Sayfa 3/3 İlkİlk 123

Konu: Forza Beşiktaş Forum Üyeliği

Alıntı Murat Turkoz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Referanssız üye alımına karşıyım..

Şunu bir alıntılayım da başka üyelerde de aynı talep olduğu arada bir görülsün.. belli mi olur bakarsın eser dikkate alınır falan
    Bence de hayati öneme sahip bir konu.

Muhammed Akkas sifresini unuttugu icin foruma giremiyor. Maile sifre istiyor ama onda da maile sifre gelmiyor, yardimci olabilir misiniz lutfen?

Alıntı Filiz Fidanoglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Muhammed Akkas sifresini unuttugu icin foruma giremiyor. Maile sifre istiyor ama onda da maile sifre gelmiyor, yardimci olabilir misiniz lutfen?
    Yok mu yardimci olacak kimse yahu??

Ben de şifremi unuttum diye şifre istedim ama yarım saattir gelmedi. Tapatalk'tan çıkış yapıp tekrar takip etmeye başlayınca otomatik olarak girebildim.

Lenovo P70-A cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

benimde üye olduğum mail adresim çalındı ve giremiyorum mailime,yeni mai adresimle nasıl değiştire bilirim

Alıntı Ünal Denizkuşu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benimde üye olduğum mail adresim çalındı ve giremiyorum mailime,yeni mai adresimle nasıl değiştire bilirim
    Benimde mail ile ilgili sorunum vardı. Admine dm ile ulaşıp değiştirtmiştim.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Benzer problemi bende yaşıyorum, aylardır kullandığım şifremle 3-4 gündür bilgisayardan giriş yapamıyorum hata veriyor. Şifre sıfırlama ekranında da bir sorun var sanırım, e-posta ile şifre sıfırlanamıyor. Şuan şans eseri şahsi bilgisayarımda oturum açık kaldığı için buradan yazabiliyorum. Forum yönetimden acil destek rica ediyorum, internet tarayıcımın ön belleğini temizlediğim anda buradan da giriş yapamayacağım.

sayın forum yönetimi ahmet ormancıgil olan üye giriş şifremi unuttum ne kadar denersem deneyeyim yeni şifre gelmiyor mailime lütfen yardımcı olun

Alıntı Emrah Duroğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benzer problemi bende yaşıyorum, aylardır kullandığım şifremle 3-4 gündür bilgisayardan giriş yapamıyorum hata veriyor. Şifre sıfırlama ekranında da bir sorun var sanırım, e-posta ile şifre sıfırlanamıyor. Şuan şans eseri şahsi bilgisayarımda oturum açık kaldığı için buradan yazabiliyorum. Forum yönetimden acil destek rica ediyorum, internet tarayıcımın ön belleğini temizlediğim anda buradan da giriş yapamayacağım.
    eğer chrome kullanıyorsan şifreni görebilirsin.

Chrome'dan Ayarlar'a tıklayın.

Şifreler'i göstere tıklayın.

sağ taraftaki kutuya forum.forzabesiktas.com yazın.Hemen altında foruma giriş yaptığın kullanıcı çıkacak. Şifrenin yanında göster butonuna tıklayın. Eğer sizden şifre isterse o şifre bilgisayarınızın giriş şifresidir. Kullanıcı adı olarak da bilgisayara verdiğiniz kullanıcı adıdır.

Google Chrome kullanıp da daha önce şifresini kaydettiği için girebilen fakat şifresini unutan arkadaşlar mevcut şifresini bu yöntemlerle öğrenebilir.