Sayfa 2/23 İlkİlk 1234512 ... SonSon

Konu: Beşiktaş'ımızda Görmek İstediğiniz Oyuncular

Demba Ba

Not: 32-33 yaşında yıldız oyuncu almaya karşıyım. Uzun vadede faydalı olacak isimler lazım.
    Konu Akın Keske tarafından (07 Nisan 2014 Saat 12:35 ) değiştirilmiştir.

Alıntı Ozan Omrak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    van der vaart hiç bir zaman iyi bir 10 numara olmadı demek garip adamı real transfer etti ve gönderilirken tüm taraftar tıpkı mesut özilde olduğu gibi isyan etmişti mesuttaki gibi olmasada hata olarak yorumlanmıştı
    gönül ister diego ribası alalım ama zaten bizim yönetim ne VDV ı alabilir ne de diegoyu huntu alırlar Huntta iyi bir oyuncu olmasına rağmen ŞL seviyesinde bir oyuncu değil
    sagnaya gelecek olursak onuda alamayız ama aldığımızı düşün yıllardır sağbeksiz oynayan bir Beşiktaşta sağ beke alves etkisi yaratır!!
    daha farklı oyuncu derken mesela kim ?????
    Van der vaart isine bukadar karamsar bakmayin abi, Van der vaart biliyor Besiktas'a gidebilecegini. Kendisi de soyluyor belki Besiktasa gidebilirim diye.

Ciro İmmobile forvet için mükemmel transfer olur. Efsane olur

Ersem kardeşim keşke senin dediğin gibi olsa ama bu yönetimin yaptıkları ortada o yüzden umutlanıp utanmak istemiorum.
    geçenlerde fikret oraman şöyle dedi ŞL ye kalırsak yıldız transferler yapacağız kalamazsak büyük transferler beklemeyin tarzında bir sözdü
    ya sen asıl ŞL ye kalmak için transfer yapman gerekiyor.
    neyse ben düşündükçe sinirleniyorum

Ersem kardeşim keşke senin dediğin gibi olsa ama bu yönetimin yaptıkları ortada o yüzden umutlanıp utanmak istemiorum.
    geçenlerde fikret oraman şöyle dedi ŞL ye kalırsak yıldız transferler yapacağız kalamazsak büyük transferler beklemeyin tarzında bir sözdü
    ya sen asıl ŞL ye kalmak için transfer yapman gerekiyor.
    neyse ben düşündükçe sinirleniyorum
    Dogrudur abi, transfer konusunda yinede fazla umutlanmamak lazim.
    Ama yani Van der Vaart'in masorune takimdan ayrilmak istiyorum dedigini, masorunun peki nerelere gidebilirsin sorusuna mesela Besiktas olabilir dedigini biliyorum.

stopere Serdar Taşçı,
    10 numara olarak Ben Arfa gibi çok yönlü, takımın çehresini değiştirecek kalitede biri,
    forvete Gomis, Demba Ba, Mame Diouf'dan biri alınmalı

Yasin Öztekin,

Olcan Adın,

Fransız genç,hızlı,bitirici forvet. Afrikalı da olabilir.

Hunt, Gomis, Lescott ya da Kaboul, Cisse ve ya Demba Ba, Jimmy Durmaz, Deniz Türüç

Sol bek, Motta'nın bonservisi.

Sağ bek, Srna ve Tarık Çamdal (Serdar'ı yollasınlar).

Stoper, Ömer Toprak ve Zago & Ronaldo ayarında bir yabancı.

Orta saha, Van Der Vaart ya da Diego ve sağlam bir yerli (Gökhan İnler, Selçuk İnan gibi).

Sol & sağ açık, Gökhan Töre'nin bonservisi ve bir yerli daha. Olcan Adın olabilir.

Forvet, Demba Ba ya da Papiss Cisse.

Demba BA

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Norveç'in Stabaek takımında oynuyor.. 20 yaşında..Bu çocuğu takipteyim.

PROFIL SAHIBI FRANCK BOLI

© unbekannt
    Vatandaki isim: Bi Sylvestre Franck Fortune Boli
    Doğum tarihi: 07.12.1993
    Doğduğu il: Yamoussoukro
    Boyut: 1,80
    Uyruk: Fildişi Sahili
    Pozisyon: Forvet - Santrafor
    Ayak: sağ ayak
    Piyasa değeri: 300.000 €
    875.000 TL
    Oyuncu danışmanı: Smart Sports Management
    Konu Mecit Ogrenci tarafından (07 Nisan 2014 Saat 23:44 ) değiştirilmiştir.

van der vaart hiç bir zaman iyi bir 10 numara olmadı demek garip adamı real transfer etti ve gönderilirken tüm taraftar tıpkı mesut özilde olduğu gibi isyan etmişti mesuttaki gibi olmasada hata olarak yorumlanmıştı
    gönül ister diego ribası alalım ama zaten bizim yönetim ne VDV ı alabilir ne de diegoyu huntu alırlar Huntta iyi bir oyuncu olmasına rağmen ŞL seviyesinde bir oyuncu değil
    sagnaya gelecek olursak onuda alamayız ama aldığımızı düşün yıllardır sağbeksiz oynayan bir Beşiktaşta sağ beke alves etkisi yaratır!!
    daha farklı oyuncu derken mesela kim ?????
    real kimleri transfer etmedi ki bu zamana kadar vart onların yanınla leblebi fıstık kalır.
    bi halt yiyemedi hemen şutlandı öle de real taraftarı falan ağlamadı.sonrasıda tothenam a gitti aynı terane ordada döndü bi halt yiyemedi sonrası malumünuz.kariyeri ani çıkış yapıp bodoslama aşağı inen bi çizgide o yüzden kesinlikle ilgilenilmemeli bile.
    iyi oyuncu diye sadece isme yönelik transfer yaparsak gene bize hüsran.hadi genç biri olsa neyse yaş 31 seneye 32 adam son son köşeyi dönme peşinde.

19 Christian Atsu
    Vitesse Arnhem, Eredivisie (Hollanda)
    Şu anda milli oyuncu: Gana
    Valeri QazaishviliZakaria Labyad ödünç alındı Chelsea. Oradaki sözleşme: bitiş 30.06.2018
    Profil sahibi Christian Atsu

© www.fcporto.pt
    Vatandaki isim: Christian Atsu Twasam
    Doğum tarihi: 10.01.1992
    Doğduğu il: Ada Foah
    Boyut: 1,72
    Uyruk: Ghana
    Pozisyon: Orta saha - Orta ofans
    Ayak: sol ayak
    Piyasa değeri: 6.000.000 €
    17.500.000 TL

ve

16 Bilal Basacikoglu
    SC Heerenveen, Eredivisie (Hollanda)
    Milli oyuncu: Niederlande U19
    Szabolcs VargaRajiv van La Parra
    Profil sahibi Bilal Basacikoglu

© Getty Images
    Doğum tarihi: 26.03.1995
    Uyruk: Türkiye
    Hollanda
    Pozisyon: Forvet - Sol Kanat
    Ayak: sağ ayak
    Piyasa değeri: 750.000 €
    2.200.000 TL
    Oyuncu danışmanı: Sports Entertainment Group
    Konu Burhan Bektaş tarafından (08 Nisan 2014 Saat 12:12 ) değiştirilmiştir.

Alıntı Ramazan Kurtulus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    real kimleri transfer etmedi ki bu zamana kadar vart onların yanınla leblebi fıstık kalır.
    bi halt yiyemedi hemen şutlandı öle de real taraftarı falan ağlamadı.sonrasıda tothenam a gitti aynı terane ordada döndü bi halt yiyemedi sonrası malumünuz.kariyeri ani çıkış yapıp bodoslama aşağı inen bi çizgide o yüzden kesinlikle ilgilenilmemeli bile.
    iyi oyuncu diye sadece isme yönelik transfer yaparsak gene bize hüsran.hadi genç biri olsa neyse yaş 31 seneye 32 adam son son köşeyi dönme peşinde.
    real madrid barcelona bunlar herkesi alabilir
    abcak VDV real madrid taraftarı tarafından çok sevilen bir oyuncuydu gönderilirken gitmesinin yanlış olduğu belirtiliyordu. tıpkı mesuttaki gibi belki mesutunki kadar sansasyon yaratmadı ama öyle olduğunu net biliyorum madridde yaşayan arkadaşlarımdan dolayı da bunu söylüyorum
    adam 2008/2009 da 53 maça çıkmış 7 gol 9 asistle oynamış 2009/2010 sezonunda madridle 45 maça çıkıp 9 gol 12 asistle oynamış
    bir sonraki sene tothenama gidip bi halt yiyemedi dediğiniz adam 45 maçta 16 gol 11 asistle oynamış yine bir sonraki sene 46 maç 15 gol 8 asist le oynamış
    geçen sene yani 30 yaşındaki VDV hamburgda 36 maçta 10 gol 12 asistle oynamış
    en son hangi 10 numaramız 10 gol barajını geçti benim hatırladığım sergen 100. yılda 12 gol atmıştı
    evt yaş olarak 31 yaşında gelecek bunda haklısınız ama hagi örneği 2 sene önce 34 yaşındaki alexin yaptıkları ortada
    hayır daha iyisi varsa sizde söyleyin diyelimki doğru ya bu VDV den daha iyidir.

mesela ben diegoyu tercih ederim bonserviside yok ama en az 3,5 ister artı piyasası hala olan bir futbolcu ve diyelimki avrupada hiç bir klüple anlaşamadı türkiyede fener bizden fazla para verir ve bitirir işini