Sayfa 2/13 İlkİlk 1234512 ... SonSon

Konu: Altyapı Haberleri

Bu alt yapı başarıları bana hiç gerçekci gelmiyor. Bunlar oyuncuların maç başı kaç isabetli pas atmis kaçı basarili vsvs istatistikleri tutmuyorlar bence, harala hurele gibi gelen başarı, ya da ben mi yanlış düşünüyorum anlamadım.
    Tek yol serpil hoca gerisi hikaye.

Lâkin Aç idik, yedik kombine parasını. . .
    Konu Asim Serkan Erir tarafından (24 Nisan 2014 Saat 16:18 ) değiştirilmiştir.

Yer
    ayrılık da sevdaya dahil çünkü ayrılanlar hala sevgili #7
    U-13 Takımımız, 5. Uluslararası Vodafone Cup finalinde Milanı yenerek şampiyon olmuş. Alt yapılardaki şampiyonluklardan ziyade A takıma çıkacak oyuncu sayısının daha önemli olduğunu düşünsem de tebrikler genç kartallar.

Gollerden birini Arafat Akgün atmış.Şöyle bir haber var kendisi hakkında daha önce çıkmış.
    http://www.zaman.com.tr/pazar_bitlis...i_2135637.html

Bir de bazi kalburustu oyuncular niye direkt satiliyor anlamiyorum. Mesela 1992'li Furkan Seker ve 1994'lu Recep Akkemik buna iki ornek.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Atakan Uslu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir de bazi kalburustu oyuncular niye direkt satiliyor anlamiyorum. Mesela 1992'li Furkan Seker ve 1994'lu Recep Akkemik buna iki ornek.

Furkan bizim bana göre en değerlimizdi kalburüstü de değildi.Defans ta semih gibi olurdu... Bunu bir Schuster gördü...

bu sene alttan kimleri alacaklar acaba a takıma ?

Alıntı Samed Kocadere Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu sene alttan kimleri alacaklar acaba a takıma ?
    Tugay Kaya ve Furkan Yaman Sivas maci kadrosunda.

geçen bi yerde denk gelmişti altyapıdan a takıma oyuncu gelecek falan diyede.ondan merak ettim abi.gerçi a takıma almaları ayrı o fırsatı değerlendirmeleri ayrıda.

Furkan Yaman da yanıltmaz inşallah bizi.Bir kaç maçını izledim,kalitesini fazlasıyla belli ediyordu.Gerçi fiziki olarak yaşıtlarının biraz üzerindeydi.Malum altyapıda fiziğin önemi çok ama top tekniği de gayet iyiydi.Hayırlısı artık.

Alıntı Orhan Aslan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Furkan Yaman da yanıltmaz inşallah bizi.Bir kaç maçını izledim,kalitesini fazlasıyla belli ediyordu.Gerçi fiziki olarak yaşıtlarının biraz üzerindeydi.Malum altyapıda fiziğin önemi çok ama top tekniği de gayet iyiydi.Hayırlısı artık.
    Oynasın Necip kadar, hayatta yanıltmaz...

Siyah beyazlı kulüp Tepecikspor'dan 1994 doğumlu Kubilay Yavuz, 1992 doğumlu Anıl Koçak ve 1994 doğumlu Cengizhan Aydın'ı renklerine bağladı.

Kubilay'ın 3.Beşiktaş macerası.Bu sefer olacak inşallah.Tepecikspor ile Türkiye 4.sü olmuşlar bu sezon.10 numaralı formayı giymiş.2 yıl önce Eyüpspor U18'de 20 gol 16 asistlik performansı vardı.
    http://www.timsah.com/Yavru-kartal-K...da/ndQ0QV2Q1U3

Bu 3 oyuncuya baktim da,bence bize daha yetenekli oyuncular lazim.

Alıntı Orhan Aslan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Furkan Yaman yıllardır aradığımız bitirici golcü tanımına uyan,doğuştan golcü olarak doğmuş bir kardeşimiz.Avrupadan özellikle de Dortmund baya takip etmiş kendisini,geç te olsa profesyonel sözleşme imzalandı geçen sene.Umarım kendisini geliştirir ,bu tarz safkan golcüleri bulmak kolay olmuyor...

Bu 3 oyuncuya baktim da,bence bize daha yetenekli oyuncular lazim.

Şans verilmiyor ki; bize korkusuz ben bunları oynatırım diyecek bir menejer lazım...Furkan şu hali ile almeidadan fazla gol atar...

hatır gönül ilişkileri. ben bildim bileli böyle bu iş