Sayfa 4/4 lklk 1234

Konu: Euro 2020 elemeleri : TRKYE - Arnavutluk ma

Alnt Mehmet Kse Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    En iyi 3. olay varm acaba?

Malum bizim grup ve baz gruplar 6 takml baz gruplar 5 takml.
    6 takml gruplarda son sradaki takmla yaplan malar karlyordu sanrm. Bu ekilde bi en iyi 3.muhabbeti vardr.

Fransa maci cok kotu zamana denk geldi. Insallah olaysiz gecer o gun ama sanmiyorum.

Gurbetcilerin cok dikkatli olmasi lazim, Pariste pkklilar kalabalik.

Alnt Atanur Mehmet Demir Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Fransa maci cok kotu zamana denk geldi. Insallah olaysiz gecer o gun ama sanmiyorum.

Lyon macindaki olaylarin birebir aynisini bekliyorum. 30000 40000 turkten bahsediliyoe. Allah yardimcimiz olsun.

Envoy de mon iPhone en utilisant Tapatalk

Alnt Halil Yildiz Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Alnt Atanur Mehmet Demir Nickli yeden Alnt Mesaj gster

Lyon macindaki olaylarin birebir aynisini bekliyorum. 30000 40000 turkten bahsediliyoe. Allah yardimcimiz olsun.

Envoy de mon iPhone en utilisant Tapatalk
    Aynisi olursa ben opup basima koyarim. Bu sefer mevzu cok daha buyuyebilir.

Fransizlara kalmis bir olay. Onlar da dunyada en son guvenecegim millet, ozellikle bu mevzuda kimin yaninda olduklari belli.

Polis bizimkileri korumazsa ortalik savas alanina donecek diye korkuyorum ben. Allah korusun.

Alnt Sezgin Yesildal Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    ENOL GNE'E KRAVAT TEPKS
    A Milli Takmmz ile grupta harikalar yaratan Teknik Direktr enol Gne, Fenerbaheli taraftarlarn tepkisini ekti. Maa bordo-mavi kravat ile gelen Gne, sosyal medyada yerden yere vuruldu.Eklenti 14059

100% gayse'den 99.9% febe'den nefret ederim!!! Fikret Orman STFA!
    bizim kadar bo ilerle gndem yapan bir lke yok.kime ne.adam istediini giyer.hatta sponsor vermi.brakalm bu ileri.

Kara Kartal
    yelik tarihi
    Aralk 2009
    Yer
    Stuttgart / Burdur / Antalya
    Ya
    31
    Yanlz Emre Can ve Gndoan ar karaktersiz ktlar. Bu golden sonra ki askere selamn beenmitiler sosyal medyada, akabinde gelen tepkiler zerine geri ekmiler. Siz ve mesut gibi almanlar seenlere ve gt girenlere mstehak. Suat Serdar da ayn bok. Pes de takmmda olsanz derhal satardm! Hain herifler.

100% gayse'den 99.9% febe'den nefret ederim!!! Fikret Orman STFA!
    Konu Sezgin Yesildal tarafndan (14 Ekim 2019 Saat 10:55 ) deitirilmitir.