Sayfa 3/19 İlkİlk 12345613 ... SonSon

Konu: Messi

adam 3 gün arayla hem la liga hem şampiyonlar ligi tarihinin gol rekorunu kırdı bu adamda mistik bi şey var,
    tam ronaldo iyi hoş derken adam hadi len ordan bak şimdi son numaramı göstereyim diyor.

Evet Portekizliler ve Real Madrid sempatizanları hariç, ki bu yüzde 80'e falan tekabül eder, futboldan anlamadığını da öğrendik...

Messi olsun ronaldo olsun çok iyi ve özel oyuncular izlediğimiz için çok şanslıyız...

Ama bu gözlerin izlediği en büyük oyuncu maradonaydı..

Gelecektede onun gibi bir isim bir daha gelmez..

Lider,kabına sığmaz,aykırı bir tipti ama inanılmazdı...

Herkes ağzı açık onun ne yapıcağını merak ederdi...

Gönlü varsa o maçı çevirmek istiyorsa bir şekilde çevirirdi...

Zengin kuzeylilere karşı,yoksul güneylilere 1 gün dahi olsa dik yürümeyi sağladı..

Onun gibisi bir daha gelmez ve gelmicek...

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Wolsburg 'u cektiginden beri uyuzum kendisine

fifa da da o kisacik bacaklariyla calima dizip gol atmasi sinir olma katsayisini yukseltiyo

eline sokiyim messi

dip not : ronaldo 'cu degilim

Alıntı Ozan Omrak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    adam 3 gün arayla hem la liga hem şampiyonlar ligi tarihinin gol rekorunu kırdı bu adamda mistik bi şey var,
    tam ronaldo iyi hoş derken adam hadi len ordan bak şimdi son numaramı göstereyim diyor.
    Mistik Messi,sevdim abi bu ismi.
    Abi dur Allah aşkına,şimdi Ronaldco'cular gelir '' istatistik mini eteğe benzer yeaa '' diye Fergoson'a bağlarlar.

Maradona'ya yetişemedik ama C.Ronaldo, Fenomeno, Roni, Robben, Ibrahimovic gibi büyük yeteneği olan oyunculara yetiştik. Bu da bir şey sayılır.

Dipnot: Koyu Ronaldo'cuyum.

Maradona'ya ben de yetişemedim; fakat babamlar ve akranlarının ağız birliği etmişcesine söyledikleri tek bir şey var.

Best-Cruyff-Maradona-Zizu ve Messi bunların hepsi aynı kumaştan.
    Kendi dönemlerinin tartışmasız en büyükleri...

ronaldo ve messi arasinda sampiyonlar liginde 3 yada 4 gol var sanirim yani ronaldo bu rekorda messiyi gecebilir. ispanyada kac gol farki var bilmiyorum ama messi daha uzun suredir ispanyada tabi

Cristiano 107 maç 70 gol
    Messi 91 maç 74 gol

Fazla söze gerek yok sanırım.

Alıntı Arda Çelikmaden Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cristiano 107 maç 70 gol
    Messi 91 maç 74 gol

Ronaldonun 107 macinin kaci Realde acaba onu bilmek lazim cunku anca barca ve real de oynadiklari maclar karsilastirilir bence.

Ayrica ronaldo atiyorum 130 macta 100 messi 120 macta 90 de kalsin bitsin diyelim ikisininde kariyeri, kimse aa messi daha az macta atmis falan konusmaz.

ayni seyin laliga versionu var mi onu merak ettim.

Ben ikisininde fanatigi falan deilim bu arada

Alıntı Doruk Kaymak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Arda Çelikmaden Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cristiano 107 maç 70 gol
    Messi 91 maç 74 gol

Ronaldonun 107 macinin kaci Realde acaba onu bilmek lazim cunku anca barca ve real de oynadiklari maclar karsilastirilir bence.

Ayrica ronaldo atiyorum 130 macta 100 messi 120 macta 90 de kalsin bitsin diyelim ikisininde kariyeri, kimse aa messi daha az macta atmis falan konusmaz.

ayni seyin laliga versionu var mi onu merak ettim.

Ben ikisininde fanatigi falan deilim bu arada
    Abi adam real'den önce bakırköyspor'da oynamadıki, Manu'da oynadı
    La Liga genelinde bakarsak Cristiano daha yüksek yüzdelidir muhtemelen; ama şöyle önemli bir şey var, Messi 17 yaşından beri bu takımda. Birinci oyuncusu değildi uzun bir süre.
    Cristiano'nun La Liga'ya gelişinden itibaren ikisine bakarsak; hem golde hem asistte hem de girilen pozisyonu gole çevirme yüzdelerinde Messi daha öndedir diye tahmin ediyorum.

Cristiano 264 maç 277 gol
    Messi 230 maç 286 gol

2009'dan bu yana...

Ayrıca daha da önemlisi Messi'nin gol noktasında buluştuğu topu gol yapma yüzdesi Cristiano'dan belirgin bir farkla daha fazla.

Alıntı Erdal Yikit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maradona'ya yetişemedik ama C.Ronaldo, Fenomeno, Roni, Robben, Ibrahimovic gibi büyük yeteneği olan oyunculara yetiştik. Bu da bir şey sayılır.

Zizu'yu oraya koymamışsın olmamış.

Alıntı Ertuğrul Kılıç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Yaşı yetmediğindendir abisi.

Alıntı Tufan Tokadcı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Ertuğrul Kılıç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Yaşı yetmediğindendir abisi.
    Hahahaha xdxdxd unutmuşum Zizou'yu :S