Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Spor Toto S?per Lig 2014-2015 Sezonu T?m Kar??la?malar

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

T?m furbolcular?n izni al?narak Gekasa farkl? fiyat uygulanm?? sabitmi? yoksa Akhisarda yine izin al?narak 1 g?nl?k izin 2 yap?lm?? Gekasa

Yorum Yap

Bu Bal?kesir'i yenememek ciddi problem yaln?z, biz bu ma?lubiyeti alsak tak?m? tesislerde beklerdik, gene de bu laleler sonradan a??labilir o y?zden bu haftalarda kazan?p aray? a?mak ?ok ?ok ?nemli

Yorum Yap

Memleketi Bal?kesir olan bir BE??KTA?'l? olarak ?ok keyifli bir ak?amd? benim i?in. Umar?m Balkes bu galibiyetle biraz olsun kendine gelir. Yine de kadrosuna ciddi takviyeler yapmas? gerek devre aras?nda... Balkes yapt? g?zelli?ini, biz de kom?ular?na ?akt?k m? bu hafta ?ahane olur...

Yorum Yap

Aslı Halil Umut Eyaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Aslı Onur Memi?o?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Aslı Halil Umut Eyaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Aslı Onur Memi?o?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

evet. Komik olan nedir?
          Bizzat yazdigin , hadi bizde is yok (ki su an ligin en iyi takimiyiz , 90 da yiyilen.sacma bi gol degistirmez bunu ) Fb'de ne gordun ? ?ki macta da en ufak bi isik vermedi. Anlarim dersin ki " Fb favori " ama anlamam "Fb icin cok rahat bi yil olacak" deyisini kusura bakma.
          Fbnin oturmu? bir tak?m olmas? ,oyuncular?n y?llard?r beraber oynuyo olmas?,azizin etkisi,yabanc? t?rk iyi bir tak?m?n olmas? yeterli bir sebep. Birde senden ricam var bana g?l?c?kl? felam cevap vermezsen sevinirim.
          Rican , basim gozum ustune . Dediklerin de mantiksiz seyler degil ama bunlar rahat bir sampiyonlugu degil onemli favorilerden biri olmalarini saglar fark o.

Tolga-------Volkan
          Necip------Gokhan
          Franco-----Alves
          Ersan-------Bekir
          Motta-------Caner
          Atiba--------Topal
          Ozzie--------Meireles
          Tore---------Kuyt
          Sosa---------Emre
          Olcay--------Sow
          Ba------------Emenike

Kesinlikle geride degiliz.
          Bire birde biseh yokta dembaba nerde ersan bi var bi yok gokhan necibin 8 kati formda caner mottadan 3 4 gomlek ustun adam asist yapiyor kuyt toreden daha fazla katki sagliyor acik net bire bir bakmak kolayda sahada ne yaptiklari onemli biz bu 11 le saha en fazla 3 4 mac cikarsak kafi o derece..

Alicaktin sag bek defans ve orta saha gecicektin basaksehire olucaktin sampion ama nerde..

Yorum Yap

Ma??n ?zeti;

Bal?kesir bu galibiyet ile k?me d??er.

Gs'nin bunlar iyi g?nleri.Yeterki biz sahaya ??kt???m?zda rakip puan kaybetmi? d???ncesinden kendimizi kurtaral?m.

Gs formas? Huawei reklam? ile tam le? olmu?.Amat?r k?me formas? gibi izlenim veriyor.Ay ?i?e?i gibi a?m?? bir k?rm?z?l?k .Vodafone'u bir kere daha sevdim.

Bu sene Be?ikta? - Fener belki ucundan ts rekabeti izleriz. Net.

Yorum Yap

Hhahaha rezil herifler forumlar?na arada bak?yorum bu kadar rezalet g?rmedim. Beter olun frans?z k?pekleri. O sizin ?nal ba?gaan sizi felakete s?r?kleyecek daha

Yorum Yap

Aslı Erman Atmaca tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Olcan'i niye kadroya almam?s acaba prandelli?
                Bi de Bruma cok iyi oynarken cikarmis oyundan.
                Kar??acak gibi duruyor gese.
                Ma?tan ?nce Prandelli'ye sordular Olcan konusunu. Kadroyu idmanlardaki performansa g?re kurar?m dedi.

Yorum Yap

Olcan bize gelmeliydi, Olcay in yerine oynardi. Yukarida tek tek kadro karsilastirilmis, bence Fenerbah?e nin kadrosu bizden iyi en az 4-5 b?lgede. Ayrica en ?nemli avantajlari kadrolari genis ve iyi bir stadlari var. Tek muamma Ismail Kartal Bili?ten daha k?t? hoca mi degil mi.

Yorum Yap

Aslı Alper Esen tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Olcan bize gelmeliydi, Olcay in yerine oynardi. Yukarida tek tek kadro karsilastirilmis, bence Fenerbah?e nin kadrosu bizden iyi en az 4-5 b?lgede. Ayrica en ?nemli avantajlari kadrolari genis ve iyi bir stadlari var. Tek muamma Ismail Kartal Bili?ten daha k?t? hoca mi degil mi.
                    stad fakt?r? cok ?nemli bence

Yorum Yap

Fener ile kadro fark? var ancak ?yle u?urumlar felan yok. Feneri ?ne ??karan 2 ?nemli fakt?r var.
                      Kadro derinli?i ve stad fark?. Adamlar?n kenarda daha kaliteli ayaklar? oturuyor. Skoru de?i?tirecek hamle oyuncumuz yok. Rize ma??nda yedek kul?besinin hali neydi ?yle. Birde stadlar? haz?r, bu sene stad?m?z yeti?seydi a??k ara favoriydik. Olimpiyatta bir tak?m ?ampiyon olamaz. Olursa b?y?k mucizeler gerekir. Ger?i Ba?ak?ehir'e geciyormu?uz. Kartal yuvas?nda Ba?ak?ehir'e gidecek ?r?nler ayr?lm?? diye duydum.

Yorum Yap

fenerin bize g?re kadrosu derin falan de?il b?y?tmeyin g?z?n?zde.bizim kanat ve forvet alternatiflerimiz daha iyi ve fazla. onlar?n da orta sahan?n ortas?nda avantajlar? var.

stoper yedekleri egemen bizim sivok. sol bek hasan ali biz de ismail. kalede mert ve cenk. ben bi avantajlar?n? g?remedim.

Yorum Yap

Kas?mpa?a 0-1 Karab?k Dakika 22

Yorum Yap

Kap?lar a??lm?? Kas?mpa?a stad?nda.

Yorum Yap

Aslı Kutay Bilgin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Kap?lar a??lm?? Kas?mpa?a stad?nda.
                              Bende Twitter'da g?rd?m do?ru mu bu ?

Yorum Yap

Aslı Onur Pekaslan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                fenerin bize g?re kadrosu derin falan de?il b?y?tmeyin g?z?n?zde.bizim kanat ve forvet alternatiflerimiz daha iyi ve fazla. onlar?n da orta sahan?n ortas?nda avantajlar? var.

stoper yedekleri egemen bizim sivok. sol bek hasan ali biz de ismail. kalede mert ve cenk. ben bi avantajlar?n? g?remedim.
                                Fenerin avantaji tecrube

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X