Sayfa 7/43 İlkİlk ... 4567891017 ... SonSon

Konu: UEFA Şampiyonlar Ligi 2019-2020 Sezonu

Seri ne işe yarıyor? Ciddi soruyorum bunu, acayip gerilemiş.

Alıntı Akın Yalanız Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Babel ve Feghouli Gs'nin en kaliteli iki oyuncusu sahada. Babel gibi adamı yönetim iş bilmezliğinden kaybetmek inanılır gibi değil.
    Babele 3,5 milyon VERILMEZ. Nkoudou yu tercih ederim. En azından satma ihtimalimiz var. Biz Salzburg gibi, Benfica gibi, Ajax gibi kadro kurmaya çalışmalıyız. Öyle Pepe, Falcao, Babel gibi isimler maddi olarak zarar veriyorlar. Başarı da getirmiyorlar. Istediğin kadar emekli yıldız getir ne Ajax gibi yarı final oynarsın ne Ajax gibi oyuncu satabilirsin.

Gesendet von meinem ANE-LX1 mit Tapatalk

Alıntı Halil Umut Eyaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Seri ne işe yarıyor? Ciddi soruyorum bunu, acayip gerilemiş.
    Fulham'da oynadığı futbolla alakası yok. Orada sistem oyuncusu olduğu için dikkat çekiyordu sanırım. Gs de ise kaos futbolu oynandığı için ne yaptığı belli değil Hele Lemina.. Yürüyor resmen)

Kara Kartal
    Yer
    Almanya - Bavyera
    Ah beeeee

Gs balı devam ediyor

Ben bu muslera’dan biktim, defolup gitse de kurtulsak...

Muslera oyunda tutuyor gene gs yi

Çok merak ediyorum muslera futbolu bırakıp f.t öldükten sonra ne yapacak bunlar. Sabirla bekliyorum

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kara Kartal
    Yer
    Almanya - Bavyera
    Alıntı Hamit Bektas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Akın Yalanız Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Babel ve Feghouli Gs'nin en kaliteli iki oyuncusu sahada. Babel gibi adamı yönetim iş bilmezliğinden kaybetmek inanılır gibi değil.
    Babele 3,5 milyon VERILMEZ. Nkoudou yu tercih ederim. En azından satma ihtimalimiz var. Biz Salzburg gibi, Benfica gibi, Ajax gibi kadro kurmaya çalışmalıyız. Öyle Pepe, Falcao, Babel gibi isimler maddi olarak zarar veriyorlar. Başarı da getirmiyorlar. Istediğin kadar emekli yıldız getir ne Ajax gibi yarı final oynarsın ne Ajax gibi oyuncu satabilirsin.

Gesendet von meinem ANE-LX1 mit Tapatalk
    Hatta 4’ü buluyormuş babel bonuslarla..

Kartal
    Yer
    Tekirdağ & Rusya Federasyonu
    Genk ile oynadık, adamlar geldiklerini attı.
    Bunlara karşı 4 pozisyon buldu Brugge,, nasıl bir şanstır bu, Muslera da çıkardı gibi 2 tane de, bize karşı her takım hep olmayacak işleri yapıp cezalandiriyorlar.

Sent from my BLA-L09 using Tapatalk

Asiri sansli bir takim bunlar ya

Gs Muslera sayesinde ayakta kalıyor. Bir biz 6- 7 sezon kalemizi koruyacak bir kaleci almadık.

Dünya starı falcao ya top değdi mi ?

Alıntı A. Bezmi Gultekin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gs Muslera sayesinde ayakta kalıyor. Bir biz 6- 7 sezon kalemizi koruyacak bir kaleci almadık.
    Fabri oldukça iyi bi kaleciydi abi