Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Konu: Nba 2019-20

russell westbrook ----> houston rockets
    chris paul ----> oklahoma city thunders

takas gerçekleşti.

Hayda takasa bak
    Rockets ve Wesbrook'un oyununu değiştirmesi gerekiyor. Bakalım nasıl olacak.
    Konu Berke Tiftik tarafından (12 Temmuz 2019 Saat 11:10 ) değiştirilmiştir.

Draft hakları ve değişim hakları da almış thunder.

2020-2026 yılları 15 tane ilk tur draft hakkı 4 tane de değişim hakkı var şu an ellerinde.. Nba oyunlarında franchise girdiğimde her daim bu politikayı izlerdim ..

Rockets mala bağlamış.
    Tamam Paul gidecekti de kendiler adına yapabilecekleri en kötü tercihi yaptılar..

clippers, lakersi 112-102 yendi ilk maçta. büyük lebroncuyum ama lebron cidden şaşırtıyor beni geçen seneden sonra bu sezona ayrı bi motivasyonla gireceğini düşünüyordum ama hiç ağırlığını koymadı geçen sene bıraktığı yerden devam eder gibiydi. toparlanmasını umut ediyorum.

Alıntı Talha Taşkın Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    clippers, lakersi 112-102 yendi ilk maçta. büyük lebroncuyum ama lebron cidden şaşırtıyor beni geçen seneden sonra bu sezona ayrı bi motivasyonla gireceğini düşünüyordum ama hiç ağırlığını koymadı geçen sene bıraktığı yerden devam eder gibiydi. toparlanmasını umut ediyorum.
    Sezona yüksek girmeyi sevmiyor zaten. Yaşı da ilerlediği için artık tamamen play off ağırlıklı oynayabilir, normal sezonda çok uç performanslar verebilir olumlu veya olumsuz anlamda.

Dallas-Lakers maçı çok güzel geçti bu sabah. Doncic baya baya Nba'da bile fark yaratan oyuncu oluyor. İki takım da hem görsel hem skor anlamında güzel bir maç izlettirdiler. Kral yine yargı dağıttı önce takımı geriden getirdi, ardından maçı uzatmalara götüren işi yaptı, uzatmalarda da işi bitirdi. 13/23 saha içi isabetiyle 39 sayı 12 ribaund 16 asist yaptı.

Kral 34 yaşında 24 yaş performansı veriyor. Silip süpürdüler ligi ilk 10 maçta. Bu sabah ki maçta da Bjelica'yı posterledi.