Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon

Konu: Forza Beşiktaş Forum Üyeliği

Üyelikler Hakkında Açıklama:

Forza Beşiktaş forumları üyelik başvuruları incelemeleri devam ediyor. Başvuru yapan kullanıcılarımızın mail adresini kontrol etmesi gerekmektedir.
    Forza Beşiktaş forumlarına üye olmak için, http://uye.forzabesiktas.com/ adresindeki başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir.

Forza Beşiktaş iletişim: forzadestek@forzabesiktas.com adresine mail gönderebilirsiniz.

çArşı grubu resmi web sitesi
    ForzaBesiktas.com
    http://forum.forzabesiktas.com/showthread.php?1223-Forza-Be%C5%9Fikta%C5%9F-Forum-Kurallar%C4%B1

Referanssız üye alımına karşıyım..

Yeni üye basvurulari düzenli olarak degerlindiriliyor mu? yoksa ara ara mi yapiliyor?
    Bacanak icin basvuru yaptik sanirim 1 yili gecti, gecen gün sorunca yazmak istedim.
    Ayrica üye basvuru linki calismiyor. @Forum Kurulu 4

Forum kuruluna tek ricam no post alan kişilerin nedeninin belirtilmesi geçen hiç bişey yokken 2 ay ceza aldım ve nedeni yok yazıyordu bu konuda hassasiyet gösterilmesini rica ediyorum

No post kurallarında da değişikliğe gidilse nasıl olur.
    Örneğin 2 ay forumdan komple uzaklaşmak yerine Forumun sadece belli kısımlarına ulaşma imkanı sağlansa.
    Mesela Şeref Bey Ana Forum'dan yasaklansa nasıl olur.

Cepten Tapatalktan giriş yapıyorum hesabınız banlı diyor ne yapmam gerekiyor. ?

Alıntı Samet Sevim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Örneğin 2 ay forumdan komple uzaklaşmak yerine Forumun sadece belli kısımlarına ulaşma imkanı sağlansa.
    Tribün kapatma cezası gibi.

Alıntı Tufan Tokadcı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Samet Sevim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tribün kapatma cezası gibi.
    Bi nevi öyle.
    Sonuçta buraya insanlar Beşiktaş için geliyor ve ortak paydamız Beşiktaş.
    Zaten bir çok can alıcı konu Şeref Bey Ana Forumda ve oraya bile bir kaç ay girememek insanı belli ölçüde dehlizlere sokabiliyor.
    Ayrıca komple forumdan uzaklaştırmada buradaki arkadaşlık ortamını ufakta olsa sekteye uğratıyor.
    Burada tanışıp birbirini hiç reelde görmeyen ama forumda abi kardeş gibi muhabbet eden insanları birbirinden uzaklaştırmanında bir nebzede olsa önüne geçilmiş olur.
    Bir diğer faydası insan her foruma girdiğinde Şeref Bey Ana Forumuna giremediğini hatırlayıp hatasını anlayabilmesi olacaktır.
    Bu süreçte yapacağı yorumlara dikkat edecektir.

bişe soracam aynı yerde çalıştığım bir arkadaşım da üye olsa aynı yerden giriş yapsak bu sorun olurmu ?

Alıntı Doğan Mıh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bişe soracam aynı yerde çalıştığım bir arkadaşım da üye olsa aynı yerden giriş yapsak bu sorun olurmu ?
    Yok bir şey olmaz.

merhaba benim yaşım 27.profilim 45 gözüküyor nasıl düzelte bilirim yardımcı olurmusunuz

edt
    Konu Taylan Çınar tarafından (25 Ağustos 2015 Saat 14:42 ) değiştirilmiştir. Sebep: edit

Alıntı Ali Öztürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba benim yaşım 27.profilim 45 gözüküyor nasıl düzelte bilirim yardımcı olurmusunuz
    mahkemeye başvurup yaşını büyütebilirsin.. böylelikle sorun halledilmiş olur

Alıntı Taylan Çınar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mahkemeye başvurup yaşını büyütebilirsin.. böylelikle sorun halledilmiş olur
    Mahkeme çok uzun sürüyor kendimden biliyorum

@Forum Kurulu 4 yardımcı olacaktır sana