Sayfa 16/16 lklk ... 613141516

Konu: Sper Lig 4. Hafta Malar

Alanya guzel top oynuyor. Puan cetvelndek bz bu az puan nasl haketmyorsak fenerde bugun kazansayd haketmedg br puanda olacakt ki bence ibb macndan fazladan +2 puanlar var.

Biz puan olarak da bu kadar kotu olmamz ksmetszlk ve ,forvetszlk ve baz futbolcularmzdak zeka gerlg.
    svas mac harc puan kayplarn cok ararz

Alanya'nn att gollerdeki takm olarak sevinlerine bakn, ne zaman oldu en son bizim takm byle sevineli? bu bile bir eyleri gsteriyor valla ok skldm kendini bir ey sana ruhsuz adamlardan

Bunlar Alanya'nn 2. gol iin kural hatas kovalamaya baladlar. Bir ey kmaz inallah

Alnt Batu.Kaya Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Bunlar Alanya'nn 2. gol iin kural hatas kovalamaya baladlar. Bir ey kmaz inallah
    Kural diyor ki aut atlarnda rakip ceza sahasna giremez, yani penaltlarda olduu gibi. Bir nevi 9.15 gibi.

Bu utanmazlar kural hatas diye alamadan nce Allahtan dn Watford ayn ekilde Arsenala gol att.

Erol hoca byle takm yaptysa. Bize gelse gkm kmaz. O ne yle ya. Alanya takm resmen ate ediyor. Takm halinde hcuma kmalar, takm halinde geri dnler. Mis gibi takm olmular. Stoperlerine baksanza resmen adam yerler. ok salam takm olmular. Walla helal olsun. Yabanclar resmen sildi sprd feneri. Son 15 dakika fenerli topularn dili dardayd. Alanya takm hala sahann her yerinde basyordu. lk kez uzun zamandr byle takm oyunu grdm. Umarm dars bamza.

Fener ilk yari tum gucunu sarfedip 2.yari cokuyor. Ilk yari fbye karsi geride kapatmayan her takim fenerden puan alir

2 yl nce dedim aln gelin u Wellinton'u. Marcelo 2 olacaktr diye. ok kaliteli stoper ok. Havadan etkili, yerden etkili, hz iyi topa hakim.

Ben de Fernandes'i beeniyorum 2 3 senedir tertemiz iini yapyor adam.

Az nce zeti izledim. lk hafta Denizli-gs ma neyse bu ma da o... Denizli de Alanya da hakeme ramen kazand. Gustavoya verilmeyen kartlar, Alanyann alnmayan penaltlar vs. ben ksack zette hakeme svmeye doyamadm 90 dakika izleyen arkadalar ldrmtr herhalde. VAR sistemine getik gya, ulan bu lkede yle insanlar hakem olmu ki VAR filan hak getire gznn iine baka baka devam derler. Onur nedir, namus nedir, haysiyet nedir diye sorduklarnda verebilecek cevabnz yok...

unu syleyim Fenerde 39 luk p.c Emre olmaynca baya baya oyun organizasyonunda sknt oluyor
    asslnda her eyi geiorum ligde 5-6 takmn kadrosu veya 4-5 mevkideki oyuncular bizimkilerden daha kaliteli veya daha efektif veya daha i yapan cinsten

Alnt Arslan Durak Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Alnt Gkhan zba Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Bakyorum da imdi u fenerin kadrosu bizden daha m iyi yani
    ahsen ben daha iyi olduunu dnyorum. 3 bykler arasnda ak ara en kt kadro bizde bence. TS'den bir tk iyi kadromuz o kadar.
    Abi inan yakaladklar rzgarla alakal, yoksa ou mevkide kadromuz onlardan stn, bakma 2 mata olaanst durumlar olutu bizde, lakin yine de ynetim o paralara daha iyi oyuncular alabilirdi o ayr konu.
    rzgar ok nemli takm oyunuda nemli
    ama bakarsak kadro kalitesi benim gzmde

kaleci: gs>BJK=ts=fb(ts ninde fb nin de kalecisi iyi kaleciler daha da iyi olacaklar zellikle ts ninkini ok beeniyorum. bizimkinin napaca belli olmuyor belki hepsinden yetenekli konsantrasyonu atlatrsa)

sa bek: gnl>mariano>pereira>fb???

stoper: lyuindama>hoseini>vida=zanka

stoper: Ruiz>rami>marcao=hseyin

solbek: Nagatamo>hak=caner=novak (aslnda burada Caner hcum anlamnda hepsinden iyi savunma anlamnda hepsinden kt nagatomo dengeli dierlerine gre)

nlibero: nzonzi>atiba/elneny>gustavo>parmak

ortasaha: emre>lemina/seri>sorukhan>mikel

sol kanat: mwakaeme>babel>rodriguez=nkoudou

sa kanat: feghouli=sturridge/abdlkadir>diaby=deniztr

10 numara: sosa>Ljajic>kruse>belhanda

forvet: falcao>burak>muric>srloth

Srloth gelince baya bir rzgar yaptlar. Nedir bu adamn numaras anlayamadm.

Alnt Ozan Omrak Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Alnt Gkhan zba Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Bakyorum da imdi u fenerin kadrosu bizden daha m iyi yani
    ahsen ben daha iyi olduunu dnyorum. 3 bykler arasnda ak ara en kt kadro bizde bence. TS'den bir tk iyi kadromuz o kadar.
    Abi inan yakaladklar rzgarla alakal, yoksa ou mevkide kadromuz onlardan stn, bakma 2 mata olaanst durumlar olutu bizde, lakin yine de ynetim o paralara daha iyi oyuncular alabilirdi o ayr konu.
    rzgar ok nemli takm oyunuda nemli
    ama bakarsak kadro kalitesi benim gzmde

kaleci: gs>BJK=ts=fb(ts ninde fb nin de kalecisi iyi kaleciler daha da iyi olacaklar zellikle ts ninkini ok beeniyorum. bizimkinin napaca belli olmuyor belki hepsinden yetenekli konsantrasyonu atlatrsa)

sa bek: gnl>mariano>pereira>fb???

stoper: lyuindama>hoseini>vida=zanka

stoper: Ruiz>rami>marcao=hseyin

solbek: Nagatamo>hak=caner=novak (aslnda burada Caner hcum anlamnda hepsinden iyi savunma anlamnda hepsinden kt nagatomo dengeli dierlerine gre)

nlibero: nzonzi>atiba/elneny>gustavo>parmak

ortasaha: emre>lemina/seri>sorukhan>mikel

sol kanat: mwakaeme>babel>rodriguez=nkoudou

sa kanat: feghouli=sturridge/abdlkadir>diaby=deniztr

10 numara: sosa>Ljajic>kruse>belhanda

forvet: falcao>burak>muric>srloth
    Mariano>Gkhan Gnl yazmaya gelmediler mi daha?