Sayfa 1/9 1234 ... SonSon

Konu: Euro 2020 Eleme Ma : Trkiye - Fransa

Euro 2020 Eleme Ma : zlanda - TRKYE

🇹🇷 Trkiye - Fransa 🇨🇵
    🏟️ Konya Bykehir Belediye Stad
    🕙 21.45
    📺 TRT1
    Konu A.Sefik Cokgungor tarafndan (10 Haziran 2019 Saat 01:57 ) deitirilmitir.

Abdlkadir ve yusuf yok. Yine derbilere kard sama seimlerle kartyor kadroyu.Gereksiz defansif kadro.Gram akl yok ex hocamzda.

Yine damga vurmu. Berbat bir kadro

Bu adam tuhaflat. Colman Seluk Jaja 3 ls, Atiba Ozzie Sosa hatta Tolgay Ozzie Talisca 3 llerinden Atiba Medel Dorukhan'a kadar ilerlemiti. Hem de elimde Ozzie, Ljajic, Kagawa vs. varken. Abdullah hocann 6 numara oynatt rfan imdi bu adamn en ofansif orta sahas. Gerekten tuhaf.

Alnt Halil Umut Eyaz Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Bu adam tuhaflat. Colman Seluk Jaja 3 ls, Atiba Ozzie Sosa hatta Tolgay Ozzie Talisca 3 llerinden Atiba Medel Dorukhan'a kadar ilerlemiti. Hem de elimde Ozzie, Ljajic, Kagawa vs. varken. Abdullah hocann 6 numara oynatt rfan imdi bu adamn en ofansif orta sahas. Gerekten tuhaf.
    Byk malar kaldramadn dnyorum. Keza 2 sene bu yzden ampiyonluu verdik.

Redmi Note 5 cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi

Kara Kartal
    yelik tarihi
    Mays 2008
    Yer
    Kapal Alt-Ust,Hayat Alt-Ust
    Ya
    34
    Alnt Samet Demir Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Alnt Halil Umut Eyaz Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Byk malar kaldramadn dnyorum. Keza 2 sene bu yzden ampiyonluu verdik.

Redmi Note 5 cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi
    Eskiden byk malara da byle kmyordu.Halil'in yazd gibi en ofansif oyuncular gryorduk sahada.ndeyken bile geri ekilmez,hatta hcum oyuncusu sokard oyuna.Gnden gne daha korkak olmaya balad, neden ve nasl deiti bu kadar anlayamyorum

Korkak

Ben enol hocay hala seviyorum.

Gesendet von meinem ANE-LX1 mit Tapatalk

Kara Kartal
    yelik tarihi
    Mays 2008
    Yer
    Kapal Alt-Ust,Hayat Alt-Ust
    Ya
    34
    Hakem ar samalad,Merih ok salam stoper

Gooolllll

Kaan kaleciyi de soktu kaleye

Konyasa zmir mar ilgin eyler oluyor

Adamlar izmir marn slklyorlar ya

Gercekten bu hale nasl geldi bu ulke, bu dusmanlik tohumlarini kim atti milletin icine.