Sayfa 32/40 İlkİlk ... 2229303132333435 ... SonSon

Konu: UEFA Şampiyonlar Ligi 2019-2020 Sezonu

Naptı ki bu pompiş babıl?

Herkes Real’e çok atmadıkları için sallamış da, adamlar dinlene dinlene futbol etiğinden çıkmadan 6 attılar. Liverpool bize karşı askerden gelmiş gibi oynamıştı kansızlar.

70'de sinirden yattım, atacağınız golün diye söverek, 2 tane daha sallamışlar maç bitmeden

En çok da Hazard a ayar oldum, 6 gol attı takımı, tek golü yok, tam kendini gösterelik maçtı aslında

Kartal
    Yer
    Tekirdağ & Rusya Federasyonu
    Kendi işimizi kendimiz görecektik biz bunlarla iki sene önce!

3-0'lık maç 9-0 bitmeliydi ki futbol şubesini başlarına yıkacaktık! O gün anladım ki, bunlar dünyanın en şanslı bal küpü camiası!

Alıntı Metin Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

3-0'lık maç 9-0 bitmeliydi ki futbol şubesini başlarına yıkacaktık! O gün anladım ki, bunlar dünyanın en şanslı bal küpü camiası!
    Aynen o maçta tarihi fırsat kaçtı,sadece altıpas içinden kaçanlar girse yine 7-8 olacak maçtı,bunlara karşı böyle bi talihsizliğimiz var bizim,aynı şekilde fener yaklaasaydı öyle bir maç bunları yine en az 6lık yapardı,ya da biz feneri yakalasak o şekilde yine 3 den fazla fark olurdu,3 büyükler arasında birbirlerine karşı bu tarz bir enerji var gerçekten.

Kartal
    Yer
    Tekirdağ & Rusya Federasyonu
    Alıntı İsa Çetin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Metin Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Aynen o maçta tarihi fırsat kaçtı,sadece altıpas içinden kaçanlar girse yine 7-8 olacak maçtı,bunlara karşı böyle bi talihsizliğimiz var bizim,aynı şekilde fener yaklaasaydı öyle bir maç bunları yine en az 6lık yapardı,ya da biz feneri yakalasak o şekilde yine 3 den fazla fark olurdu,3 büyükler arasında birbirlerine karşı bu tarz bir enerji var gerçekten.
    Bütün goller önümde oldu, kaçanlardan sonra bir uğultu ve umutsuzluk oluşmaya başladı, Medel'in, Q7'nin, Oğuzhan'ın, Gökhan Gönül'ün, Cenk'in atamadıklarından sonra dedim bunlar bizi yenecek. Gs'liler de saldı, nasıl olsa atamıyor bu Kamiller diyip iyice bıraktılar arkayı Muslera'ya da güvenip. Hayatımda bir maçtan hiç bu kadar zevk almamıştım. 45 dakikada 9-10 tane gol nasıl atılabilir maçıydı!

Alıntı Sezgin Yesildal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yuh dinamo Zagreb Shaktar maçının son dakikası neymiş öyle.. 89da 3-1 90 dan sonra 3-2, 3-3 olmuş.

100% gayse'den 99.9% febe'den nefret ederim!!! Bu Kadroyu kuranın Allah belasını versin!

Shaktar da son golü 90+5 te penaltıdan atan oyuncu 19. yaşında ve oyuna 85. dakikada girmiş!!

Bizde 25-30 yaşında gelişecek (mental, fizik ve KAFA) diye bekleyelim buradakileri.

Vatan hainleri diyeceğim ama bunlar fransız tohumu.

Ülke puanını düşürmekten başka ne işe yararsınız ahlaksız insanlar.

Çok iyi oldu bu skor ama insan istediği gibi alay edemiyor. Baktığın zaman grubunda 3 maçta 0 puan almışsın. Valla herkes rezil yani, bi ayrım yok ama o pamuk şeker haine iyi oldu.

Alıntı Metin Sayan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Sezgin Yesildal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yuh dinamo Zagreb Shaktar maçının son dakikası neymiş öyle.. 89da 3-1 90 dan sonra 3-2, 3-3 olmuş.

100% gayse'den 99.9% febe'den nefret ederim!!! Bu Kadroyu kuranın Allah belasını versin!

Shaktar da son golü 90+5 te penaltıdan atan oyuncu 19. yaşında ve oyuna 85. dakikada girmiş!!

Bizde 25-30 yaşında gelişecek (mental, fizik ve KAFA) diye bekleyelim buradakileri.
    Ukrayna takımları maddi nedenlerden dolayı yerlileri oynatıyorlar. O yüzden canavar gibi yerli oyuncuları var.

Alıntı Metin Vardarbas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    70'de sinirden yattım, atacağınız golün diye söverek, 2 tane daha sallamışlar maç bitmeden

En çok da Hazard a ayar oldum, 6 gol attı takımı, tek golü yok, tam kendini gösterelik maçtı aslında
    Yannız adamlar harbiden kasmadı eger biz bugün 10 tane atcaz diye maça çıksalardı atarlardı Paris Saint Germain acımaz Real gibi

Kalede Musluera değil hakan arıkan olsaydı 10 tane gol olurdu o maçta .

Alıntı Mehmet Ali Bulut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Metin Vardarbas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Yannız adamlar harbiden kasmadı eger biz bugün 10 tane atcaz diye maça çıksalardı atarlardı Paris Saint Germain acımaz Real gibi
    PSG son maç. PSG çıkmayı garantiler, maçı sallamaz bunlarda es kaza 1 tane atar üzerine yatar galibiyet alırlar. Olacağı bu. Hiç boşuna ümitlenmeyelim.

Süper Lig 11. Hafta

fb 3 puan
    gs 3 puan
    ts 1 puan
    başakşehir 3 puan