Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Messi

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Mehmet Ali Tuna tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Bikac video baktim ole de. Herif gercekten rahatsiz bi adam. Ne bu be. Ruh hastasi eder adami.

Keske bi 10 sene sonra dunyaya geleydide. Izleyeydik herifi full ya.

Cok sansisiz o konuda.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Bence yap?lm?? en iyi video bu ama neden izleyen say?s? az anlayamad?m. Ge?en g?ndermi?tim 30 dakika futbol resitali. https://www.youtube.com/watch?v=w21dkqtBwXk

Yorum Yap

Izledim bunu. 2 kere falan.

Cok guclu bu adam bi kere. Yani nasil bole hersey toplanir bi adamda akil almaz bi olay.
      Takim arkadaslarinin anlatmalari falan enteresan.

Ki o bahsettigin ayaginin kirilmasindsn sonra da futbolu hic degismemis adamin.
      Sacma sapan bi adam bu ya. Bem stoper olsam bende ciftlerdim acikcasi.

Yorum Yap

Aslı Mehmet Ali Tuna tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Izledim bunu. 2 kere falan.

Cok guclu bu adam bi kere. Yani nasil bole hersey toplanir bi adamda akil almaz bi olay.
        Takim arkadaslarinin anlatmalari falan enteresan.

Ki o bahsettigin ayaginin kirilmasindsn sonra da futbolu hic degismemis adamin.
        Sacma sapan bi adam bu ya. Bem stoper olsam bende ciftlerdim acikcasi.

Topu almaya ?st?ne ko?unca ani hareketle ge?iyor,bekleyince o ?st?ne geliyor yine ge?iyor. Cidden tekmeden ba?ka ?are yokmu?. Durarak oyunda ve paslarda Sergen var,dripling k?sa alanda ?al?mlar Messi,?utlar Hagi. ?ok ?ok ?ok b?y?km??.Gelmez bir daha sanmam.

Yorum Yap

B?raks?n.. hem Arjantin rahatlas?n hemde kendi.
          Belli bir ya?tan sonra senede 70-80 ma? oynamak insan? y?prat?r. Kald? ki 5 sene ?nce ki Messi de?il. Hayattan beklentileride de?i?ir bir insan?n ?olu?u ?ocu?u varken.
          Futbolu b?rakt???n? a??klasa bile ?a??rmam art?k. Tek ba?lay?c? ?ey sponsorlar? ve klub?.

Yorum Yap

Messi Portekiz milli tak?m?nda olsa demek ki hepten kafay? yerdi

Geri d?necektir diye d???n?yorum.

Yorum Yap

eee maks 4-5 y?l daha top class futbol oynayacaks?n , takma bir?eyleri keyfine bak e?len ve iyice cukka fulle be ?ocuk.

hepi topu 4-5 y?l daha , sonra zaten yoksun.

Ne demi?ler y?ld?zlarda kayar kalmaz yerinde .

Yorum Yap

?spanya'da 4.1 milyon Euro vergi ka??rd?klar? i?in Messi ve babas?na 21 ay hapis cezas? verilmi?.Ancak ceza s?resi 24 aydan az oldu?u i?in hapis yatmayacaklarm??.Messi 2 milyon Euro , babas? ise 1.5 milyon euro cezaya h?kmedilmi?.

Yorum Yap

Ka?ak?? messi 😂😂😂😂

D6503 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

iyi mapuslara girmesin de ronaldo'yu tokatlamaya devam etsin

Yorum Yap

?talya kendi ?lkesinin en b?y?k kul?pleri demeden ?ak diye k?me d???rebiliyor juveyi milan?, Arjantin kendi ?lke tarihinin en iyi 3 futbolcusundan birini aklamaya ?al??madan ?ak diye cezaland?rabiliyor. Biz ne zaman b?yle bir ?lke olabilece?iz acaba? Hakedenin kazand???, haks?zl?k yapan?n cezas?n? ald??? bir ?lke...

Yorum Yap

Messi'ye at?lan bu i?ren? iftiray? unutmayaca??z..

Yorum Yap

Aslı Bekir Koray Aksoy tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          ?talya kendi ?lkesinin en b?y?k kul?pleri demeden ?ak diye k?me d???rebiliyor juveyi milan?, Arjantin kendi ?lke tarihinin en iyi 3 futbolcusundan birini aklamaya ?al??madan ?ak diye cezaland?rabiliyor. Biz ne zaman b?yle bir ?lke olabilece?iz acaba? Hakedenin kazand???, haks?zl?k yapan?n cezas?n? ald??? bir ?lke...
                          konuyla alakasiz ama gorunce meraklandim,dayanamadim sorayim,maradona messi,3cusu kim ? batistuta mi ?

Yorum Yap

Aslı Mirsad ?braimi tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            konuyla alakasiz ama gorunce meraklandim,dayanamadim sorayim,maradona messi,3cusu kim ? batistuta mi ?
                            Maradona ve Messi'den sonra 3.l?k i?in bir?ok aday var.Batistuta'n?n yan? s?ra Mario Kempes , Claudio Caniggia , Jorge Buruchaga'da bu s?raya girebilir

Yorum Yap

Aslı Ramazan T?len tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Aslı Mirsad ?braimi tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Maradona ve Messi'den sonra 3.l?k i?in bir?ok aday var.Batistuta'n?n yan? s?ra Mario Kempes , Claudio Caniggia , Jorge Buruchaga'da bu s?raya girebilir
                              Kempes yada paserella der arjamtinliler heralde.

Maradona uzak ara 1 ; mesdide uzak ara 2 heralde onlarda.

Yorum Yap

Arjantin'?n sorununu biliyorum federasyonu ba?lay?n i?i bitireyim. O Higuain denen adam? tak?mdan uzak tutsunlar bu i? d?zelir.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X