Sayfa 3/6 İlkİlk 123456 SonSon

Konu: Süper Lig 11. Hafta

Sergen şu Ozan’ı adam etti tekrar, acaba Oğuzhan’ı yollasak devre arası kendisine onuda adam edebilirmi ki..

Ozan’a futbolcu olduğunu hatırlatmaya çalışıyorum demişti, Oğuzhan’a da hatırlatır belki..

Salak Koita neyin peşinde ya..

Kara Kartal
    Yer
    Kapalı Alt-Ust,Hayat Alt-Ust
    Kasımpaşa resmen istemedi puanı

Satmışlar bunlar maçı başka açıklaması yok. Yanlışlıkla bir gol atınca hemen yiyorlar.

Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2 dk erken bitirdi adını anmak istemediğim arkadaş.

Fener aşırı kötü oynadi ve istek de yoktu. Geçen hafta daha iyiydiler. Ersun ile götüremez gibi bunlar da.

Fb nin kalan maçlarından 4'u deplasman hemde zor deplasmanlar.
    Malatya
    Göztepe
    Sivas
    Rize
    Içerdeki maçlarıda Gençlerbirliği ve Beşiktaş
    Fb nin garanti diyebileceğimiz tek maçı Gençlerbirliği
    Onda da bu geceki gibi hakem kıyağı olursa alir yoksa o da zor.

Bizim ciddi fikstür avantajimiz var.
    Ancak futbol sahada oynanıyor kağıt üstünde favori olmak yetmiyor.
    Içerde 4'te 4 yapsak süper olur.
    Konya
    Kasımpaşa
    Fb maçlarından 5 puan iyidir.
    17+15=32 ve bence bu puanla lider oluruz

Turkiyedeki futbol Sistemine gore bu sene fenerbahceyi sampiyon olur diye dusunuyorum ama bir yandanda bu kadar acemi oyuncu ve kaleciyle ligin 24-32 haftalari arasi bu baskiyi ne kadar kaldiracaklar cokta merak ediyorum, hep beraber gorecegiz

Kayseri de 15 yaşında ki emre oyuna girdi ve çok şık bir gol attı ben bile maçla alakam olmamasına rağmen sevindim bu çocuk gol attı diye

Umarım Gazişehir yener Gs'yi, sonraki maçlarda da puanları kaybedip kötü puanla bitirip ikinci devre başlarında yarıştan koparlar. moral motivasyon kalmamalı gs'de. Ligin sonuna potada giren bir gs her zaman balıyla ve hakemlerle favoridir.

Alıntı Murat Ciger Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Turkiyedeki futbol Sistemine gore bu sene fenerbahceyi sampiyon olur diye dusunuyorum ama bir yandanda bu kadar acemi oyuncu ve kaleciyle ligin 24-32 haftalari arasi bu baskiyi ne kadar kaldiracaklar cokta merak ediyorum, hep beraber gorecegiz
    Ben bu sistem olayına katılmıyorum, önce kendimize bir bakalım. Gerçekten şampiyon olabilecek bir kadromuz varmı? Yada şampiyon olabilecek gibi oynuyormuyuz?

2 kere üst üste şampiyon olduğumuz seneler çatır çatır oynayıp şampiyon olduk, herkeste saygı duyuyordu oynadığımız futbola. Bu sene herkes birbirinden kötü, kötünün iyisi şampiyon olur..

Alıntı Sami Bahadır Aşıroğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kayseri de 15 yaşında ki emre oyuna girdi ve çok şık bir gol attı ben bile maçla alakam olmamasına rağmen sevindim bu çocuk gol attı diye
    Messi’yi anımsattı attığı gol biraz, helal olsun

Gs çok zayıf bi 11 le çıkmış, Sumudica yap şovunu.

Emre Kılınç ne gol attı öyle, şöyle bir gol izleyemedik bizde ne zamandır..Talisca golü..

Bu saatten sonra alamayız Emre Kılınç’ı.