı gıtmıstı sızler ıcın geldım Samet ıcın geldım dedıysede yalan oldu
    -caymazın kulağının gıttıgı mac ıcerısı dışarısı fecıydı yanlış hatırlamıyorsam 1-0 almıştık yıne
    -amokachının ozel uçakla geldıgı 1-0 aldığımız mac
    -Amokachının fbnın ırzına gectıgı sıfonun son dakıkada atıp 3-2 aldığımız mac
    -2-2 bıten Ahmet çakarın cızgıyı gectı gecmedı olaylarının olduğu mac kale arkasındaydım...sıfo koyunca bak neler oldu fbnın g..u yandı tutuştu bestesi
    -veselenovıcın 4 atarız dedikten sonra dört yedıklerı kadıkoydekı mac ..ustune trıbunlerde Veysel ıcın hazırlanan 5.ayak 4 olur...arkayı 5leyelım pankartları...o yanada salla Veysel abla bu yanada salla Veysel abla bestesı
    -90.dakıkada kadıkoyde sergenın fırkıkten attığı 5 dakıka once dıregı yalayıp fblılerın bızımle makara yapması sonrasında çıkan pezevenk alı sen ı.ne alı sen nasıl koydu ama 90da sergen bestesı
    -3-4 koray ıle aldığımız mac gıdısı maçı gelısı ıle süperdi
    -Ahmet dursunun attığı 0-1
    -Ronaldonun 2 tane attığı fbnın rekorunu bozmamız japon bayrağının cıkısı
    -1-5 kadıkoyde buz gıbı hava vardı..wılson atmıştı kafayla keldı caaaatttt dıye sesı trıbune gelmişti...

en kotulerı ıse
    -Alıyle one gecıp aykut ve hakan tecımer ıle yenılıp fbnın sampıyonlugu aldığı mac
    -ucheden yedıgımız gol ıle uzun yıllardır süregelen serımızın bozulduğu mac yarım saat kapalıda yığılıp kalmıştım
    -sığır almeıdanın 3u atıp 5 lık yapacağımız maçı 4-2 kaybetmemız