Sayfa 7/10 İlkİlk ... 45678910 SonSon

Konu: Gelecek Vaadeden Oyuncular

Bırakalım artık bu gelecek vaad eden oyuncuları bize artık gelecek değil anlık başarı lazım.

Bunun içinde tecrübeli olgun oyuncular lazım, yıllardır bir genç oyuncu sevdamız var sonuç ise ortada.

İrfan Can Kahveci

Oğulcan Çağlayan

Yıldıray Koçal (Olcay'dan çok daha katkı sağlar)

Yıldıray Koçal 31 maçta 22 gol atmış. Süper valla.

godfred donsah
    Konu Ismail Gunes tarafından (31 Mayıs 2015 Saat 10:21 ) değiştirilmiştir.

U20 Dünya Kupası bugün başladı. TRT maçları canlı verecekti ne oldu bilmiyorum. Takip etmeniz de fayda var.

Yer
    Dibi delik şehirden - Yerin üstünden
    Breel Embolo (Basel) yeni Drogba olur
    Ángelo Henríquez (Dinamo Zagreb) kontratı bitti 21 yaşında
    Konu Ebuzer Çevik tarafından (05 Haziran 2015 Saat 14:28 ) değiştirilmiştir.

Alıntı Yigitberk Bicakci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gençlerbirliği- İrfan Can Kahveci
    Sezonun en iyi çıkış yapan futbolcusu bence henüz 19 yaşında , bizim Maradona Muhammedle aynı yaşta
    İrfan Can bizim maçta dikkati mi çekmişti. 95 doğumlu bileklerine hakim dikkatle takip edilmesi gerekiyor.

Mali U-20 den kim olursa olsun kap getir.

Yer
    ASLOLAN HAYATTIR , HAYAT DA BEŞİKTAŞ...
    Yönetim türkiyede değilde almanya veya ingilterede bir pivot takımla anlaşsa çok daha iyi oyuncular gelir Beşiktaş'ımıza.

Alıntı Olcay Baytaş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yönetim türkiyede değilde almanya veya ingilterede bir pivot takımla anlaşsa çok daha iyi oyuncular gelir Beşiktaş'ımıza.
    pilot takım demek istedin sanırım.

Belçika ligi bu konuda en sağlam kaynaklardan.

Samuel Asamoah OH Leuven takımında oynuyor. Süratli, kolay adam eksiltebilen yetenekli bir genç, bu şekilde devam ederse 1-2 seneye kalmaz çok iyi bir takımda izleriz.

23 Mart 1994 doğumlu, 21 yaşında genç ve gelecek vaad eden bir oyuncu. İzlemenizi tavsiye ederim.