Sayfa 10/10 lklk ... 78910

Konu: Euro 2020 Eleme Ma : zlanda - TRKYE

izlanda fizikli ve oyunu iyi daraltan bir takm - bu man zor olaca belliydi - yeni kurulan ve daha iyiye gidecek takmz - zellikle corafi zellikleri ve konumu nedeniyle herzaman bize zor gelen bir rakip olmulardr - baz oyuncularn yedei yok - cengiz gibi ve nemli eksiklerimizden biri de komple ortasaha zellii tayan oyuncumuz da pek yok ki birounun burun kvrd mahmut bile deerli hale geliyor- bence ortasasahada mahmut ve okay banko olmal , bu mata olmamalar byk talihsizlik -dier yandan cenk de burak ile partner ya da buran durumuna gre en uta kesin olmal. yusuf ve abdlkadir zerinden ok yorum dnm ama oyunda olduklar dnemde nemli bir katk veremedikleri gerek - ki bunlarn arasnda zellikle yusufu mcadele olarak eksik gryorum - bu ekilde bir rakiple alacamz en iyi sonu beraberlik olacakt ki duran toplarda bir trl nleyemedik adamlar . en nemli silahlar taktik disiplin ve ma boyu ayn konsantrasyonda oynayan bir rakibe ayn mental gle karlk veremedik

2 sezon bize kafay yedirdi necip ve quaresma sevdasndan simdi ozan ve hakan sevdasndan lkeye kafay yediriyor hoca olan kimse dn hakan 90 dakika sahada tutmazd cogu zaman ben de hoca ne yapsn diyenlerdendim ama sanrm sevdamzdan gorememiiz,dn emre,yusuf,abdulkadir parmak ve mr kulubedeyken sahada ozan ve hakana 90 dakika tahamul etmek cidden zr cahillik bizim hep kazanacagmz mac kaybettik soylemimiz vard artk milli takmn var :d

ozan ve hakan takmn ilk tercihleri deil - okay mahmut ve cengiz cenk gibi ilk tercihlerin olmamasndan rotasyona alnd

Euro 2020 Eleme Ma : zlanda - TRKYE

zlanda kadar futbolla saha iinde zerre alakas olmayan baka bir takm daha yoktur. Topu ver bask yapma 2 dakika eviremez taa falan karlar ama senelerdir sadece duran top, ta vs hcumu halledip geri kalann mcadele ederek, yere yatarak bi ekilde hallediyorlar.

Dn Burak biraz iyi olsa beraberlik deil galibiyet gelirdi. Cengiz vs de olmaynca hcumda hi yaratamadk cidden, biz bunlar yeneriz ieride bu sefer.

Klasik bir Senol Gunes maglubiyeti.

Rahat alinabilecek bir macti. Oguzhanin dedigi gibi futbolla uzaktan yakindan alakasi olmayan bir takima yenildik.

Topu yerden oynamak icin cok musait bir kadro vardi, ama yedek kulubesinde

Alnt Can Ayten Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Zaten hakan cnubunu kadroda duyduumda matan midimi kesmitim. Ne bok var bu adamda yllardr zemedim. Srf frikik atyor diye adam oynatlr m yav.
    bir ara uur yldrm vard dnyann en iyi frikikisiydi adam gen yalarndan sonra bir daha duyamadk. hakan alhanolu bunun ansl olan

Alnt Umit Bulut Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Zaten hakan cnubunu kadroda duyduumda matan midimi kesmitim. Ne bok var bu adamda yllardr zemedim. Srf frikik atyor diye adam oynatlr m yav.
    bir ara uur yldrm vard dnyann en iyi frikikisiydi adam gen yalarndan sonra bir daha duyamadk. hakan alhanolu bunun ansl olan
    Sivasspor'da oynad bi ara o. Hala faal futbola devam ediyormu Hollanda'da amatr ligin bir stnde. Hakanda ne pas ne alm ne g bir ey yok, son 10 senedeki en byk balon bizim futbolumuz asndan

Alnt Sinan z Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Alnt Umit Bulut Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Sivasspor'da oynad bi ara o. Hala faal futbola devam ediyormu Hollanda'da amatr ligin bir stnde. Hakanda ne pas ne alm ne g bir ey yok, son 10 senedeki en byk balon bizim futbolumuz asndan
    almanlar bo bele topuyu byk takmlarnda oynatmazlar milano bo yere bir futbolcuya ykl bonservis vermez diye izliyorum bir eyler karmaya alyorum ama ben de kendisinden topa iyi vurma dnda hibir ey gremedim u ana kadar

Hakan Hamburg ve Leverkusen da iyi top oynad dnem dnem. Milan ve Milli takm dnemi fos.

Gesendet von meinem ANE-LX1 mit Tapatalk