Sayfa 1/23 123411 ... SonSon

Konu: Beşiktaş'ımızda Görmek İstediğiniz Oyuncular

Beşiktaş'ımızda Görmek İstediğiniz Oyuncular

Beşiktaş'ımızda görmek istediğiniz oyuncuları bu başlık altından paylaşabilirsiniz.
    http://forum.forzabesiktas.com/showthread.php?1223-Forza-Be%C5%9Fikta%C5%9F-Forum-Kurallar%C4%B1

Selçuk İnan
    Gökhan İnler
    Eren Derdiyok
    Mevlüt Erdinç
    Mehmet Ekici

ihtiyacımız doğrultusunda
    sağbek: bacary sagna
    10 numara: vander vaart ve ya diego
    forvet: bafetimbi gomis ve ya mame diouf ve ya demba ba

birde tecrübeli stoper: lescott olabilir
    bunların yanında bide Q7 miz olsaydı tadından yenmezdi

İbrahim Altınsay
    Kurmayı düşündüğü orta sahaya bak; Ozzie - Salih Uçan - Hakan Çalhanoğlu

adamın vizyonu yeter.

Bu arada Van der Vaart sadece emeklilik için gelir ve katkısı olacağını düşünmüyorum.

Selçuk ayrılıyorsa düşünülebilir,bir karaktersizliği olmadı ,Schneider gelene kadar bunları taşıyordu adamı küstürdüler,çift yönlü iyi freekick kullanan bir ortasahamız olur ve yerli olması müthiş bir avantaj

önceki foruma defalarca yazmıştım ve benim için artık bir totem oldu. vladimir darida gelsin dertler bitsin. sene başında freiburg'a transfer oldu ama oradan almak zor olmasa gerek.

abi Hagi içinde öyle deniyordu. adam kasıp kavurdu hee van der vaartın karakterini bilmem ama oyunculuğu konusunda çok iyi transfer olur
    bu sene bundesligada 24 macta 7 gol 8 asistle oynuyor.
    artık beşiktaşın gerçek bir 10 numarası olması lazım oğuzhan var demeyin çok beğeniyorum ama fiziki yapısı ile şu an beşiktaşı ŞL de taşıyacak yeterlilikte değil
    hee 10 numara devri artık bitti demeyin ağır çirkefleşirim
    bide Hunt gibi eş durumundan türk statüsünde oynarsa kaymaklı ekmek kadayıfı olur.

not: Asıl gönlümde yatan oyuncu diego ribas(sözleşmeside bitiyor.) ama olmazsa van der vaart müthiş olur.

------------------tolga----------------------
    sagna-------franco-------ersan--------motta
    ------------------atiba----------------------
    --------vandervaart-----oğuzhan------------
    ----gökhan--------------------------olcay---
    ------------------gomis---------------------

yedekler: cenk-lescott-ismail-veli-hunt-cenk tosun-ömer şişmanoğlu

not:franco yerine lescottta olabilir. vander vaart da eş durumundan türk statüsünde oynasa müthiş olur.
    Konu Ozan Omrak tarafından (07 Nisan 2014 Saat 10:39 ) değiştirilmiştir.

Heerenveen'den Alfred Finnbogason
    https://www.youtube.com/watch?v=MtZXcPVZenA

Hakim Ziyech

ve Bilal Basacikoglu
    https://www.youtube.com/watch?v=ni4YBg98doo

Ozellikle Ziyech ve Bilal. Ziyech ikinci oguzhan olur. Bilalde Olcay'in yerine kanatta super olur.

anlamıyorum herkes tutturmuş vart sagna falan diye böle adamlar biz de iş yapmaz hele ki vart .
    adam yatmaya gelir buraya ki zaten hiç bir zaman iyi bi 10 numara olamadı son volisini vurmaya çalışıyo.
    bize ortada çok belli ıskartalar değil de daha farklı oyuncular lazım.

Alıntı Ramazan Kurtulus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    anlamıyorum herkes tutturmuş vart sagna falan diye böle adamlar biz de iş yapmaz hele ki vart .
    adam yatmaya gelir buraya ki zaten hiç bir zaman iyi bi 10 numara olamadı son volisini vurmaya çalışıyo.
    bize ortada çok belli ıskartalar değil de daha farklı oyuncular lazım.
    van der vaart hiç bir zaman iyi bir 10 numara olmadı demek garip adamı real transfer etti ve gönderilirken tüm taraftar tıpkı mesut özilde olduğu gibi isyan etmişti mesuttaki gibi olmasada hata olarak yorumlanmıştı
    gönül ister diego ribası alalım ama zaten bizim yönetim ne VDV ı alabilir ne de diegoyu huntu alırlar Huntta iyi bir oyuncu olmasına rağmen ŞL seviyesinde bir oyuncu değil
    sagnaya gelecek olursak onuda alamayız ama aldığımızı düşün yıllardır sağbeksiz oynayan bir Beşiktaşta sağ beke alves etkisi yaratır!!
    daha farklı oyuncu derken mesela kim ?????