Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Konu: Denizli Kartalları

denizlinin yıkılmaz tek kalesi #denizlikartalları

Denizlide gerçekten çok fazla Beşiktaş taraftarı ama organizasyon yok ben Pamukkale Üniversitesinde okuyorum.Üni-Bjk nin de herhangi bir organizasyonunu göremiyorum.Aktif olmak lazım.Sevgiler saygılar.ŞAMPİYON BEŞİKTAŞ

sevgili ömer talha ayık kaç yıldır denizlidesin kardeşim bilemiyorum ama herhangi bir organizasyon görememen mümkün değil sanırım başka yerlere bakıyorsun.Rizeden kayseriye ankaradan manısaya antalyaya istanbula hersene otobus yapıyor bu grup.Her yıl iftar yemeklerınden cocuk esirgeme kurumu huzurevi ziyaretleri aralıksız yapılıyor.Aktiflikten kastın ne anlamadım.

Alıntı Bora Sever Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sevgili ömer talha ayık kaç yıldır denizlidesin kardeşim bilemiyorum ama herhangi bir organizasyon görememen mümkün değil sanırım başka yerlere bakıyorsun.Rizeden kayseriye ankaradan manısaya antalyaya istanbula hersene otobus yapıyor bu grup.Her yıl iftar yemeklerınden cocuk esirgeme kurumu huzurevi ziyaretleri aralıksız yapılıyor.Aktiflikten kastın ne anlamadım.
    ben bu sene geçtim buraya genelde sipfood ta maçları izliyorum pek tanıdığım Beşiktaşlı olmadığından da olabilir seneye her türlü organizasyona ve özellikle yakın deplasmanlara da katılmak isterim saygılar sevgiler