Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Konu: 2019-2020 Sezonu Hakem Hataları

ilk haftadan verilen beleş bir penaltı, el diye kesilen gollük atak, babel'in eline verilemeyen ikinci sarı kart.

Alıntı Necip Tepe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başlık çok güzel olmuş. Ama daha çok liste düzeni gereken bir başlık bu. Konu sahibi ilk mesajı sürekli editleyerek listeyi güncel tutmalı. Her maç için tek parça bi video ve özet bilgi içermeli.
    Örn.
    1. Hafta - denizli-gs: hakem babeli atmadı. <youtubelink>

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Evet her haftayi tek tek baslik altinda ilk mesajda toplayalim insallah. Bize de olursa koyalim . Hani kotu hakemligi gectim bildigin art niyet ya bu! Var ile bile is ceviriyorlar! Medya da da ayaklari var cikmis erman cart curt kolluyor. Tek kelime ile gecistirmeler falan! Sosyal medya da da gundem olusturabilirsek boyle cok iyi olur.
    Senol gunesle sampiyon oldugumuz ilk sezon da acilmisti. Hatta ikinci sezonda acmistik . Sonu sampiyonluk oldu. Insallah bu senede bu ise comak sokariz.

çok net penaltı
    https://twitter.com/BatuhanBayazit/status/1162801149436710912?s=20

Bu tekmeyi Diagne yese 2 ay sahalardan uzak kalırdı.

Alıntı Mehmet Köse Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bu tekmeyi Diagne yese 2 ay sahalardan uzak kalırdı.
    Topa vuran kim boyd.Tekmeyi yiyen kim boyd.Var sistemini niye kime göre koydunuz.Var ne işe yarar adalet terazinize sı....m da bari onu tartsın.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kara Kartal
    Yer
    Stuttgart / Burdur / Antalya
    Bu başlık hep üste dursun hata her hafta video yapılmalı. Yok mu biri şu tiyatroyu video olarak her hafta hazırlasa. Midem bulanıyor bunları görünce Var olmasına rağmen bu kadar alenen bir şekilde yapmalarına göz mü yumacağız.

Ben yapacağım bu gidişle. Sadece bu telif hakkı olayını bana açıklayabilirmisiniz. Pozisyonlarına TV den çeksem telefonla veya başka bir video platformuna yüklesem telif yermiyim?

100% gayseden 99.9% febeden nefret ederim!!!