Sayfa 19/49 lklk ... 91617181920212229 ... SonSon

Konu: 2019-2020 Sper Lig Tm Malar

Alnt Omer Guray Yayla Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Penaltlarn gazyla coan Fener zne dnd u dakikalarda.
    Ilk dakikalar taraftar gazi hakem etkisi antebin kotuluguyle bastirip skoru aldilar. Emre ozan orta sahasina ragmen antep atak yapamadi dogru durust

Alnt Rahmi Kerem Kalfali Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Alnt Omer Guray Yayla Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Penaltlarn gazyla coan Fener zne dnd u dakikalarda.
    Ilk dakikalar taraftar gazi hakem etkisi antebin kotuluguyle bastirip skoru aldilar. Emre ozan orta sahasina ragmen antep atak yapamadi dogru durust
    Muri asla byk takm santrforu olamaz, gzel gol att ama stoper biraz yakn oynaynca belini bile dndremiyor. Kruse de bir sezonu olan abartlm isimlerden. Rodrigez zaten beyin terk bir eleman. Fazla bytlecek yanlar yok yani takm olarak. Deplasmanlarda ok puan kaybederler.

Zekeriya alp'in diger doneminde de fenere penaltilar seri caliniyordu, bu adamsa var bir seyler

Hayrl iler ya ilk haftadan verilmeyen 3 penaltmz fenere gsye alnan penaltlardan daha net penaltyd hayrl iler tff

Sper Lig 2. Hafta Tm Malar

anl Beikta'mz iin hayrls olsun.

ytt

Trabzon bu yl ok keyif verir ama ampiyon olamazlar ok krlgan olacaklar son 5-6 hafta. Fenerin bence hala kadrosu kt. Hocas da bence byk bir balon. Hakemler ok itecek bunlar ama ampiyon olma ihtimalleri yok. Baakehir zaten de gemi vaziyette. Geen sene olamadlar bu yl hi olamazlar. Gs kt grnt iziyor. Ancak fato ve apo kozlar var. Yldz dolu kadrosu var. En byk aday grnmnde. Gelelim bize. Avc tercihi doruydu. Ancak kadro Mhendislii konusunda ynetim snfta kald. Yani ampiyonluu transfer dneminde kaybettik diyebiliriz. Avc apka dan tavan karrsa, kadroya gre sistem bulabilirse (ki bu konuda yetenekli deil) o zaman ampiyon olabiliriz. Biz olamazsak ben gs nin olacan dnyorum.

Gesendet von meinem ANE-LX1 mit Tapatalk

Fener ve Ts puan kaybeder Gs rahat kazanr

gs konya'ya 5 filan atar fener berabere ya da galibiyet. 3 takmn hazrlk malarn da izledim fener biz ve gsden birka tk nde oyun olarak u an

Furkan Soyalpin nianls var arkadan irkette. Geen gelmi konumular, Baakta takm ii huzursuzluk varm Avc gitti gideli. Okan hala otoriteyi kuramam takmda, Arda falan zaten meydan bo bulunca direkt takm sindirme otorite kurma ilerine girimi. Sahaya da yansyor zaten bu durum, ne avrupa ne malatya malar pek bi varlk gsteremediler.

O yzden ben Baakn bu sene baarl olmasn zor gryorum. Fener belki de en iyi zamanda oynayacak Baak deplasmann. Kazanrsa srpriz olmaz.

Cuma gn 3 puan alp dier malar izlerken rahat rahat aymz yudumlayacamz keyifli bir hafta olur umarm.

Kartal
    yelik tarihi
    Aralk 2008
    Yer
    Tekirda & Rusya Federasyonu
    Ya
    34
    Gayse, Konya'y hakemle geer.

iirilen Trabzon, Malatya'ya taklr.

Baak berabere bile kalamaz Fener ile.

Hakem hatalar ile 6. ve 10. haftalar aras Gayse ve Fb'nin kafa kafaya brakld rezil bir sezon daha izletmek istiyorlar.

Biz kazanamazsak 6. hafta Ts deplasmannda havlu atarz.

Kartal
    yelik tarihi
    Mays 2009
    Yer
    Siyah sesi duyunca BEYAZ diyen yerlerden
    Ya
    34
    Aykut ma kitler gs ok zorlanr. Baakehir hazr olmayan fb defansndan faydalanr en kt berabere kalr. Ts cokuyla gazla Malatyay boar handikap olur.

Kara Kartal
    yelik tarihi
    Kasm 2009
    Yer
    Nasl "zlmez" insan...
    Ya
    35
    Fener'in defans p. Orijinal 1 tane defans var. Gerisi devirme.

Baak fena balamad.

Fb ierde temiz 17/15 yapar ampiyonluk favorisi onlar gibi uan

Hahahaha crivelli tek basina atti sifirdan