Sayfa 1/3 123 SonSon

Konu: Forza Beşiktaş Forum Üyeliği

Duyuru!

Foruma giriş sağlayamayan mevcut forum üyelerimiz, sistemimizde kayıtlı olan mail adresini forzadestek@forzabesiktas.com adresine mail olarak göndermeleri gerekmektedir. 7 Nisan 2014 tarihinden itibaren foruma giriş yapmayan kullanıcıların üyelikleri SİLİNECEKTİR.

Forza Beşiktaş Forum Yönetimi
    Konu Forum Kurulu 4 tarafından (14 Eylül 2014 Saat 14:17 ) değiştirilmiştir.
    http://forum.forzabesiktas.com/showthread.php?1223-Forza-Be%C5%9Fikta%C5%9F-Forum-Kurallar%C4%B1

Forza Beşiktaş Forum Üyeliği

Son 7 aydır foruma giriş yapmayan 22.311 kullanıcı silindi.
    Bugün itibariyle, Forza Beşiktaş üyelik başvuruları yeniden incelenmeye başlandı.

Forza Admin
    http://forum.forzabesiktas.com/showthread.php?1223-Forza-Be%C5%9Fikta%C5%9F-Forum-Kurallar%C4%B1

yeni üye alımları nasıl olacak , referanslı felan isteyecek misiniz ?

Eski başvurular değerlendirilecek. Aşağıda formda yazan bilgileri bizimle paylaşması yeterli olacaktır.

http://uye.forzabesiktas.com/

Önceden ceza almış forumdan atılmış kişileri de affetmeye yönelik bir çalışmanız yok mu?
    Hepsini aynı kefeye koymayın bir anlık sinir ile burda atıp tutan ceza yiyen ve pişman olanlar vardır mutlaka.
    Bu ortamdan ayrı kalmamaları içinde bir çalışmanız olursa iyi olur diye düşünüyorum.

Alıntı Kenan Ergin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Önceden ceza almış forumdan atılmış kişileri de affetmeye yönelik bir çalışmanız yok mu?
    Hepsini aynı kefeye koymayın bir anlık sinir ile burda atıp tutan ceza yiyen ve pişman olanlar vardır mutlaka.
    Bu ortamdan ayrı kalmamaları içinde bir çalışmanız olursa iyi olur diye düşünüyorum.
    Merhaba,

7 Nisan tarihinde tüm cezalı kullanıcıların cezaları kaldırılmıştı. Tekrar kaldırılması söz konusu değildir.
    Forum kuralları gereği, sadece aşağıdaki kural ihlalini yapan kullanıcılar süresiz uzaklaştırılmıştır.

1- Beşiktaş JK, çArşı ve tribün liderlerine küfür ve/veya hakaret eden, bunu nokta vb işaretlerle sansürlemesi cezayı değiştirmeksizin kullanıcılar forumdan süresiz uzaklaştırılacaktır.

Alıntı Ramazan Tülen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yeni üye alımları nasıl olacak , referanslı felan isteyecek misiniz ?
    referans çok önemli bir nokta aslında. nasıl yapılması gerektiğine iyi karar verilirse çok işe yarar. kesinlikle düşünülmeli bencede...

Eskiden referanslıydı ve üye olabilmek için neler çekmiştik.

Keşke yine öyle olsa. Önüne gelen üye olamasa. Tanıdık bildik vasıtasıyla üye alınsa. Üyelerede forumdaki durumlarına göre referans olabilme sayısı vs verilse. Bu şekilde fenerliside olur gsliside... antudan fln farklı kılan bizdeki referanslı üyelikti.

Alıntı Forum Kurulu 4 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Kenan Ergin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

7 Nisan tarihinde tüm cezalı kullanıcıların cezaları kaldırılmıştı. Tekrar kaldırılması söz konusu değildir.
    Forum kuralları gereği, sadece aşağıdaki kural ihlalini yapan kullanıcılar süresiz uzaklaştırılmıştır.

1- Beşiktaş JK, çArşı ve tribün liderlerine küfür ve/veya hakaret eden, bunu nokta vb işaretlerle sansürlemesi cezayı değiştirmeksizin kullanıcılar forumdan süresiz uzaklaştırılacaktır.
    Anladım... Teşekkürler bilgilendirme için.

Alıntı Turgay Akdağ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Keşke yine öyle olsa. Önüne gelen üye olamasa. Tanıdık bildik vasıtasıyla üye alınsa. Üyelerede forumdaki durumlarına göre referans olabilme sayısı vs verilse. Bu şekilde fenerliside olur gsliside... antudan fln farklı kılan bizdeki referanslı üyelikti.
    10 seneden fazladır Forza'dayım hiç referansla üye alındığını hatırlamıyorum.

Alıntı Burak Kocabas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Turgay Akdağ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

10 seneden fazladır Forza'dayım hiç referansla üye alındığını hatırlamıyorum.
    Eminmisin?

Aslolan Hayattır, Hayatta BEŞİKTAŞ!!!

2 kez üye oldum Forza'ya ikisinde de referansla üye olmadım. Hiç Forza'nın referansla üye aldığını da hatırlamıyorum, yanılıyor olabilirim.

Tc kimlik no olmadan nasil uye olunur? Tc kimlik no yerine ne yazilmasi gerekiyor?

Eski forza dan ihraç almıştım yeni forza da sorunsuz ilerliyorum forum biraz sıkıntılı olabilir ama idareten ilerliyoruz eski günlere dönmek ümidiyle

Alıntı Rauf Mahmudlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tc kimlik no olmadan nasil uye olunur? Tc kimlik no yerine ne yazilmasi gerekiyor?
    tc zorunlu