Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Siyah beyaz ?ocuklu?um..

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Siyah beyaz ?ocuklu?um..

Almanya'da i??iydi babam. Ben ?stanbul'da ?ocuktum. Y?l i?inde k?sa s?relerle yan?na giderdim. Bazen de o gelirdi. Beni Be?ikta?l? yapan, i?ime silinmez bir ?ekilde bu a?k? kaz?yan adam...babam...
    ?ampiyonlu?un son ma?a kal?p ?erefli ikinci oldu?umuz g?n beraberdik. C?z?rt?l? bir radyoda dinledik olup biteni. O radyonun c?z?rt?s? yer etti kulaklar?mda. Uzakta olsak da galip geldi?imizde ilk kutlad???m her zaman o oldu y?llarca...

Y?llar ge?ti babam T?rkiye'ye geldi?inde ben 15 ya??ndayd?m art?k. Tam olarak birlikte say?lmazd?k ama; yat?l? okuldayd?m...
    Lise bitti, ?niversite y?llar?nda beraberdik. ?niversite sonunda askere gitmem gerekti; yine ayr?ld?k...
    Askerlik bitti, ben devlet memuru oldum, tayinim ??kt?; yine ayr?ld?k...

Ve...tayinim ?stanbul'a ??km??t?. Art?k beraberdik. Her Be?ikta? ma??nda televizyonun kar??s?na beraberce ge?ip her golde birbirimize ?yle bir sar?l?yorduk ki...Sizler Be?ikta?'?n kazanmas? i?in gol bekliyordunuz, ben asl?nda babama sar?labilmek i?in...Be?ikta?'?n her gol? benim i?in y?llar?n ?zlemini dindirmek ad?na bir f?rsatt?. Maalesef att???m?z goller yetmedi ?zlemi dindirmeye...

Bir sabah, her zamanki gibi s?radan bir g?ne uyand???mda babam aniden aram?zdan ayr?lm??t?. Ayr?ld?k...

?imdi 5 ya??ndaki o?lumla ge?iyorum televizyonun kar??s?na. Babam?n ad?n? verdim o?luma. Her golde sar?l?yorum. Hi?bir?ey anlamad???na eminim, b?y?y?nce anlayaca??na da...

Allah baba kartala rahmet eylesin, yavru kartala da uzun ve g?zel ?m?rler versin

Yorum Yap

Etkilendim ..

Yorum Yap

Allah rahmet eylesin...

Yorum Yap

?ok te?ekk?rler arkada?lar, sa?olun.

Yorum Yap

Allah rahmet eylesin, mekan? cennet olsun. Yavru kartal?m?za uzun ?ampiyonluklarla dolu bir ?m?r nasip olsun dilerim..(aradan biz de sebepleniriz vademiz yettik?e) bizim ku?ak ?ansl? ge?iremedi ?imdi bakars?n yeni nesille yeni y?kseli? devri ba?lar.
            in?allah ma?allah amin

Yorum Yap

Bizim ku?a?? m?sl?mc? yapt? Be?ikta?

Yorum Yap

Allah rahmet eylesin

Yorum Yap

Allah rahmet eylesin,mekan? cennet olsun. Rabb'im cennetinin en g?zel yerlerin de kavu?tursun sizleri.
                  Yavru kartal'a da nice ?ampiyonluklar dolu y?llar dilerim.baht? kaderi g?zel,?mr? uzun olsun.

Biz Be?ikta?l?lar harbiden bir ba?ka seviyoruz,bamba?ka ya??yoruz hayat?..

Hamd olsun iyi ki BE??KTA?'l?y?m..

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                  X