Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon

Konu: Premier Lig 2019-2020

Çağlar söyüncü kendisini müthiş geliştirmiş hızı dışında beğendiğim bir oyuncu değildi şimdi bakıyorum ayağı falan çok iyi ,hep bilerek görerek ayağa oynuyor valla helal olsun banko oynuyor Leicester city de .

Man City 14 dakikada 4 attı.
    Topu geri kazanma süreleri de fena değil.

Aha 5 oldu.

Siz çağırın biz döşeyelim.

Dk 18. City 5-0 Watford

KDB resmen sanatçı ya.

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tarihi farka gidiyor. Duracagini sanmiyorum city nin

Kartal
    Yer
    Bazen Türkiye'nin Bazen Asya'nın Batısı
    Leicester ve Çağlar'ın müthiş çıkışı devam ediyor. Çağlar'ın çok iyi oynayıp bir de gol attığı maçta Crystal'ı deplasmanda 2-0 mağlup ettiler. Yalnız Vardy'nin attığı golü halı sahada atamazsın, başından sonuna derslikti. 9 maçta 7 galibiyet 1 beraberlik -ki Chelsea deplasmanında kaçırdıkları galibiyet- ve 1 mağlubiyet -ki Liverpool deplasmanında uzatmalarda penaltıdan yedikleri gol- ile çaktırmadan zirveyi kesiyorlar.

Sene basi adi gecti kiralama mubabbetleri caglar icin “yeterli degil, biraz sisirilmis bi oyuncu” falan dendi epl de bu sezon en iyi kadroya girer bu gidisle )

Sent from my iPhone using Tapatalk

Transfer dönemi Çağlar'ı beğenmeyen bir kitle vardı.
    Adam bu performansı devam ettirirse muhtemelen transfer rekoru kıracak.

Kartal
    Yer
    Bazen Türkiye'nin Bazen Asya'nın Batısı
    Cenk de attı. Hem de çok kritik bir dakikada Everton'ın beraberlik golünü attı. Yalnız Andre Gomez'in maçın son anlarındaki sakatlık pozisyonu akıllara ziyan. Anlatmak istemiyorum ama böyle bir şey görmedim.
    Konu Hakan Özbek tarafından (03 Kasım 2019 Saat 22:44 ) değiştirilmiştir.

Kaan Ayhan ve Yusuf da asist yaptı. Enes de gol attı. Türk oyuncuların haftası oldu.

Alıntı Hakan Özbek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cenk de attı. Hem de çok kritik bir dakikada Everton'ın beraberlik golünü attı. Yalnız Andre Gomez'in maçın son anlarındaki sakatlık pozisyonu akıllara ziyan. Anlatmak istemiyorum ama böyle bir şey görmedim.
    Cenk'in atmasına çok sevindim.

Alıntı Cüneyt Türkoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kaan Ayhan ve Yusuf da asist yaptı. Enes de gol attı. Türk oyuncuların haftası oldu.
    Ozan Kabak da atmış.

Alıntı Özgür Gültekin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Transfer dönemi Çağlar'ı beğenmeyen bir kitle vardı.
    Adam bu performansı devam ettirirse muhtemelen transfer rekoru kıracak.
    Vallahi bende beğenmiyordum ama kendisini müthiş geliştirmiş ayakları gayet iyi ,hızlı,diri yaşıda daha genç böyle devam ederse hakikaten daha büyük bir takıma transfer olabilir.

Alıntı Hakan Özbek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O ayak nasıl kırılmış öyle ya

ne işleri varmış orada. yabancı sınırı getirilsinki bu futbolcularımız yedek kulübelerinde çürütülsün!!! şu sistemi bozmak için çırpınanları gördükçe çıldırıyorum. ft 40 yılın başında bir işe yarayıp güzel bir sistem getirdi türk futboluna...