Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Euro 2020 elemeleri : T?RK?YE - ?zlanda

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı ?smail Ar? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Cenk oymayacakm?? 2 ma?tada
    Burak oysun ozaman :p

Yorum Yap

Emre ?erefsizi her ma? sakat diyerek oynam?yor Burak da sakatlan?p geliyor. Bu ya?taki adam? da ard arda 90 dakika oynat?yor ad?n? hat?rlayamadigim.. Burada iyi niyet de pek g?remiyorum. Burak yine oynayacak yine sakatlan?p gejecek.

Yorum Yap

Aslı Metin Sayan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı ?smail Ar? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Cenk oymayacakm?? 2 ma?tada
        Burak oysun ozaman :p
        Belkide goy atay

100% gayse'den 99.9% febe'den nefret ederim!!! Bu Kadroyu kuran?n Allah belas?n? versin!

Yorum Yap

Valla kimse yoksa Merih ?a?lar ikilisi var. Uzun zamand?r b?yle bir ikili g?rmemi?tik. Adamlar resmen duvar.
          Zaten Leichester'da mesih ilan edilmesine 1-2 ad?m kald? ?a?lar?n.

Yorum Yap

Hakan 11 de

Yorum Yap

Bu herif nas?l her ma?a 11 ba?lar ya, bir de sol a??k. 10 numara da de?il.

Yorum Yap

Torpili b?y?k yerden

Yorum Yap

Eveeet ad?n? hat?rlayamad???m yine tak?nt?s?n? konu?turup ozan tufan'? ilk 11 e alm??.

Ayr?ca ka? hoca geld? ge?t? Hakan hala sol a??k oynuyor.

Yorum Yap

Hakan ileri u?ta aya??nda top saklayabilen tek oyuncu Fransa ma??nda da ikinci yar? girince daha denk bir oyun oynamaya ba?lad?k ondan bu ma?ta en ?ok bu konu da katk? bekliyor olsa gerek

Yorum Yap

Milli takim yine hicbir sey oynamiyor 0 organizasyon

Yorum Yap

Aslı Sami Bahad?r A??ro?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Hakan ileri u?ta aya??nda top saklayabilen tek oyuncu Fransa ma??nda da ikinci yar? girince daha denk bir oyun oynamaya ba?lad?k ondan bu ma?ta en ?ok bu konu da katk? bekliyor olsa gerek
                        Akan oyunda ben de be?enmiyorum adam? ama ?talya'da Pioli, Giampaolo oynat?yor. Milli tak?mda ft, G?ne? oynat?yor. Var bir hikmeti herhal, bu kadar y?klenmeye gerek yok bence de

SM-G930F cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Senin yapaca??n spikerli?e

Yorum Yap

Aslı ?zg?rcan Kaya tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Aslı Sami Bahad?r A??ro?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Akan oyunda ben de be?enmiyorum adam? ama ?talya'da Pioli, Giampaolo oynat?yor. Milli tak?mda ft, G?ne? oynat?yor. Var bir hikmeti herhal, bu kadar y?klenmeye gerek yok bence de

SM-G930F cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi
                            yok benim de be?endi?imden de?il zaten ama son iki ma?a da ?enol hoca ayn? k?s?r orta sahayla ??kt? Fransa ilk yar? bizi ?ok ezdi ?imdi de pas organizasyonumuz ?ok zay?f hakan ge?en ma? tak?m? rakip saha da tutmay? ba?ard? bu ma?ta da tek h?cum sistemimiz bu gibi duruyor

Yorum Yap

Burak milli takinda daha cok terliyor..

SM-J610F cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Burak bey valla ko?mak m?cadele etmek istedi?inde edebiliyormu?.

MI 8 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X