Sayfa 2/9 İlkİlk 12345 ... SonSon

Konu: Fenerbahçe Maçlarımız (Anı, Resim, Video vs.)

http://youtu.be/7z-NRwZjGeI

Balkonunuza - caminiza bayrak asin

Karikoy cumhurriyetinde 40 bin besiktasli !!!!

Alıntı Metin Vardarbas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

ilk foto 3-4 lük fener maçından.dün gibi hatırlıyorum.gittigim ilk fener deplasmanı.daha lisedeyiz. abinin biri bebelerle deplasmana gidiyoruz hadi hayırlısı demişti ama çok sağlam tribün olmuştu

Hic unutmam Sene 2009 1 Mayısta Taksime gelmiştim. 4 mayısta da Beşiktaş Fener maçı vardı. Stada yakın yerlerde elemanın teki karaborsa bilet satiyor, gelene geçene 'abi bilet var mı ' diye sorup duruyor. Arkası dönük bir abimizde olanın bitenin farkında yanlış adama;bana çatıyor. Ulan carsi karaborsa bilet mi alır cümlesinden sonra bana okkalı bir yumruk atıyor. Tabi ben yere serildikten sonra olayın asıl kahramanı kaçmaya başlıyor.
    Kim vurduya gitmiştim. Yumruk yediğim abi kendini affettirmek için baya uğramıştı o gün. Gel gelelim 2-1 kaybetmiştik. Dakika 80 lerde Holosko orta sahadan aldığı topu sürükleyip ceza sahası dışından sallamıştı bir tane.

O japonya t shirtu benim )

Alıntı Mehmet Köse Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    18.09.2005 tarihi unutmam..
    gittigim ilk Besiktas - Fenerbahce derbisi, 15 yasindaydim annem ve babam okula hasta bildirmisti (ailecek fanatik Besiktasli olmanin faydalari) 2 kuzenimle (benden 7 ve 8 yas buyukler) Istanbula gitmistim Malmö macini kapali alt, Fenerbahce macini kapali ustte izlemistik ikisini de yenilince husran oldu tabi..

ama 132. desibel ses rekorunu kirma gururuna sahip olduk...

kapalı alttaydım.golü atınca kleberson gol sevincini yaşamak için kapalıya doğru yöneldi o sevinçle bana koşuyordu sanki herif.nasıl kendimden geçtiysem açtım kollarımı gel diye sonuç 2dk sonra yıkıntı.

Fb deplasmanın da rakip takım taraftarlarına doğru cinsel organını açan bir şahıs vardı.
    Resmini koymak istemedim. Silinmez bir hatıradır şüphesiz.

Alıntı Mehmet Erman Ozden Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fb deplasmanın da rakip takım taraftarlarına doğru cinsel organını açan bir şahıs vardı.
    Resmini koymak istemedim. Silinmez bir hatıradır şüphesiz.
    Tribüncülüğe yakışmayan yapılmış en büyük terbiyesizlikti. Ahlaksızcaydı. Tribünün de bir adabı var.