Sayfa 2/23 İlkİlk 1234512 ... SonSon

Konu: 14-23 Ekim İddaa Programı

40 yılın bası spor toto oynayim diyorum ama baktım programa cok zor maçlar ya çok para tutar varmı tahmini olan

Unutanlara hatırlatmak... Tanımayanlarla tanışmak için...

Merhaba Ben Turgay... Tek Maç Turgay

Bir uzman şöyle çıtırdan bir kupon yapsada haftasonumuzun heyecanına birde para katsak , ne güzel olur bee. makinanın sesini özledim; Tebrikler ikramiye kazandınız.

Alıntı Yücel Mutlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir uzman şöyle çıtırdan bir kupon yapsada haftasonumuzun heyecanına birde para katsak , ne güzel olur bee. makinanın sesini özledim; Tebrikler ikramiye kazandınız.
    Kuponları yapıyorum. Eğer benim yatacağım tek maçı bulup çıkarabilirsen o sesi duyarsın

Alıntı Turgay Akdağ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Yücel Mutlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kuponları yapıyorum. Eğer benim yatacağım tek maçı bulup çıkarabilirsen o sesi duyarsın

bu benim için çok farklı bir tecrübe olacak çok heyecanlıyım

Bugünün maçları... Normalde tekten yatması lazım. Onu bulun diğerlerine yüklenin. Ama buraya yazdım diye farklı olur alayı yatarsa bilemem tabi

turgay da illegal olmuş
    gece vitoria beni de yatırdı.
    eğer pronet sitelerine geçtiysen ispanya liginde çok fazla kart çıkıyor maçlarda değerlendirebilirsin. korner de ispanya da diğer liglere göre daha çok oluyor maçlarda. bu sene biraz kısır geçiyor kornerler ama yine de değerlendirilebilir taraf bahsi yerine.

He şöyle paylaşın ya.

Bari üzüntüm azalsın Daha beteri varmış diyim

al turgay böyle yatan onlarca kuponum var en tazesi bu. ben alışkınım

Abi anlamıyorum ya

Nasıl olur bu kadar ısrarla. Eskiden de biliyosunuzdur ekliyodum. Kaldığım yerden devam ediyorum Sizin yine oranlar flnda çok düşük. Benim öle yada böle 1e6-7 hatta 10 veren kuponlarda yaşanıyor bunlar

Çok bişey istemiyorum zaten büyükte oynamıyorum ben. Ufak ufak bi ps3 parası çıkarsam yeter. Ama olmuyor işte

aslında bana göre benim ya da muhammet'in yaptığı tarzdaki kuponların tutma ihtimali çok daha fazla 1,30 1,40 1,50 oranlı 4-5 maçın tutma ihtimalinden. bu tarz kuponlar ya tutar ya 1 tanesinden yatar. adam 1,04 den yatmış işte benim yattığım maçta da son 50 saniye karşıyaka 5 farkla öndeydi dixon 4 faulden sadece 1 tanesini attı 2 saniye kala faul yaptılar adamlar 2/2 attı falan derken maç uzadı yattım. olmayınca olmuyor

Alıntı Uğur Ilgın Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aslında bana göre benim ya da muhammet'in yaptığı tarzdaki kuponların tutma ihtimali çok daha fazla 1,30 1,40 1,50 oranlı 4-5 maçın tutma ihtimalinden. bu tarz kuponlar ya tutar ya 1 tanesinden yatar. adam 1,04 den yatmış işte benim yattığım maçta da son 50 saniye karşıyaka 5 farkla öndeydi dixon 4 faulden sadece 1 tanesini attı 2 saniye kala faul yaptılar adamlar 2/2 attı falan derken maç uzadı yattım. olmayınca olmuyor
    O zaman da yüklü girmek gerekiyor ki bu da bana göre değil Senin yaptığın gibi 250 bassam ve bu şekilde yatsam kafama sıkarım :P

orası öyle tabi de bu işten para kazanan küçük oranlara yüksek basıp kazanıyor. 10 liraya 500 lira tutturmak binde bir olacak bir şey. tabi ki herkesin bütçesi aynı değil bende öyle parayla oynayan biri değilim o şekilde sanma dengede gidiyorum genelde tutan da oluyor yatan da.

Alıntı Uğur Ilgın Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    orası öyle tabi de bu işten para kazanan küçük oranlara yüksek basıp kazanıyor. 10 liraya 500 lira tutturmak binde bir olacak bir şey. tabi ki herkesin bütçesi aynı değil bende öyle parayla oynayan biri değilim o şekilde sanma dengede gidiyorum genelde tutan da oluyor yatan da.
    Ya bi ara tempoda 800 liraları gördüm 20 ile başlayıp ufak ufak oynayarak. Çekmedim sonra sıfırlandı

Şimdi imajda takılıyorum Geçenlerde yine 280i gördüm çekmedim o da kaldı öyle sıfırlandı Şimdi Yine ufaktan yükselmeye çalışıyorum. Dediğim gibi şu anda tek hedef kombine parasına katkı ve ps almak. Gerisi umrumda değil Onuda başarabilcemmi bilmiyorum Kazanıp kazanıp kaybediyorum ısrarla