Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu: Denizli Kartalları

Denizli Kartalları

bizim buradaki eczacı amcanın dükkanında atkınız var

Dağıtmaktan bi bizde yok zaten o atkılardan)

Bizden kimse kalmamissa demek

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Denizli'de yuva var mi arkadaşlar??

Alıntı Şahin Karakılıç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Denizli Kartal Yuvası Açılmış
    Sümerpark ta
    Geçen ay yoktu sanki, yeni mi açılmış süper

Denizli beşiktaşlilar denrnegine nasil üye olabilirim

Denizli beşiktaşlılar derneği şuan kayıt yapmıyor.zaten herhangi bir organızasyon içerisindede değil.Herhangi bir binası yada lokal gıbı bır yerıde yok.Denizli de beşiktaşı temsil eden tek grup denizli kartalları. tüm organizasyonlar için denizli kartallarının facebook adresınden bılgı alabılırsın. https://www.facebook.com/denizlikartallari/?fref=ts
    Denizli kartallarıyla beraber üniversite grubuda pamukkale ünibjk. Bu grubumuzada https://www.facebook.com/groups/248723151841450/ burdan ulaşabılırsınız.
    saygılar sevgıler

Merhabalar...Sevgili dostlar Denizli'de bulunan BEŞİKTAŞ sevdalılarına bir ricam var. Abim ve 2 yaşındaki oğlumda böbrek taşı var, yoğun araştırmalar sonucunda Denizli ili Kale İlçesi Narlı köyünde böbrek taşına iyi geldiği ve taşı erittiği söylenen bir su varmış. Bu sudan tedarik edip Gebze'ye gönderilme ihtimaliniz var mıdır? Bu zahmete katlanabilir misiniz? Özellikle abimin durumu aciliyetini koruyor.Bir ameliyat geçirdi 2.yi de olacak ancak o bahsettiğim su özelliğini kaybetmemiş ise büyük faydası olacağını söylediler. Yardımcı olabilecek birileri var ise çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

sevgılı olcay özel mesaj attım ama becerebıldımmı bılemıyorum bana 5324836717 nolu telefonumdan ulaşabılırsın

Alıntı Bora Sever Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sevgılı olcay özel mesaj attım ama becerebıldımmı bılemıyorum bana 5324836717 nolu telefonumdan ulaşabılırsın
    Sevgili kardeşim Bora, ilgin ve cevabın için teşekkür ediyorum. Bu akşam abim ve 2 arkadaşı suyu almak ve yerinde taze taze içmek için Denizli'ye geliyor, eğer su işe yarar ve tekrar gerekirse seninle irtibat kurup rahatsız edeceğim seni, tekrar ilgin ve alakana teşekkür ederim sağol varol.

şu başlığı aktif hale getirmek lazım yeni sezon için