Sayfa 1/18 123411 ... SonSon

Konu: Messi

Messi

Nasil anlatsam ki?
    Sadece ne kadar sansli bir jenerasyon oldugumuzu biliyorum! Bundan 20-30 sene sonra yeni yetmeler idolleri futbolculardan bahsederken
    -Tabi siz Messi'yi izlemediniz diyecegiz.
    Kisaca en iyi...
    Konu Ozgur Gunkordu tarafından (07 Nisan 2014 Saat 03:20 ) değiştirilmiştir.

Ronaldo culari bekleriz

LG 3D Max ile forzatalk üzerinden gönderildi.

Messi'nin ilk sayfasında olmak benim için bir zevk Ronaldocular gelecek ortalık şenliğe dönecek

Su ronaldo demeyin ya benim bildigim tek gercek ronaldo r9 bu joleli cakma ronaldo

U8800 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bir ronaldocu olarak bu aralar gönül rahatlığıyla Messi başlığını basabilirim
    Bu sene acayip bir düşüş var Messi de

Ne Messi ne Ronaldo
    Forza Diego Armando...

ronaldo bu sene kesinlikle çok daha formda ama eğer ronaldo messiden daha iyi demek istiyorsanız aşağıdaki videodaki
    1. golün aynısını atacak
    2. golün aynısınıda barcelonaya karşı atacak
    diğer 48 goldeki esteği çalım yeteneklerini vuruş kalitelerini saymıyorum geçen burda bayerne attığı frikik golünü daha önce ronaldinho da atmıştı messide uruguaya atmış dk 6:00

Kiyaslama yapmaya gerek yok ikisi de mukemmel futbolcular izleyip keyfine bakalim

Alıntı Ozgur Gunkordu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nasil anlatsam ki?
    Sadece ne kadar sansli bir jenerasyon oldugumuzu biliyorum! Bundan 20-30 sene sonra yeni yetmeler idolleri futbolculardan bahsederken
    -Tabi siz Messi'yi izlemediniz diyecegiz.
    Kisaca en iyi...
    ah bide maradonayı görseydiniz

Biz çok şanslı bir nesiliz. Futbol tarihinde geriye baktığımız zaman efsane oyuncuları say dediğimiz zaman 10 veya 15 tane sayabiliriz belki. Bunların da çoğu farklı zaman dilimlerinde oynamış futbolcular. Yani ortalama olarak 15-20 senede bir 1 süperstar oyuncu gelmiş dünya futboluna.. Ama biz aynı dönemde Messi, Cristiano Ronaldo, Ronaldinho, İbrahimovic, Ronaldo (Orijinal), Raul , Beckham, Zidane, Del Piero, Totti...... gibi daha ismi aklıma gelmeyen birçok süperstarı izleyebildik. Bu yüzden ben şahsen kendimi çok şanslı görüyorum. Yıldız futbolculardan birini taraftar gibi tutup diğerine tukaka demek yerine onları izlemenin zevkine varmak gerekli. Ha biri Messi mi dedi?.. Messi bir harika dostum