Sayfa 2/6 lklk 12345 ... SonSon

Konu: Euro 2020 elemeleri : TRKYE - zlanda

Alnt smail Ar Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Cenk oymayacakm 2 matada
    Burak oysun ozaman :p

Emre erefsizi her ma sakat diyerek oynamyor Burak da sakatlanp geliyor. Bu yataki adam da ard arda 90 dakika oynatyor adn hatrlayamadigim.. Burada iyi niyet de pek gremiyorum. Burak yine oynayacak yine sakatlanp gejecek.

Kara Kartal
    yelik tarihi
    Aralk 2009
    Yer
    Stuttgart / Burdur / Antalya
    Ya
    31
    Alnt Metin Sayan Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Alnt smail Ar Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Cenk oymayacakm 2 matada
    Burak oysun ozaman :p
    Belkide goy atay

100% gayse'den 99.9% febe'den nefret ederim!!! Bu Kadroyu kurann Allah belasn versin!

Valla kimse yoksa Merih alar ikilisi var. Uzun zamandr byle bir ikili grmemitik. Adamlar resmen duvar.
    Zaten Leichester'da mesih ilan edilmesine 1-2 adm kald alarn.

Bu herif nasl her maa 11 balar ya, bir de sol ak. 10 numara da deil.

Torpili byk yerden

Eveeet adn hatrlayamadm yine takntsn konuturup ozan tufan' ilk 11 e alm.

Ayrca ka hoca geld get Hakan hala sol ak oynuyor.

Hakan ileri uta ayanda top saklayabilen tek oyuncu Fransa manda da ikinci yar girince daha denk bir oyun oynamaya baladk ondan bu mata en ok bu konu da katk bekliyor olsa gerek

Milli takim yine hicbir sey oynamiyor 0 organizasyon

Alnt Sami Bahadr Arolu Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Hakan ileri uta ayanda top saklayabilen tek oyuncu Fransa manda da ikinci yar girince daha denk bir oyun oynamaya baladk ondan bu mata en ok bu konu da katk bekliyor olsa gerek
    Akan oyunda ben de beenmiyorum adam ama talya'da Pioli, Giampaolo oynatyor. Milli takmda ft, Gne oynatyor. Var bir hikmeti herhal, bu kadar yklenmeye gerek yok bence de

SM-G930F cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi

Senin yapacan spikerlie

Alnt zgrcan Kaya Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Alnt Sami Bahadr Arolu Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Akan oyunda ben de beenmiyorum adam ama talya'da Pioli, Giampaolo oynatyor. Milli takmda ft, Gne oynatyor. Var bir hikmeti herhal, bu kadar yklenmeye gerek yok bence de

SM-G930F cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi
    yok benim de beendiimden deil zaten ama son iki maa da enol hoca ayn ksr orta sahayla kt Fransa ilk yar bizi ok ezdi imdi de pas organizasyonumuz ok zayf hakan geen ma takm rakip saha da tutmay baard bu mata da tek hcum sistemimiz bu gibi duruyor

Burak milli takinda daha cok terliyor..

SM-J610F cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi

Burak bey valla komak mcadele etmek istediinde edebiliyormu.

MI 8 cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi