Sayfa 3/13 İlkİlk 123456 ... SonSon

Konu: Altyapı Haberleri

Pardon ya muhammed sezon başı ilk 5-6 maçta ciddi süreler aldı da benmi yanlış hatırlıyorum?
    Varsa potansiyeli olan çıkar oynar
    Ama maalesef 8 yıllık süreçte öyle bir enkaz bırakılmış ki alt yapı da yetenek kıtlığı artmış

Alıntı Burak Gul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pardon ya muhammed sezon başı ilk 5-6 maçta ciddi süreler aldı da benmi yanlış hatırlıyorum?
    Varsa potansiyeli olan çıkar oynar
    Ama maalesef 8 yıllık süreçte öyle bir enkaz bırakılmış ki alt yapı da yetenek kıtlığı artmış
    haklısın Burak. o konuda da hatır gönül ilişkileri torpil had safhada. oyuncu seçmelerinde kadro kurulmasında takımda kalıp kalmayacağının kararının verilmesinde vs vs vs. ve sadece 8 yıllık süreçte değil halen öyle.

Alıntı Kadir Erdem Beceriklier Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şans verilmiyor ki; bize korkusuz ben bunları oynatırım diyecek bir menejer lazım...Furkan şu hali ile almeidadan fazla gol atar...
    3 oyuncudan kastim Kubilay Yavuz vb adamlardi.

Alıntı Atakan Uslu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3 oyuncudan kastim Kubilay Yavuz vb adamlardi.
    Anladım...biraz daha vakti var gibi sanki istatistikleri fena değil ama...

Sezon :
    Toplam Gol Sayısı :5

Oynadığı Takım Dakika Gol Tipi Maç Maç Organizasyonu Tarih
    TEPECİKSPOR A.Ş. 38 F - Ayak TEPECİKSPOR A.Ş.-İSTANBULSPOR A.Ş. A2 Ligi Kademe 16.12.2013
    TEPECİKSPOR A.Ş. 89 F - Ayak BAYRAMPAŞA-TEPECİKSPOR A.Ş. A2 Ligi Kademe 02.12.2013
    TEPECİKSPOR A.Ş. 84 F - Ayak TEPECİKSPOR A.Ş.-DERİNCE SPOR A.Ş. A2 Ligi Kademe 25.11.2013
    TEPECİKSPOR A.Ş. 73 F - Ayak TEPECİKSPOR A.Ş.-KASIMPAŞA A.Ş. A2 Ligi Kademe 29.10.2013
    TEPECİKSPOR A.Ş. 79 F - Ayak GÖLCÜKSPOR-TEPECİKSPOR A.Ş. A2 Ligi Kademe 16.09.2013

Anladım...biraz daha vakti var gibi sanki istatistikleri fena değil ama...

Sezon :
    Toplam Gol Sayısı :5

Oynadığı Takım Dakika Gol Tipi Maç Maç Organizasyonu Tarih
    TEPECİKSPOR A.Ş. 38 F - Ayak TEPECİKSPOR A.Ş.-İSTANBULSPOR A.Ş. A2 Ligi Kademe 16.12.2013
    TEPECİKSPOR A.Ş. 89 F - Ayak BAYRAMPAŞA-TEPECİKSPOR A.Ş. A2 Ligi Kademe 02.12.2013
    TEPECİKSPOR A.Ş. 84 F - Ayak TEPECİKSPOR A.Ş.-DERİNCE SPOR A.Ş. A2 Ligi Kademe 25.11.2013
    TEPECİKSPOR A.Ş. 73 F - Ayak TEPECİKSPOR A.Ş.-KASIMPAŞA A.Ş. A2 Ligi Kademe 29.10.2013
    TEPECİKSPOR A.Ş. 79 F - Ayak GÖLCÜKSPOR-TEPECİKSPOR A.Ş. A2 Ligi Kademe 16.09.2013

ona bakarsan Recep Akkemik var Karagumruk'te 26 macta 7 gol atti bu sene. A2'de ise 33 macta 20 gol atmisti.

ona bakarsan Recep Akkemik var Karagumruk'te 26 macta 7 gol atti bu sene. A2'de ise 33 macta 20 gol atmisti.
    oda çok iyi Türkiye Kupasında da golü var onun yanlış hatırlamıyorsam...birde yine yanlış hatırlamıyorsam... trabzon aldı onu galiba...1463 de olabilir...tam emin değilim ama...

oda çok iyi Türkiye Kupasında da golü var onun yanlış hatırlamıyorsam...birde yine yanlış hatırlamıyorsam... trabzon aldı onu galiba...1463 de olabilir...tam emin değilim ama...
    Batuhan Bilgic'i diyorsun galiba. O Trabzon'dan gol makinesi diye gelmisti; sonra geri dondu.

Kiralasaydık daha iyi olacaktı dediğim altyapı oyuncularımız: Furkan Şeker, Recep Akkemik, Cankurt Atasoy hatta Uğur İnceman için Burak Yılmaz'la beraber verilen Adem Büyük.

Seneye A takımda oynayabilecek oyuncular:
    Erkan Kaş (1991) - sol kanat
    Atınç Nukan (1993) - stoper
    Furkan Yaman (1996) - forvet
    Ümit Karaal (1995) - sol bek
    Alperen Doğan (1995) - sol kanat

Kubilay attığı golleri hep sonradan girip atmış.Normal sezonda yedek kalmış genelde ama final grubu maçlarında 11 başlamış hep.Biraz tembel ama yetenekli imajı sezdim ben.İzlemek lazım tabi.Yabana atılacak biri değil.Asistl sayısına da bakmak lazım.Daha çok attıran bir oyuncu galiba.Twitter'da bir mesajından bunu anladım.Şöyle de bir yorum var kendisi hakkında ekşisözlükte.

tam ismi ilyas kubilay yavuz olup geçtiğimiz sezonu eyüpspor'un u18 takımında geçirmiştir. kendisini izlediğim 3 maçta da şiir gibi futbol oynamış, atmış, attırmış, coşmuş, coşturmuştur. istikbalini, akıbetini en çok merak ettiğim genç futbolculardandır.

ki o sene Eyüpspor ile 20 gol 16 asistlik bir performansı vardı.
    Konu Orhan Aslan tarafından (02 Mayıs 2014 Saat 01:33 ) değiştirilmiştir.

Kiralasaydık daha iyi olacaktı dediğim altyapı oyuncularımız: Furkan Şeker, Recep Akkemik, Cankurt Atasoy hatta Uğur İnceman için Burak Yılmaz'la beraber verilen Adem Büyük.
    Bu sene bence furkan A takımda olacak...ii de olur...

Daha somut işler daha kararlı bir şekilde atılmalı
    Çok yavaş ilerliyoruz altyapı konusunda maalesef

Alıntı İzzet Pekcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Daha somut işler daha kararlı bir şekilde atılmalı
    Çok yavaş ilerliyoruz altyapı konusunda maalesef
    Olacak olacak...Önder hoca iyi ilgeniyor...Bu zamana kadar hiç ilgilenilmemişti...Yavaş oluyor ama oluyor...En azından hatır rica minnet kabul etmez önder hoca....

Olacak olacak...Önder hoca iyi ilgeniyor...Bu zamana kadar hiç ilgilenilmemişti...Yavaş oluyor ama oluyor...En azından hatır rica minnet kabul etmez önder hoca....
    Hatir minnetin bitirilmesi, altyapi sartlari, cok fazla egitim...
    Eminim Onder hoca hepsinin farkindadir ve gerekeni yapacaktir. Cok fazla verimli olamamasinin nedenini genel olarak kulupteki cok basliliga bagliyorum ben, bu yonetimle ne kadar istediklerini gerceklestirebilir soru isareti ama en azindan sonraki yillar icin biraz asama kaydedilse iyidir altyapi konusunda

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı İzzet Pekcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hatir minnetin bitirilmesi, altyapi sartlari, cok fazla egitim...
    Eminim Onder hoca hepsinin farkindadir ve gerekeni yapacaktir. Cok fazla verimli olamamasinin nedenini genel olarak kulupteki cok basliliga bagliyorum ben, bu yonetimle ne kadar istediklerini gerceklestirebilir soru isareti ama en azindan sonraki yillar icin biraz asama kaydedilse iyidir altyapi konusunda

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bizim ülkemiz gerçekten çok yanlış yapıyor...Bugün Barcelona,Real Madrid, Chealse vb... takımlar artık zaten yıldız oyuncuyu alabiliyolar...Ama en fazla yatırımı da genç yetiştirmeye harcıyolar....çünkü 10 yaşında alırsa en az üzerinede 8 senelik kendi eğitimlerini veririm diyor...Olursa kendim olmazsada kiralarım diyor...

Bizde genç yetiştirmeye verilen önem en son kalem malesef malesef....