Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Euro 2020 elemeleri : T?RK?YE - Arnavutluk ma??

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Mehmet K?se tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    En iyi 3. olay? varm? acaba?

Malum bizim grup ve baz? gruplar 6 tak?ml? baz? gruplar 5 tak?ml?.
    6 tak?ml? gruplarda son s?radaki tak?mla yap?lan ma?lar ??kar?l?yordu san?r?m. Bu ?ekilde bi en iyi 3.muhabbeti vard?r.

Yorum Yap

Fransa maci cok kotu zamana denk geldi. Insallah olaysiz gecer o gun ama sanmiyorum.

Gurbetcilerin cok dikkatli olmasi lazim, Paris?te pkklilar kalabalik.

Yorum Yap

Aslı Atanur Mehmet Demir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Fransa maci cok kotu zamana denk geldi. Insallah olaysiz gecer o gun ama sanmiyorum.

Lyon macindaki olaylarin birebir aynisini bekliyorum. 30000 40000 turkten bahsediliyoe. Allah yardimcimiz olsun.

Envoy? de mon iPhone en utilisant Tapatalk

Yorum Yap

Aslı Halil Yildiz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Aslı Atanur Mehmet Demir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Lyon macindaki olaylarin birebir aynisini bekliyorum. 30000 40000 turkten bahsediliyoe. Allah yardimcimiz olsun.

Envoy? de mon iPhone en utilisant Tapatalk
          Aynisi olursa ben opup basima koyarim. Bu sefer mevzu cok daha buyuyebilir.

Fransizlara kalmis bir olay. Onlar da dunyada en son guvenecegim millet, ozellikle bu mevzuda kimin yaninda olduklari belli.

Polis bizimkileri korumazsa ortalik savas alanina donecek diye korkuyorum ben. Allah korusun.

Yorum Yap

Aslı Sezgin Yesildal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            ?ENOL G?NE?'E KRAVAT TEPK?S?
            A Milli Tak?m?m?z ile grupta harikalar yaratan Teknik Direkt?r ?enol G?ne?, Fenerbah?eli taraftarlar?n tepkisini ?ekti. Ma?a bordo-mavi kravat ile gelen G?ne?, sosyal medyada yerden yere vuruldu.[ATTACH]14059[/ATTACH]

100% gayse'den 99.9% febe'den nefret ederim!!! Fikret Orman ?ST?FA!
            bizim kadar bo? i?lerle g?ndem yapan bir ?lke yok.kime ne.adam istedi?ini giyer.hatta sponsor vermi?.b?rakal?m bu i?leri.

Yorum Yap

Yanl?z Emre Can ve G?ndo?an a??r karaktersiz ??kt?lar. Bu golden sonra ki askere selam?n? be?enmi?tiler sosyal medyada, akabinde gelen tepkiler ?zerine geri ?ekmi?ler. Siz ve mesut gibi almanlar? se?enlere ve g?t girenlere m?stehak. Suat Serdar da ayn? bok. Pes de tak?m?mda olsan?z derhal satard?m! Hain herifler.

100% gayse'den 99.9% febe'den nefret ederim!!! Fikret Orman ?ST?FA!
              En son düzenleyen Sezgin Yeşildal; 14-10-2019, 10:55.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
              X