Sayfa 24/25 İlkİlk ... 142122232425 SonSon

Konu: Cristiano Ronaldo - cr7

Cristiano Ronaldo, Şampiyonlar Ligi'nde aktif oyuncular arasında en fazla asist yapan isim (27; Iniesta ve Messi, 23). Egoist?

Alıntı Merter Erhuy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Erdal Yikit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Merter Erhuy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saçmalamayın adam iyi bir takımla Barca'yı bile yıkan golleri atmıştı. Real'i yönetenler öküz.Mesut,Di Maria gibi adamlar gönderilir mi?
    sırf büyüğüz mesajını vermek için 100m bayıldılar bale'e abi ya. oysa di maria ile mesut'u takımda tut öne benzema'dan daha iyi bir forvet al sezonu kapat. ama dediğin gibi yönetim Ö-KÜZ!
    Suarez Liverpool gibi bir takımı şampiyonluk potasına sokmuş Barca'dan önce davransa alırdı ama iyiki almamış dünyanın en iyi hücum hattını seyrediyoruz Bunların planlamayı kim yapıyorsa çok kötü yapıyor parasıyla rezil oluyor real. Barca çok akıllı yönetiliyor sürekli tokatlar bunları.
    James Rodriguez bile harcaniyor bunlarin elinde

Galaxy S5 .. NeCDeT KoRKMaZ

Benzema suan aktif forvetler daha dogrusu santraforlar arasinda bana gore ilk 3 e girer dunyada. Adam leblebi gibi gol atiyor zaten neden elestiriliyorki kac haftadir sakat. Oynasa suan gol kralliginda ronaldo ile zirvede olacakti

messici biri olarak söylüyorum; ronaldo'yu izlemek herkes için büyük şans. messi de aynı şekilde ama o zevkli messici ronaldocu atışmasını körüklemek için burda ronaldocuları kızdırmaya çalışıyorum arada

şu an avrupa şampiyonası finalinde ben sakatlanıp çıksam bu kadar üzülürdüm.
    messi de ronaldo da gerçekten milli takımda lanetli adamlar.
    çok yazık oldu adama ya şanssızlığa bak arkadaş

Number one

Sent from my iPhone using Tapatalk

Alıntı Alican Osanmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    .

Alıntı Arda Çelikmaden Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    5>4

şaka maka son 9 senede messi - ronaldo dışında bir aday bu ödüle yaklaşamadı bile . helal olsun ikisine de .
    seviyeyi o kadar yukarıya çıkardılar ki diğer yıldız oyuncular bile sıradanlaşıyor bunların yanında.

Alıntı Arda Çelikmaden Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    5>4
    Seneye 5<6