Sayfa 17/43 İlkİlk ... 71415161718192027 ... SonSon

Konu: UEFA Şampiyonlar Ligi 2019-2020 Sezonu

Alıntı Özgür Gültekin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Conte çok büyük hoca.
    Barcelona'yı hayata küstürdüler.
    Yenilseler de şu an dünyanın en iyi hocası olduğunu düşünüyorum. Chelsea ve Juve'de müthiş 3-4-3, 3-5-2 varyasyonları, oyunun her alanında topa basma, toplu hücum toplu defansı çok organize yapma gibi birçok opsiyonu müthiş kullanıyordu.

Inter gibi son yıllarda inanılmaz bi düşüş yaşayan, ne oynadığı belli olmayan ve sürekli zirve yarışından kopuk kalan bi takıma daha gelir gelmez kattığı değer de büyük saygı hak ediyor.

Kara Kartal
    Yer
    Beşiktaşlılar Kardeştir
    Barca'da Vidal girdi oyuna beni bir gülme aldı. Ulan yazın forzada şu adamın nöbeti tutuldu ciddi ciddi

Gelenler ise Elneny Diaby oldu.

Alıntı Gökhan Özbaş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Barca'da Vidal girdi oyuna beni bir gülme aldı. Ulan yazın forzada şu adamın nöbeti tutuldu ciddi ciddi

Gelenler ise Elneny Diaby oldu.
    Vidali görünce benim de birden hafızam tazelendi.

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Halil Umut Eyaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Conte çok büyük hoca.Barcelona'yı hayata küstürdüler.
    Yenilseler de şu an dünyanın en iyi hocası olduğunu düşünüyorum. Chelsea ve Juve'de müthiş 3-4-3, 3-5-2 varyasyonları, oyunun her alanında topa basma, toplu hücum toplu defansı çok organize yapma gibi birçok opsiyonu müthiş kullanıyordu.Inter gibi son yıllarda inanılmaz bi düşüş yaşayan, ne oynadığı belli olmayan ve sürekli zirve yarışından kopuk kalan bi takıma daha gelir gelmez kattığı değer de büyük saygı hak ediyor.
    Dünyanın en iyi hocası demek biraz fazla keskin bi yorum değil mi,senin yorumlarda genelde böyle bi keskinlik oluyo zaten takip ettiğim kadarıyla Bir sene chelsea şampiyonluğu ki sonra bi dökülme söz konusu ve sonra toplayamadı, kesinlikle çok iyi hoca,ama guardiola gibi,özellikle klopp gibi hoocaların olduğu piyasada dünyanın en iyi hocası demek biraz fazla iddialı. Ayrıca Inter bikaç yıl önce satıldı,ve bugünlere hazırlanıyordu,çok ciddi yatırımlar yaptılar,özellikle bu sezon iyi de para harcadılar,bu duruma gelmeleri sürpriz olmadığı gibi sadece conteyle de ilgili değil.

Alıntı İsa Çetin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Halil Umut Eyaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Conte çok büyük hoca.Barcelona'yı hayata küstürdüler.
    Yenilseler de şu an dünyanın en iyi hocası olduğunu düşünüyorum. Chelsea ve Juve'de müthiş 3-4-3, 3-5-2 varyasyonları, oyunun her alanında topa basma, toplu hücum toplu defansı çok organize yapma gibi birçok opsiyonu müthiş kullanıyordu.Inter gibi son yıllarda inanılmaz bi düşüş yaşayan, ne oynadığı belli olmayan ve sürekli zirve yarışından kopuk kalan bi takıma daha gelir gelmez kattığı değer de büyük saygı hak ediyor.
    Dünyanın en iyi hocası demek biraz fazla keskin bi yorum değil mi,senin yorumlarda genelde böyle bi keskinlik oluyo zaten takip ettiğim kadarıyla Bir sene chelsea şampiyonluğu ki sonra bi dökülme söz konusu ve sonra toplayamadı, kesinlikle çok iyi hoca,ama guardiola gibi,özellikle klopp gibi hoocaların olduğu piyasada dünyanın en iyi hocası demek biraz fazla iddialı. Ayrıca Inter bikaç yıl önce satıldı,ve bugünlere hazırlanıyordu,çok ciddi yatırımlar yaptılar,özellikle bu sezon iyi de para harcadılar,bu duruma gelmeleri sürpriz olmadığı gibi sadece conteyle de ilgili değil.
    Chelsea'de EPL için olağanüstü bi kadro olmadan sırf taktiği sayesinde ve bu taktiğe inandırdığı oyuncular sayesinde şampiyon oldu. Chelsea zor bi kulüptür, orada başarıyı devamlı kılmak inanılmaz zor iştir. Mourinho bile en popüler döneminde kovularak gönderildi. Ben Conte'nin oynattığı oyunu çok beğenenlerdenim. Inter yatırım yaptı diyorsunuz da Inter zaten her sene iyi oyuncular alan iyi paralar harcayan bi kulüptü. Şu anda da öyle aman aman bi kadroları yok ama çok iyi top oynatıyor Conte ve ligde de çok iyi bi başlangıç yaptılar. Juve'de zaten yaptıkları ortada, orada o müthiş başarının sürekliliğini sağlayan adam oldu.

Pep diyoruz da Pep her zaman en iyi oyuncularla çalıştı, çok iyi hoca ama mesela Bayern'de bana göre hiç yapamadı. Kloop müthiş bi taktisyen ama ona lafım yok ben ilk 2 Conte ve Kloop derim dünyada.

Chelseadeki başarısı Contenin değil Diego Costanında o sene olağanüstü oynadı ne zaman ki Costa ayrılmak istediğini söyledi kadro dışı kaldı Contenin başarısıda orda son buldu ve gönderildi

Alıntı Burak.Bayraktar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Chelseadeki başarısı Contenin değil Diego Costanında o sene olağanüstü oynadı ne zaman ki Costa ayrılmak istediğini söyledi kadro dışı kaldı Contenin başarısıda orda son buldu ve gönderildi
    Costa sonra naptı

Real madrid sivasspor gibi takım olmuş çok şanslı u yosmalar.

Bizim bu kadar sakat oyuncumuz olmasının nedeni bunlara oynuyacağımızdan dolayı

Kara Kartal
    Yer
    Kapalı Alt-Ust,Hayat Alt-Ust
    Tarihin en kötü Real Madridi bu takımdır kesinlikle derken gol geldi

))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Real atti. Real icin cok kolay mac. Zidane akilli adam. Turk deplasmaninda karsidaki takimin gazla 30 dk saldiracagini biliyor. Topu verdi gsye, sonra da bir kontraatakla cekti fisi. Ikinci yari Real acilacaktir.

Bir iki tane realin salaklığından pozisyon bulmuşlardı. Biraz şımardılar. Ama burası ŞL, adamın böyle boyunun ölçüsünü alırlar. Ben Benzemadan da bir gol bekliyorum. Bastır Madrid!

Gs muthis yoruluyor. Aynen boyle devam. Haftasonu macta 50'den sonra duserler.

sürekli tempo var maçta git gelli devam edicek gibi, çok adele atar bu maçta.