Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu: çArşı Selçuk Üniversitesi

çArşı Selçuk Üniversitesi

Beşiktaş'ımızın kalesi Selçuk Üniversitesi

Facebook Profil : https://www.facebook.com/selcuk.uni.carsi

Facebook Grubu : https://www.facebook.com/groups/carsiselcukuni/

Twitter Hesabı : https://twitter.com/cArsiSelcuk2003

Var aldukca canımız Siyah - Beyaz'a devam..

Vursalar da yıkılmaz Selçuk Üniversitesi Beşiktaşımız'ın kalesi !..

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Geride bıraktığımız bu sezonda da 7 organizasyon yaparak yıllık maç ortalamasını koruyan, biletsiz tereddüt bile etmeden Akhisar'a yola çıkan, Soma için e-bilete rağmen iki gün öncesinden organizasyon yapan, varsa yoksa Beşiktaş diyen tüm kartal yürekli çArşı selçuk üni. ailesine teşekkür ederim. YAŞASIN BEŞİKTAŞ MÜCADELEMİZ .

Zorluklar ibnelikler yıldıramaz bizleri
    Kalpten sevdik biz bu renkleri
    Vursalarda yıkılmaz Şelçuk üniversitesi
    Beşiktaş'ımızın kalesii..

Selçuk üniversitesinde olmama rağmen haberim yoktu. Kendimi kınıyorum bu sene Konya Besiktas maçına giderim diyordum malum cezalıydı Konya. Artık seneye

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kardeşim okulda sürekli stantlarımız organizasyonlarımız oluyor ayrıca yukarıda arkadaşımızın yazdığı sosyal medya adreslerindende bize ulaşabilirsin.Bu grup 11 yıldır aktif bir grup zaten.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

4. sınıf olduk bu yıl ama hep bireysel takıldım Son senemde bari Beşiktaşıma ya da gruba bi faydam olsun en azından bir fazlalık olmak istiyorum. Okul açılınca kimlere ulaşabilirim?

çArşı Selçuk okul sezonun açılmasıyla birlikte Beşiktaş'ımıza İstanbul'a gidiyor.Asteras maçında Olimpiyat Stadyumu'ndayız.

Zorluklar ibnelikler yıldıramaz bizleri
    Kalpten sevdik biz bu renkleri,
    Vursalar da yıkılmaz Selçuk Üniversitesi,
    Beşiktaş'ımızın kalesi..

10609504_340565629453536_3281854109377552201_n.jpg

Köy okulları için nasıl güzel çalıştınız, helal olsun her birinize! emeği geçen her bir kardeşimize kocaman bir alkış.. harikasınız! iyi ki varsınız be çocuklar, sizler gibi gençlerin buralarda olduğunu bilmek çok gurur ve güven verici, umut tazeleyici.

Ellerinize,kollarınıza,yüreklerinize sağlık.

Selçuk'a ayak basmadan, Bosna'da bi çay bile içmeden kendilerinden biri gibi hissettiren pırlanta gibi insanların davasıdır, yeri ayrıdır.
    Grubun kurucusu Ahmet Bali abimizden en genç üyesine kadar herkes hakkını helal etsin.
    Yanınızdayız gücümüz yettiğince...

Alıntı Doruk Koç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selçuk'a ayak basmadan, Bosna'da bi çay bile içmeden kendilerinden biri gibi hissettiren pırlanta gibi insanların davasıdır, yeri ayrıdır.
    Grubun kurucusu Ahmet Bali abimizden en genç üyesine kadar herkes hakkını helal etsin.
    Yanınızdayız gücümüz yettiğince...
    Varlığın yeter abi, eyvallah.

kent plaza kartal yuvasina beklıyorus selçuk çarşıyı

Bu çocuklar, Trabzon maçı için bir teşekkürü hak ediyor.
    Var olun...