Sayfa 10/10 İlkİlk ... 78910

Konu: Gelecek Vaadeden Oyuncular

Kocaeli Birlikspor'un da altyapısı fena değil gibi. Seneye kadroya giremeyecek olan gençler Eslem, Enes, Sedat, Fatih, genç Ozzi burada oynasın. Afrika'dan 20 yaşlarında oyuncular alınsın. (Yabancı kontenjanı nasıl acaba 2. ligde)

Alıntı Atakan Uslu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kocaeli Birlikspor'un da altyapısı fena değil gibi. Seneye kadroya giremeyecek olan gençler Eslem, Enes, Sedat, Fatih, genç Ozzi burada oynasın. Afrika'dan 20 yaşlarında oyuncular alınsın. (Yabancı kontenjanı nasıl acaba 2. ligde)
    10 yabancı ile sözleşme imzalanabiliyor. İlk 18'de 5 tanesine yer verebiliyorsun.

Alıntı Burak Kocabas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    10 yabancı ile sözleşme imzalanabiliyor. İlk 18'de 5 tanesine yer verebiliyorsun.
    2. ligde yabancı oynatılamıyor galiba. yani hiç izin yok. o takdirde genç Afrikalı yetiştirme imkanı yok.

Cengiz Ünder'i kesinlikle ve kesinlikle almalıyız...

Alıntı Burak Kocabas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2. ligde yabancı oynatılamıyor galiba. yani hiç izin yok. o takdirde genç Afrikalı yetiştirme imkanı yok.
    Doğru, ben Tff 1. ligde oynuyor gibi düşündüm Kocaeli'yi

Alıntı Volkan Kırmızı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cengiz Ünder'i kesinlikle ve kesinlikle almalıyız...
    Kesinlikle katılıyorum son 5 aydır bu cümleyi tekrarlıyorum alınsın cengiz ünder

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

sağ beke beck yerine gelecek vaadeden bi yabancı alınmalı bence gökhanın arkasına

Beck ile Christian Trasch'i takas edelim.

Bursaspor'un 1995 doğumlu kalecisi Okan Kocuk'u alalım. Daha da başka iyi bir yerli kaleci aklıma gelmiyor.

Alıntı Soner Gokturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hollanda da nec takımında ferdi isimli 17 yaşında gurbetçi bir genç var. Ajax da izliyor diye biliyorum. Ayağına çok hakim cok teknik ve emre mora benzeyen bir stili var.

https://m.youtube.com/watch?v=Sl_L-LSgR5k
    Ferdi'nin ismi medyada bizimle anılıyor. Merak ettiğim burada yazdım diye mi medya atladı yoksa kulüp gerçekten izleyip ilgileniyor mu?

Hollanda da nec takımında ferdi isimli 17 yaşında gurbetçi bir genç var. Ajax da izliyor diye biliyorum. Ayağına çok hakim cok teknik ve emre mora benzeyen bir stili var.

https://m.youtube.com/watch?v=Sl_L-LSgR5k
    Ferdi'nin ismi medyada bizimle anılıyor. Merak ettiğim burada yazdım diye mi medya atladı yoksa kulüp gerçekten izleyip ilgileniyor mu?
    18 yaşaltı gurbetçi transfer etmek zorlaştı.

Edit: TC vatandaşı olursa problem yokmuş.
    Konu Atakan Uslu tarafından (09 Ağustos 2017 Saat 17:14 ) değiştirilmiştir.

Gelecek Vaadeden Oyuncular

NEC Nijmegen'de Liverpool'dan kiralık oynayan Nijeryalı Taiwo Awoniyi, eğer radarımıza girer ve alınırsa muhakkak yeni Amokachi olur. Hızlı, bileğine hakim ve şutör bir forvet. İzleyin derim.

Alıntı Beran Mehmet İşçi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    NEC Nijmegen'de Liverpool'dan kiralık oynayan Nijeryalı Taiwo Awoniyi, eğer radarımıza girer ve alınırsa muhakkak yeni Amokachi olur. Hızlı, bileğine hakim ve şutör bir forvet. İzleyin derim.
    Menajeri de Burak Sallak adında bir Türkmüş.