Konu: Fatih ALTAYLI

Fatih ALTAYLI

Son zamanlarda bu şahsın "Spor Saati" isimli programını fırsatım olursa izliyorum. Bulamadığım zamanlarda da mutlaka okuyorum.

Genel olarak konu Şaibesaraydan açılıyor ve başlıyor sonra Fenerbahçe ve Beşiktaş olarak devam ediyor.

Yalnız, zamanının %70lik kısmını Şaibesaray cephesindeki gelişmeleri yorumlamak için kullanıyor, geri kalan dilimleride o dönemin gündemine göre bazen Fenerbahçe ağırlıklı (Genel olarak böyle) bazen Beşiktaş ağırlıklı yorum yaparak geçiriyor.

En son programında Beşiktaş - Alanyaspor maçı ile ilgili yaptığı bu çirkin ve adilik içeren yorumundan dolayı hepinizi bu şahsa karşı çalıştığı firmaya şikayet etmeye davet ediyorum.

"Beşiktaş sahada mı kazandı aceba o maçı"? Türkiye'nin bana göre en kirli lig başlangıcını yaşıyoruz. Bütün maçların nasıl bitmesi ile ilgili kararlar bana sorsalar hocalar ve futbolcular değil tarafından değil, dışardan birileri tarafından veriliyor."

Yok ki şöyle çıkıpta "Türkiye'nin en şaibeli ligi geçtiğimiz son iki sezondur Fatih bey" diyebilecek babayiğit bir yönetici!

Neyse ;

İlgili link ve okuyucu şikayet ulaşım bilgisi aşağıdaki gibi. Lütfen es geçmeyin! Bu yazıyı yazdıktan sonra ilk işim aşağıdaki numarayı aramak olacak.

https://www.haberturk.com/fatih-alta...z-2528857-spor

0212 313 60 00

** Not : Numarayı aradım ve e-mail atmam gerektiğini söylediler.

E-Mail : izleyicitemsilcisi@haberturk.com

Kara Kartal
    Yer
    Stuttgart / Burdur / Antalya
    Bu zat'a gelesiye kadar Erman denen lavuk ve Ahmet Çakar denen yavşak var bana göre. Elbet atarız bir email sıkıntı yok.

Bizim kılıbık pardon efendi Beşiktaş yöneticisi ne zaman konuşmuş ki şimdi konuşsun. Alayı 5 para etmez.

100% gayse'den 99.9% febe'den nefret ederim!!! Fikret Orman İSTİFA!

Katranı kaynatmakla olur mu şeker cinsini sevdiğim cinsine çeker..

Ana sayfada ne işi var bu kamilin