Sayfa 1/25 123411 ... SonSon

Konu: Cristiano Ronaldo - cr7

Cristiano Ronaldo - cr7

reisin başlığını açmak hep bana nasip oluyor çok şükür

images.jpg

Tek gercek Ronaldo!
    Konu Ozgur Gunkordu tarafından (07 Nisan 2014 Saat 16:41 ) değiştirilmiştir.

Messiyide çok severim bana göre efsanedir ama 2008-2011 arasındaki o efsane Barcelona olayı artık sona erdi ve görülüyorki son iki senedir Messi'de buna çare olamıyor ama Ronaldo'nun olayı tamamiyle farklı Real Madrid'de bana göre Barcelonadan kadrosu daha kotu olan bi takımın herşeyi bu adam hem İngilterede hem İspanyada kendini yeteri kadar gosterdigini dusunuyorum.

Portekiz milli takımı için yapılan eleştirilerde tamamiyle sacmalıktan ibaret adamın bi tarafında Nani diğer tarafında Postiga gibi vasıfsız adamlar varken tek başına yapabileceginin en iyisini yapıyor.Bu yüzden Messi'den bir adım öndedir.

Baskan sen ne mutevazi bir adamsin gecen gun kucuk cocuk icin yaptigin sac jesti cok iyiydi helal olsn

Zırlayan ağlayan biri.. Messi varken o her zaman ikinciliğe mahkum.. Ayrıca o yokken q7 vardı

Quaresma7Amokachi14Nouma21

Ulan bu adamı ayrı seviyorum ya. Messi bana hep itici gelmiştir.

Messi 2004 den beri ligde 285 macta 250 gol atarken Ronaldo 2009 dan beri ayni ligde 172 macta 192 gol atmis

Yer
    mecnuna gider yaparcasina erosu tarihe gomercesine ...
    Kral sensin.

Alıntı Ozgur Gunkordu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Tek gercek Ronaldo!
    ​Konu kilit.

Brezilya'lı Ronaldo ile kıyaslanması çok komik olmuş. L.Ronaldo'nun milli takım seviyesinde başarıları vardır. O da Brezilya'lı olmasının şansından dolayı. CL şampiyonluğu yaşadığnı ben hatırlamıyorum. Çok iyi futbolcuydu fakat bir sakatlandı pir sakatlandı.Ronaldo kadar kendine baksa o dediğiniz olurdu. Ama o malum Inter-Lazio maçına çıkmayacaktı sabredecekti.Futbol kariyerinin kırılma noktası oldu o maç

reklam almadığı tek bir yeri kalmış

Alıntı Gökay Gökdoğan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kral sensin.
    Ya sen yorum yapma Allah aşkına.Biliyosun capslerin var elimde bu konuyla ilgili.

Alıntı Ozgur Gunkordu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Tek gercek Ronaldo!
    Herkes 10 numarayı severken ki 10 numaralar hep futbolda kaderleri değiştiren adamlardır şu adam yüzünden en çok 9 numarayı sevdim ben çocukluğumda

Canlı izleyemedim Maradona'yı ama bu adam sakatlanmasaydı Maradona ile kıyaslayabileceğim tek futbolcuydu. CR7 ve Messi değil.