Sayfa 18/18 İlkİlk ... 815161718

Konu: Messi

Alıntı Arda Çelikmaden Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Messi'ye atılan bu iğrenç iftirayı unutmayacağız..

Alıntı Mirsad İbraimi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Bekir Koray Aksoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İtalya kendi ülkesinin en büyük kulüpleri demeden şak diye küme düşürebiliyor juveyi milanı, Arjantin kendi ülke tarihinin en iyi 3 futbolcusundan birini aklamaya çalışmadan şak diye cezalandırabiliyor. Biz ne zaman böyle bir ülke olabileceğiz acaba? Hakedenin kazandığı, haksızlık yapanın cezasını aldığı bir ülke...
    konuyla alakasiz ama gorunce meraklandim,dayanamadim sorayim,maradona messi,3cusu kim ? batistuta mi ?
    Genel görüş nedir bilmiyorum ama benim için Maradona ve Messiden sonra 3. Futbolcu Riquelme.
    Yedek ilk üçüm de sırası farketmeden Veron-Cambiasso-Batistuta

4.1 M Euro vergi kaçırıp, Messi + Babasi 3.5 M Euro cezayla kurtuldular mi şimdi?

Büyüksün
    Artık bir sonraki maçta 100. golü bekliyoruz...

Duydum ki, Ronaldo'yu Messiye kıyas ediyormuşsun,
    Etme.
    Bütün istatistiklere rağmen devam ediyormuşsun,
    Etme.
    https://m.facebook.com/story.php?sto...98451460348347

Alıntı Ozgur Gunkordu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Etme.
    Etme.
    Video beni tatmin etmedi.
    Ronaldo muhteşem bir içe kat eden kanat oyuncusu. Her şekilde gol atabilen bir adam. Messi daha farklı özelliklere sahip muhteşem bir oyuncu.

Fiziki olarak Ronaldo bariz üstün bir oyuncu. Süratlendiğinde durdurulması imkansız bir koşucu. Messi ise dar alanda Ronaldo'ya göre daha çabuk hızlanabilen, çalım, 2ye 1 vb işleri çok daha iyi yapabilen bir adam.

Hepsinden öte, bu 2 muhteşem oyuncunun yanı sıra Ronaldinho izledi bizim nesil. Ronaldinho izliyorum Messi Cr7'den sonra şu tartışmalara tebessüm ediyorum. isteseydi daha uzun süre kalırdı vitrinde ama Brezilyalı şeyi şeyine denk bir adam, egosu yüksek olmayan bir adam olduğu için erken emekliliği seçti.

Ronaldinho'dan daha iyisi gelir mi bilinmez ama Messi mi Ronaldo mu denilirse Ronaldo hıyarı demekten kendimi alamıyorum maalesef Bu da zevk-renk meselesi sanırım.

Alıntı Serhat Senel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Etme.
    Etme.
    Ronaldo muhteşem bir içe kat eden kanat oyuncusu. Her şekilde gol atabilen bir adam. Messi daha farklı özelliklere sahip muhteşem bir oyuncu.

Fiziki olarak Ronaldo bariz üstün bir oyuncu. Süratlendiğinde durdurulması imkansız bir koşucu. Messi ise dar alanda Ronaldo'ya göre daha çabuk hızlanabilen, çalım, 2ye 1 vb işleri çok daha iyi yapabilen bir adam.

Hepsinden öte, bu 2 muhteşem oyuncunun yanı sıra Ronaldinho izledi bizim nesil. Ronaldinho izliyorum Messi Cr7'den sonra şu tartışmalara tebessüm ediyorum. isteseydi daha uzun süre kalırdı vitrinde ama Brezilyalı şeyi şeyine denk bir adam, egosu yüksek olmayan bir adam olduğu için erken emekliliği seçti.

Ronaldinho'dan daha iyisi gelir mi bilinmez ama Messi mi Ronaldo mu denilirse Ronaldo hıyarı demekten kendimi alamıyorum maalesef Bu da zevk-renk meselesi sanırım.
    Fiziki kapasite konusunda haklısın. Ronaldo hem kendine çok iyi bakıyor hem de yetenekli ama benim için sadece o kadar. Yani Ibra, Neymar vs. gibi, yetenekli işte o kadar. Ama Messi benim gözümde bambaşka. Hani uzaylı deniyor ya, gerçekten bu dünyadan değil.
    Çok şanslı bir nesil olduğumuz kesin, Messi, Ronaldo(Brezilyalı), Ronaldinho, Zidane, Figo, Beckham... çok büyük topçular izledik.

Alıntı Serhat Senel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Etme.
    Etme.

Fiziki kapasite konusunda haklısın. Ronaldo hem kendine çok iyi bakıyor hem de yetenekli ama benim için sadece o kadar. Yani Ibra, Neymar vs. gibi, yetenekli işte o kadar. Ama Messi benim gözümde bambaşka. Hani uzaylı deniyor ya, gerçekten bu dünyadan değil.
    Çok şanslı bir nesil olduğumuz kesin, Messi, Ronaldo(Brezilyalı), Ronaldinho, Zidane, Figo, Beckham... çok büyük topçular izledik.
    Neymar ve ibrahimovic ronaldonun kalibresinde topcular degiller. Ronaldo ve messi en ustte. Neymar falan daha alt topcular. Ronaldo istatistiklerde ikisinide 2 ye katlar. Adam sampiyonlar liginin gelmis gecmis en cok gol atan oyuncusu. 107 gol atmis. Son 4 senede 3 cl sampiyonlugu var. Milli takimla 1 avrupa sampiyonlugu var

HUAWEI NXT-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Konu Talha Karanfiler tarafından (16 Eylül 2017 Saat 16:31 ) değiştirilmiştir.

Bencede cristiano o isimlerden daha iyi. Ama Messi başka.

Messi bundan 15-20 yıl sonra tarihin en büyük topçusu olarak anılacak. Maziyi fazla seven bi toplumuz ondan eskiler hep daha iyi gelir göze ama Messi'nin yaptıklarını yapabilecek birini daha yaratmadı yaradan. Sonra yaratırsa orasını bilemem

Benim için futbolcular Messi ve diğerleri diye ikiye ayrılır.

Alıntı Halil Umut Eyaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Messi bundan 15-20 yıl sonra tarihin en büyük topçusu olarak anılacak. Maziyi fazla seven bi toplumuz ondan eskiler hep daha iyi gelir göze ama Messi'nin yaptıklarını yapabilecek birini daha yaratmadı yaradan. Sonra yaratırsa orasını bilemem
    Bize eskilerin daha iyi gelmesinin nedeni maziyi sevmemiz değil, eski futbolcular kadar iyilerin günümüzde olmaması.Messi ve Ronaldo şanslılar o bakımdan.